Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Njurunda Sportklubb

Följ

Njurunda SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej
Njurunda Sportklubb
Välj sektion/lag

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 3Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 4Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
    • 21:15

      Träning J18


      22:15
  • 5Fre
    • Heldag

      Ulf Dahlén cup U11

    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
  • 6Lör
    • Heldag

      Ulf Dahlén cup U11

    • 09:00

      ELLEXTRE Januari Hockey Games U13


      00:00
    • 13:00

      Träning J18


      16:00
  • 7Sön
    • Heldag

      Ulf Dahlén cup U11

    • 00:00

      ELLEXTRE Januari Hockey Games U13


      18:00
    • 00:00

      IF Sundsvall Hockey Blå (borta) U11


      02:00
  • 8Mån
    v.2
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 9Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 10Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 11Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
    • 21:15

      Träning J18


      22:15
  • 12Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 19:30

      Svenstaviks HK (borta) A-lag Herrar


      21:30
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 09:00

      Njurunda SK Vit (hemma) U09


      10:45
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 11:30

      Match Njurunda-Sundsvall vit U10


      12:45
    • 12:15

      Kovlands IshF (borta) U12


      14:15
    • 13:00

      Match Timrå-Njurunda U10


      14:15
    • 14:15

      Östersunds IK (hemma) U14/U15


      16:15
    • 16:15

      IF Sundsvall Hockey, vit (borta) U14/U15


      17:15
    • 18:15

      Träningsmatch mot Timrå U11


      19:30
  • 15Mån
    v.3
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 16Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      18:00
    • 17:00

      Fysträning U12


      18:00
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
  • 17Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
    • 19:30

      AIK-Hockey Härnösand (borta) A-lag Herrar


      21:30
    • 20:00

      Träning J18


      21:00
  • 18Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
  • 19Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
    • 19:30

      Kramfors-Alliansen (hemma) A-lag Herrar


      21:30
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.4
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
  • 23Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      18:00
    • 17:00

      Fysträning U12


      18:00
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
  • 24Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45
  • 25Tor
    • 16:15

      Träning U11


      17:15
    • 16:30

      Brottning U14/U15


      17:30
    • 17:30

      Träning U12


      18:30
    • 20:00

      Träning U14/U15


      21:00
  • 26Fre
    • 16:15

      Träning U10


      17:15
    • 17:30

      Träning U13


      18:30
  • 27Lör
    • 10:00

      Njurunda SK-Söderhamn U10


      11:00
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      Njurunda-Alfta U10


      13:15
    • 13:30

      Sundsvall blå- Njurunda U10


      14:30
    • 14:00

      Hudiksvalls HC (hemma) U12


      16:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Hudiksvalls HC (borta) U11


      02:00
    • 09:00

      IF Sundsvall Vit (hemma) U09


      10:45
    • 11:00

      Träning Tre Kronor Hockeyskola


      12:00
    • 12:15

      Timrå IK (hemma) U09


      14:00
    • 14:15

      Östersunds IK (hemma) U13


      16:00
    • 15:00

      Sollefteå HK (hemma) U14/U15


      17:00
    • 18:15

      IF Sundsvall Hockey, blå (borta) U14/U15


      19:15
  • 29Mån
    v.5
    • 16:15

      Träning U12


      17:15
    • 17:30

      Träning U09


      18:30
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
  • 30Tis
    • 16:15

      Träning U13


      17:15
    • 16:30

      Träning U14/U15


      18:00
    • 17:00

      Fysträning U12


      18:00
    • 17:30

      Fys U13


      18:00
    • 17:30

      Träning U11


      18:30
    • 18:30

      Träning U11


      19:00
    • 18:45

      Träning U14/U15


      19:45
  • 31Ons
    • 16:15

      Träning U09


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 17:40

      Fys U13


      18:10
    • 18:45

      Träning U13


      19:45