Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mönsterås GOIF

Följ

Mönsterås GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mönsterås GOIF
Välj lag

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
    • 16:00

      Träning P-09


      18:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 11:00

      Timmernabbens IF (hemma) P-09


      13:00
  • 11Sön
    • 11:00

      Högsby IK (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Vimmerby IF gul (hemma) P-08


      16:00
    • 16:30

      Lindsdals IF (borta) P-06


      18:30
    • 17:00

      Kalmar Södra IF blå (borta) P-07


      19:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
  • 14Ons
    • 13:30

      Träning F-05


      15:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Rosenfors IK (hemma) F-07


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Orrefors IF (hemma) P-08


      20:30
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12 (F-11)


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 11:00

      Södra Vi IF (borta) F-08


      13:00
    • 14:00

      BB 2001 (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Cup Tjejligan F-10


      15:00
    • 11:00

      Virserums SGF (borta) F-07


      13:00
    • 15:00

      Madesjö IF (borta) F-09


      17:00
    • 16:00

      Rödsle BK (hemma) F-08


      18:00
    • 16:00

      Målilla GOIF (borta) P-08


      18:00
    • 16:00

      Kalmar Södra IF blå (borta) P-09


      18:00
    • 17:00

      Kalmar Södra IF (hemma) P-06


      19:00
  • 19Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:30

      RM/SSG IF (hemma) F-05


      20:30
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Smedby BoIK (hemma) F-09


      20:30
    • 18:30

      Hultsfreds FK (borta) F-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 18:45

      IF Ariel (borta) A-lag Herrar


      20:45
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 19:00

      Kalmar FF 1 (borta) P-06


      21:00
  • 22Tor
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12 (F-11)


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Match F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      Cup P-11


      15:00
    • 11:00

      Oskarshamns AIK svart (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Färjestadens GoIF (borta) F-05


      13:00
    • 14:00

      Alsterbro IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 25Sön
    • 11:00

      IF Stjärnan (hemma) F-07


      13:00
    • 14:00

      Hossmo BK (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Kalmar FF vit (hemma) P-08


      16:00
    • 16:00

      Träning P-06


      18:00
  • 26Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
      Nynäs
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:45

      Vimmerby IF (hemma) F-08


      20:45
  • 27Tis
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10


      19:30
    • 19:00

      Smedby BoIK (hemma) P-07


      21:00
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      IFK Oskarshamn 7-m (hemma) F-05


      20:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12 (F-11)


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 18:15

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
  • 30Fre
    • 18:30

      Alstermo IF (borta) P-08


      20:30
    • 18:30

      Långemåla IF (hemma) A-lag Herrar


      20:30
  • 31Lör
    • 11:00

      Johansfors IF (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      IFK Västervik (hemma) F-08


      16:00