Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda Sportklubb

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 13:00

      IFK Timrå P09 Vit (hemma) PF-09


      15:00
    • 14:15

      Matfors IF P09 blå (borta) PF-09


      16:15
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 10:00

      Stöde IF Div 10 (hemma) PF11


      12:00
    • 11:15

      Njurunda SK 09 Röd (hemma) PF-09


      13:15
  • 9Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning PF11


      19:00
    • 17:45

      Träning Team 06


      18:45
    • 17:45

      Träning Team 05


      18:45
    • 20:15

      Träning DIV3


      21:15
  • 10Tis
    • 17:15

      Träning Team 07


      18:15
    • 17:30

      Lagarbete - skogsplant Team 06


      20:30
    • 17:30

      Träning Team 11


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 18:30

      Träning DIV3


      19:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning PF-09


      19:00
    • 17:45

      Träning Team 06


      18:45
    • 18:00

      Träning Team 05


      19:00
    • 18:00

      Upptaktsmöte Team 11 Team 11


      19:30
    • 20:00

      Träning DIV3


      21:00
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 09:00

      Sund IF P0809 (hemma) PF-09


      11:00
    • 13:00

      Träningsmatch NSK-Bollnäs Team 08


      14:45
    • 13:30

      Essviks AIF 09 Vit (borta) PF-09


      15:30
  • 16Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning Team 05


      17:30
    • 16:30

      Träning Team 06


      17:30
    • 17:30

      Träning PF11


      19:00
    • 19:00

      Träning DIV3


      20:00
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 11:30

      Träningsmatch Kramfors-NSK Team 08


      13:00
    • 12:00

      IFK Timrå P09 Vit (hemma) PF-09


      14:00
    • 13:20

      Svartviks IF P09 (borta) PF-09


      15:20
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 09:30

      Träning Team 10


      10:30
    • 10:00

      Sidsjö-Böle IF P11 Gul (borta) PF11


      12:00
    • 10:45

      Sundsvall Hockey (hemma) Team 09


      12:15
  • 29Sön
    • 11:30

      Matfors IF P09 blå (hemma) PF-09


      13:30
    • 12:45

      Essviks AIF 09 grön (hemma) PF-09


      14:45
  • 30Mån
    v.40