Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rönnängs IK

Följ

Rönnängs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 08:20

      Träning FP-09


      09:30
    • 08:30

      Träning P-10


      09:30
    • 09:40

      Träning FP-06


      10:40
    • 10:30

      Träning A-pojk


      11:50
    • 12:00

      Träning A-lag Herrar


      13:20
    • 12:00

      Match KIK & Stenungsund P-08


      15:30
    • 13:45

      Trollhättans HC (borta) FP-07


      15:45
    • 14:00

      Kungsbacka HC (hemma) J-20


      16:00
    • 16:20

      Träning FP-09


      17:50
    • 16:30

      Träning RIK Tjejer


      17:50
    • 16:30

      Träning P-10


      17:50
    • 18:00

      Kungälvs IK (hemma) P-05


      20:00
    • 19:00

      Kungälvs IK (borta) A-pojk


      21:00
  • 2Sön
    • 08:00

      Träning Hockeyskolan


      10:10
    • 08:00

      OPEN ICE FP-06


      09:00
    • 08:00

      OPEN ICE FP-09


      09:00
    • 08:00

      Open Ice P-08


      09:00
    • 08:00

      Open Ice P-10


      09:00
    • 10:10

      Träning P-08


      11:20
    • 10:20

      Träning FP-07


      11:20
    • 11:00

      Lions HC (borta) P-05


      13:00
    • 11:30

      Träning J-20


      12:20
    • 12:30

      Falkenberg/Varberg (hemma) A-pojk


      14:30
    • 13:00

      Lysekils HK (borta) P-10


      16:45
    • 16:50

      Träning FP-09


      17:50
    • 17:00

      Träning RIK Tjejer


      17:50
    • 18:00

      Stenungsund HF (hemma) FP-06


      20:00
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning FP-06


      18:50
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning A-pojk


      19:50
  • 5Ons
    • 16:50

      Träning FP-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Upphämtning sill P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:10
    • 18:00

      Träning P-05


      20:20
    • 18:10

      Träning FP-07


      19:10
    • 18:10

      Träning FP-06


      20:20
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:30

      Träning FP-07


      18:30
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:30
      Tjörns Ishall, Rönnäng
    • 18:00

      Glöggmingel för föräldrarna P-08


      23:55
    • 18:40

      Träning FP-07


      19:40
    • 18:40

      Träning FP-06


      20:50
    • 19:00

      Träning P-05


      21:00
  • 8Lör
    • 08:00

      DM u16 A-pojk


      19:00
    • 10:50

      Stenungsunds Hockeyskola (hemma) Hockeyskolan


      12:10
    • 13:40

      Stenungsund HF (borta) FP-07


      15:40
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      14:50
    • 15:00

      Knattematch 8 dec P-10


      18:00
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:20
    • 17:00

      Träning FP-06


      19:20
    • 19:00

      Kållered SK (borta) J-20


      21:00
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
    • 16:50

      Träning FP-06


      18:50
    • 16:50

      Föräldrarmöte FP-06


      17:50
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning A-pojk


      19:50
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:20

      Träning P-08


      18:50
    • 17:30

      Träning FP-07


      18:50
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:50
    • 18:20

      Träning A-pojk


      20:00
    • 19:30

      Stenungsund (hemma) J-20


      21:30
  • 15Lör
    • 12:00

      IF Mölndal Hockey (borta) FP-06


      14:00
    • 12:50

      Träning FP-09


      13:50
    • 13:00

      Träning P-10


      13:50
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      14:50
    • 15:15

      Uddevalla IS (borta) P-05


      17:15
    • 17:00

      Frölunda HC (hemma) A-pojk


      19:00
    • 17:00

      Stenungsund HF (borta) FP-06


      19:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Rönnängs IK Vit (hemma) FP-09


      02:00
    • 00:00

      Munkedals BK (hemma) FP-09


      02:00
    • 00:00

      Lions HC Strömstad Blå (hemma) FP-09


      02:00
    • 00:00

      Munkedals BK (borta) FP-09


      02:00
    • 00:00

      Lions HC Strömstad Blå (borta) FP-09


      02:00
    • 00:00

      Lions HC Strömstad Vit (borta) FP-09


      02:00
    • 08:00

      Open Ice P-10


      09:00
    • 08:00

      Open Ice P-08


      09:00
    • 08:00

      OPEN ICE FP-09


      09:00
    • 08:00

      OPEN ICE FP-06


      09:00
    • 09:10

      Mammorna (hemma) Hockeyskolan


      11:00
    • 11:30

      Uddevalla Blue Rocks IS (hemma) FP-07


      13:30
    • 11:50

      Träning FP-06


      13:50
    • 12:00

      Träning P-05


      14:00
    • 14:00

      Träning J-20


      14:50
    • 17:30

      Uddevalla HC (borta) A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Skärgårdens SK (hemma) A-pojk


      20:00
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning FP-06


      18:50
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning A-pojk


      19:50
  • 19Ons
    • 16:50

      Träning FP-09


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:10
    • 18:00

      Träning P-05


      20:20
    • 18:10

      Träning FP-07


      19:10
    • 18:20

      Träning FP-06


      20:20
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:20
    • 17:30

      Skridskoteknik P-10


      18:20
    • 18:30

      Lerums BK (hemma) FP-06


      20:30
    • 20:00

      Träning A-lag Herrar


      20:50
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 22Lör
    • 12:50

      Träning FP-09


      13:50
    • 13:00

      Träning P-10


      13:50
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      14:50
    • 15:00

      Allmänhetens åkning P-10


      16:45
    • 16:15

      Träning A-pojk


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      19:20
    • 18:00

      Träning FP-06


      19:00
  • 23Sön
    • 08:00

      OPEN ICE FP-06


      09:00
    • 08:00

      OPEN ICE FP-09


      09:00
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
    • 18:30

      Träning P-08


      19:40
    • 18:40

      Träning FP-07


      19:40
    • 18:50

      Träning FP-06


      20:50
    • 19:00

      Träning P-05


      21:00
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 29Lör
    • 12:00

      BDU (04) A-pojk


      18:00
    • 12:50

      Träning FP-09


      13:50
    • 13:00

      Träning P-10


      13:50
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      14:50
    • 15:00

      Allmänhetens åkning P-10


      16:45
    • 15:45

      Träning A-pojk


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:20
    • 18:10

      Träning FP-07


      19:10
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.1