Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Limhamn Hockey

Följ

Limhamn Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 17:15

      Träning Team06


      18:15
    • 17:15

      Träning Team07


      18:30
    • 18:30

      Träning Team10


      19:30
    • 18:30

      IK Pantern (hemma) Team10


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:45
    • 19:45

      Träning J18


      22:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:30

      Träning Team04


      18:00
    • 18:00

      Föräldrar/Spelarmöte J18


      19:00
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
    • 19:30

      Träning J18


      20:30
  • 4Lör
    • 10:10

      Trelleborgs IF (hemma) Team10


      13:00
    • 11:20

      Poolspel Team09


      13:20
  • 5Sön
    • 09:00

      Träning Team10


      10:15
    • 12:55

      Lund Giants (borta) Team 08


      13:45
    • 13:50

      IF Malmö Redhawks (hemma) Team 08


      14:50
    • 14:20

      Poolspel Team09


      16:00
    • 14:20

      Lund Giants HC Vit (borta) Team10


      15:05
    • 15:10

      Lund Giants HC Röd (hemma) Team10


      16:00
    • 16:00

      Åstorps IK (borta) A-lag


      18:00
  • 6Mån
    v.45
    • 16:15

      Träning Team09


      17:15
    • 16:15

      Träning Team 08


      17:15
    • 17:15

      Träning J18


      19:40
    • 17:30

      Träning Team04


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:50
    • 21:00

      Träning Exboys


      22:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:15

      Träning Team07


      18:30
    • 17:15

      Träning Team06


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:45
    • 18:30

      Träning Team10


      19:30
    • 19:40

      IF Lejonet (borta) Team04


      21:10
    • 19:45

      Träning J18


      22:00
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning Team04


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      20:30
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 08:00

      Träning Team06


      09:00
    • 08:00

      Träning Team07


      09:00
    • 09:00

      Träning Team10


      10:15
    • 12:30

      IK Pantern (hemma) Team04


      14:00
    • 13:00

      Tyringe (hemma) J18


      18:30
    • 14:10

      Trelleborgs IF (borta) Team07


      16:10
    • 15:30

      Malmö Redhawks (borta) Team09


      16:30
    • 16:30

      Trelleborg Vikings (hemma) Team09


      17:30
    • 16:30

      IK Pantern (hemma) Team10


      17:15
    • 16:45

      Malmö IK (borta) A-lag


      18:45
    • 17:30

      IF Malmö Redhawks (hemma) Team10


      18:30
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:15

      Träning Team06


      18:15
      Limhamns Ishall
    • 17:15

      Träning Team07


      18:30
    • 18:00

      Träning J18


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:45
    • 18:30

      Föräldramöte Team10


      19:30
    • 18:30

      Träning Team10


      19:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning Team04


      18:00
    • 17:45

      Rödovre (hemma) J18


      22:30
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 08:00

      Träning Team06


      09:00
    • 08:00

      Träning Team07


      09:00
    • 09:00

      Träning Team10


      10:15
    • 11:30

      IK Pantern (borta) Team07


      13:30
    • 12:30

      Träningsmatch - C1 - borta mot Amager Jet Team06


      14:00
    • 13:30

      Träning Team04


      14:45
    • 15:10

      Åstorps IK (borta) Team09


      15:55
    • 16:00

      Lund Giants (hemma) Team09


      16:50
    • 16:30

      Innebandy Team04


      18:00
    • 17:00

      Frosta HC (hemma) A-lag


      19:00
  • 20Mån
    v.47
    • 17:15

      Träning J18


      19:40
    • 17:30

      Träning Team09


      18:30
    • 17:30

      Träning Team 08


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:50
    • 21:00

      Träning Exboys


      22:00
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:15

      Träning Team06


      18:15
    • 17:15

      Träning Team07


      18:30
    • 18:30

      Träning Team10


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:45
    • 19:45

      Träning J18


      22:00
  • 23Tor
    • 16:30

      Träning Team06


      17:45
    • 16:30

      Träning Team07


      17:45
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:15
    • 18:00

      Träning Team09


      19:15
    • 18:15

      Träning Team04


      20:30
    • 19:00

      Halmstad Ravens HK (borta) A-lag


      21:00
    • 19:15

      Möte ang planering inför cup mm Team 08


      20:15
  • 24Fre
    • 16:30

      Träning Team04


      18:00
    • 18:15

      Träning J18


      20:30
    • 18:15

      Träning A-lag


      19:15
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 08:00

      Träning Team06


      09:00
    • 08:00

      Träning Team07


      09:00
    • 09:00

      Träning Team10


      10:15
    • 11:00

      D3 Familjeträff 26/11 efter träning till kl 12.00 Team10


      12:00
    • 12:30

      IF Malmö Redhawks (hemma) Team07


      14:30
    • 13:00

      Trelleborg (hemma) J18


      18:30
  • 27Mån
    v.48
    • 16:15

      Träning Team09


      17:15
    • 16:15

      Träning Team 08


      17:15
    • 17:15

      Träning J18


      19:40
    • 17:30

      Träning Team04


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:50
    • 21:00

      Träning Exboys


      22:00
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:15

      Träning Team06


      18:15
    • 17:15

      Träning Team07


      18:30
    • 18:30

      Träning Team10


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag


      20:45
    • 19:45

      Träning J18


      22:00
  • 30Tor