Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Pixbo Wallenstam IBK

Följ

Pixbo Wallenstam IBK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Pixbo Wallenstam IBK
Välj lag

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 16:30

      Träning Röd grupp P07


      18:00
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning P06


      18:00
  • 3Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
  • 4Lör
    • 08:00

      Träning P07


      09:30
    • 12:00

      Träning F06


      13:30
    • 14:00

      Träning P09


      15:15
    • 15:30

      Träning P09


      16:45
  • 5Sön
    • 09:00

      Träning P08


      10:30
    • 10:30

      Träning F08


      12:00
    • 10:30

      Träning P06


      12:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 12:30

      Träning P07


      14:00
    • 13:30

      Träning P10


      15:00
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
  • 6Mån
    v.45
    • 16:30

      Träning P08


      18:00
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 18:00

      Träning Röd grupp P07


      19:30
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning Vit grupp P07


      18:00
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
  • 9Tor
    • 16:30

      Träning P06


      18:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
  • 11Lör
    • 07:00

      Sammandrag #2 P10


      19:00
    • 08:00

      Träning P07


      09:30
    • 09:00

      Mölndals IBF F06-07 (borta) F07


      11:00
    • 12:00

      Ale IBF F07 (borta) F07


      14:00
    • 12:00

      Träning F06


      13:30
    • 13:00

      IBK Alingsås F06-07 GBG (hemma) F06


      15:00
    • 13:00

      IBF Örebro (borta) SSL Herr


      15:00
    • 14:00

      Landvetter IBK F08 (hemma) F08


      16:00
    • 14:00

      Träning P09


      15:15
    • 15:30

      Träning P09


      16:45
    • 16:00

      FBC Vinga P08 (hemma) P08


      18:00
    • 16:00

      IBK Dalen (borta) SSL Dam


      18:00
    • 16:40

      Ale IBF P07 (borta) F06


      18:40
    • 17:00

      IBK Bergum P06 (hemma) P07


      19:00
  • 12Sön
    • 07:00

      Sammandrag #2 P10


      19:00
    • 09:00

      Träning P08


      10:30
    • 10:30

      Träning F08


      12:00
    • 10:30

      Träning P06


      12:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 12:30

      Marstrands IBK P07 Vit (borta) P07


      14:30
    • 12:30

      Träning P07


      14:00
    • 13:30

      Träning P10


      15:00
    • 15:10

      Floda IBK P07 (borta) P07


      17:10
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
  • 13Mån
    v.46
    • 16:30

      Träning P08


      18:00
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 18:00

      Träning Röd grupp P07


      19:30
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning Röd grupp P07


      18:00
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 19:00

      IBF Falun (hemma) SSL Herr


      21:00
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning P06


      18:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 18:20

      Eken IBK P06 Gul (borta) P06


      20:20
    • 19:00

      Warberg IC (hemma) SSL Dam


      21:00
  • 18Lör
    • 08:00

      Träning P07


      09:30
    • 10:00

      Partille IBS F08 Vit (borta) F08


      12:00
    • 12:00

      Träning F06


      13:30
    • 12:30

      Öckerö IBK P08 (borta) P08


      14:30
    • 13:00

      Mölndals IBF F06-07 (hemma) F07


      15:00
    • 14:00

      Frölunda IBK P07 (hemma) P07


      16:00
    • 14:00

      Träning P09


      15:15
    • 15:30

      Träning P09


      16:45
    • 16:00

      Kärra IBK P07 Svart (hemma) P07


      18:00
    • 16:00

      IK Sirius IBK (hemma) SSL Herr


      18:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning P08


      10:30
    • 10:30

      Träning F08


      12:00
    • 10:30

      Träning P06


      12:00
    • 11:00

      IBF Backadalen P08 (borta) P08


      13:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 12:30

      Träning P07


      14:00
    • 13:30

      Träning P10


      15:00
    • 14:00

      Västerås Rönnby IBK (borta) SSL Dam


      16:00
    • 14:10

      Myggenäs IBK P-07 2 (hemma) F06


      16:10
    • 16:30

      Marstrands IBK F06 (borta) F06


      18:30
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
    • 17:20

      Guldhedens IK P06 (borta) P07


      19:20
    • 17:30

      Skår IBK P08 (borta) P08


      19:30
  • 20Mån
    v.47
    • 16:30

      Träning P08


      18:00
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 18:00

      Träning Röd grupp P07


      19:30
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning Vit grupp P07


      18:00
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
  • 23Tor
    • 16:30

      Träning P06


      18:00
    • 19:00

      AIK IBF (borta) SSL Herr


      21:00
  • 24Fre
    • 17:00

      Hallvärdskap F08


      00:00
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
  • 25Lör
    • Heldag

      Hallvärdskap F08

    • 08:00

      Träning P07


      09:30
    • 09:00

      Mölndals IBF P07/08 (borta) P07


      11:00
    • 12:00

      Träning F06


      13:30
    • 14:00

      Träning P09


      15:15
    • 15:30

      Träning P09


      16:45
  • 26Sön
    • 00:00

      Hallvärdskap F08


      21:00
    • 08:30

      Eken IBK P06 Gul (hemma) P07


      10:30
    • 09:00

      IBK Bergum P07 Rosa (borta) P07


      11:00
    • 09:00

      Träning P08


      10:30
    • 09:30

      Fristads GoIF F06 Gbg (hemma) F06


      11:30
    • 10:30

      Träning F08


      12:00
    • 11:00

      IBF Backadalen P06 (borta) P06


      13:00
    • 12:00

      Lindås IBK p07 vit (borta) F06


      14:00
    • 12:00

      Träning P10


      13:30
    • 12:30

      Träning P07


      14:00
    • 13:30

      Träning P10


      15:00
    • 17:00

      Team Thorengruppen SK (borta) SSL Herr


      19:00
    • 17:00

      Träning F07


      18:30
  • 27Mån
    v.48
    • 16:30

      Träning P08


      18:00
  • 28Tis
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 18:00

      Träning Vit grupp P07


      19:30
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning Röd grupp P07


      18:00
    • 16:45

      Träning F09


      18:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 19:00

      Höllvikens IBF (hemma) SSL Herr


      21:00
  • 30Tor
    • 16:30

      Träning P06


      18:00