Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Lagans AIK

Följ

Lagans AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Lagans AIK
Välj sektion/lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 12:00

      Bors SK B (9-m) (hemma) Damer


      14:00
    • 15:00

      Waggeryds IK (borta) Herrar


      17:00
    • 15:00

      Älmhults IF blå (hemma) P-07/08


      17:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Växjö DFF 2 (hemma) F-05


      12:00
    • 11:00

      Gransholms IF (borta) F-08/09/10


      13:00
    • 14:30

      Inventering Damer


      19:00
    • 15:30

      Smålandsstenars GOIF (hemma) F-06/07


      17:30
    • 16:00

      Ljungby IF 2 (borta) P-05


      18:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 18:00

      Grimslöv/Vislanda 2 7-m (borta) F-05


      20:00
  • 8Lör
    • 11:00

      Vederslöv-Dänningelanda IF (hemma) P-07/08


      13:00
    • 11:00

      Alvesta GIF (borta) Damer


      13:00
    • 15:00

      Bollkallar P-05


      17:00
    • 15:00

      Vrigstads IF (hemma) Herrar


      17:00
    • 17:00

      Alvesta GoIF (borta) P-03/04


      19:00
  • 9Sön
    • 13:00

      Markaryds IF (hemma) P-05


      15:00
    • 15:30

      Gislaveds IS (hemma) F-06/07


      17:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 19:00

      Värnamo S:a FF (borta) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Ljungby IF blå (borta) F-06/07


      21:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 09:30

      Rottne IF (hemma) F-05


      11:30
    • 11:30

      Sandsbro AIK (hemma) F-08/09/10


      13:30
    • 13:30

      Tingsryd United FC 1 (hemma) P-05


      15:30
    • 14:00

      Markaryds IF (borta) P-07/08


      16:00
    • 15:00

      Reftele Ås GOIF (borta) F-06/07


      17:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 12:00

      Hamneda GIK (9-m) (borta) Damer


      14:00
    • 12:00

      Liatorp/Eneryda IF (hemma) P-07/08


      14:00
    • 13:30

      Växjö DFF blå (borta) F-08/09/10


      15:30
    • 14:00

      Växjö Norra IF (borta) P-03/04


      16:00
    • 15:00

      Älmhults IF (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Gislaveds IS (hemma) Herrar


      17:00
  • 23Sön
    • 15:15

      Moheda IF 7-m (borta) F-05


      17:15
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P-05


      17:30
    • 18:00

      Träning Herrar


      19:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 12:00

      Älmhults IF B (9-m) (hemma) Damer


      14:00
    • 15:00

      Guddarps IF (borta) Herrar


      17:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Ljungby IF 2 7-m (hemma) F-05


      12:00
    • 13:30

      Ingelstad/Nöbbele (hemma) P-05


      15:30