Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om GF Kroppskultur

Följ

GF Kroppskultur

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 10:30

      Träningsmatcher F-06


      13:30
    • 10:45

      KFUM Trollhättans IA Svart (hemma) F-06


      11:45
    • 11:00

      Träning P-04


      12:30
    • 11:45

      KFUM Trollhättans IA vit (hemma) F-06


      12:45
    • 12:30

      Träning F-14


      14:00
    • 12:45

      KFUM Trollhättans IA röd (hemma) F-06


      13:45
    • 14:00

      Träning Pojkar U16


      15:30
    • 15:30

      Träning F-05


      17:00
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning Flickor U16


      21:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • Heldag

      Hallbybollen P-06/07

    • 08:00

      Hallbybollen F-06


      00:00
    • 09:00

      Hallbybollen 2019 F-05


      00:00
    • 13:00

      Vadstena HF (borta) F-06


      14:00
    • 14:00

      Träning F-07


      16:00
    • 16:00

      Hallbybollen F-14


      00:00
    • 16:00

      Träning F-15


      17:00
    • 17:00

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 19:30

      Eskilstuna Guif vit (hemma) F-06


      20:30
    • 19:30

      IF Hellton Karlstad (borta) U/J-lag Herrar


      21:30
    • 20:00

      IK Bolton (hemma) F-06


      21:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Hallbybollen P-06/07

    • Heldag

      Hallbybollen F-06

    • Heldag

      Hallbybollen 2019 F-05

    • Heldag

      Hallbybollen F-14

    • Heldag

      hallbybollen dag 2 P-06/07

    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:30

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 13:00

      Träning Pojkar U16


      14:30
    • 14:00

      Skövde HF 1 (borta) F-06


      15:00
    • 14:00

      Alingsås HK 1 (hemma) F-06


      15:00
    • 20:30

      IFK Bankeryd 1 (hemma) F-06


      21:30
  • 6Sön
    • Heldag

      Hallbybollen P-06/07

    • 00:00

      Hallbybollen F-06


      19:00
    • 00:00

      Hallbybollen 2019 F-05


      19:00
    • 00:00

      Hallbybollen F-14


      20:00
    • Heldag

      hallbybollen dag 3 P-06/07

    • 08:30

      TAIK Blixten - Torslanda F-07


      16:00
    • 09:00

      TAIK Blixten - Torslanda F-07


      16:00
    • 09:00

      TAIK Blixten - Torslanda F-07


      16:00
    • 10:00

      Redbergslids IK (hemma) F-06


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 14:00

      RP IF Linköping 2 (hemma) F-06


      15:00
    • 14:00

      HK Farmen (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Huddinge HK 1 (borta) F-06


      15:30
    • 16:00

      Skövde HF 2 (hemma) F-06


      17:00
    • 17:00

      Önnereds HK grön (hemma) F-06


      18:00
    • 18:00

      Gökstens BK svart (borta) F-06


      19:00
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Backa HK svart (hemma) F-14


      21:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
    • 19:30

      Torslanda HK Röd (borta) F-15


      21:30
    • 19:30

      HK Lidköping (hemma) U/J-lag Herrar


      21:30
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 09:30

      Strömstad HK (borta) F-08


      11:30
    • 10:00

      Alingsås HK vit (borta) F-14


      12:00
    • 11:00

      GF Kroppskultur 2 (hemma) F-08


      13:00
    • 12:00

      Mölndals HF röd (hemma) F-14


      14:00
    • 12:30

      Strömstad HK (borta) F-08


      14:30
    • 12:55

      IK Sävehof 3 (hemma) F-05


      14:55
    • 13:50

      Kärra HF Gul (hemma) F-06


      14:50
    • 14:00

      HP Skövde 90 (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:40

      IK Sävehof 1 (hemma) F-06


      15:40
    • 15:30

      Match Kropps 1 - BK Heid Vit F-09


      16:20
    • 16:20

      Match Kropps 2 - Furulund/Öjersjö F-09


      17:20
    • 17:10

      IK Sävehof 4 (hemma) P-06/07


      19:10
  • 13Sön
    • 09:15

      Önnereds HK Vit (borta) P-06/07


      11:15
    • 10:00

      Träning F-09


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 10:50

      IK Sävehof 4 (borta) F-15


      12:50
    • 11:00

      Match strömstad P-09


      12:00
    • 11:50

      HK Aranäs gul (borta) F-07


      13:50
    • 13:10

      IK Sävehof 4 (borta) F-07


      15:10
    • 14:00

      Redbergslids IK (borta) Pojkar U16


      16:00
    • 14:30

      Tjörns Handbollsklubb 1 (borta) F-07


      16:30
    • 14:50

      IK Baltichov röd (borta) F-05


      16:50
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:30

      Träning P-10/11


      11:00
    • 10:00

      Alingsås HK 1 (borta) F-06


      11:00
    • 11:45

      Träning A-lag Herrar


      13:30
    • 12:00

      Torslanda HK Blå (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      Önnereds HK 1 (hemma) F-15


      15:00
    • 13:00

      Önnereds HK 1 (hemma) Flickor U16


      15:00
    • 14:10

      Kungälvs HK 2 (hemma) F-15


      16:10
    • 15:20

      Marks HK Blå (hemma) F-14


      17:20
    • 15:30

      Kungälvs HK (hemma) Pojkar U16


      17:30
    • 15:30

      GF Kroppskultur 1 - Kungälvs HK Pojkar U16


      17:30
    • 16:15

      Torslanda HK Blå (hemma) P-06/07


      18:15
    • 16:15

      KFUM Trollhättan 2 (borta) P-06/07


      18:15
    • 17:05

      Ale HF (hemma) P-09


      18:00
    • 18:00

      HK Höfers (hemma) F-07


      20:00
  • 20Sön
    • 07:50

      Sammandrag P-09


      13:15
    • 09:00

      GF Kroppskultur 1 - RP IF Linköping 1 Pojkar U16


      11:30
    • 09:00

      RP IF Linköping 1 (hemma) Pojkar U16


      11:00
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 11:30

      IK Sävehof Kamikaze 1 F12 (borta) F-05


      13:30
    • 12:40

      Match Kärra HF2 - Kropps 1 F-09


      13:30
    • 13:10

      Match Furulund/Öjersjö - Kropps 2 F-09


      14:00
    • 14:25

      Kungälvs HK Vit (borta) F-14


      16:25
    • 14:45

      OV Helsingborg HK (hemma) Pojkar U16


      16:45
    • 14:45

      GF Kroppskultur 1 - OV Helsingborg HK Pojkar U16


      16:45
    • 16:30

      HB 78 (hemma) A-lag Damer


      18:30
    • 17:00

      HK Country (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      HKC78 Handbollklubb (borta) U/J-lag Herrar


      19:00
    • 17:40

      BK Heid Röd (borta) F-06


      18:40
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning F-05


      18:00
    • 16:30

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 08:30

      USM steg 3 Flickor U16


      00:00
    • 10:00

      Kärra HF (borta) P-09


      11:00
    • 12:00

      Alingsås HK 2 (hemma) P-04


      14:00
    • 12:15

      Träning A-lag Herrar


      14:00
    • 13:00

      Partille IF Handbollsklubb (hemma) F-14


      15:00
    • 13:00

      IFK Hammarö (borta) Flickor U16


      15:00
    • 13:10

      Backa HK (borta) F-05


      15:10
    • 14:00

      Kärra HF 1 (hemma) Pojkar U16


      16:00
    • 14:30

      Melleruds HK (borta) F-07


      16:30
    • 15:10

      IK Sävehof 2 (hemma) Pojkar U16


      17:10
    • 15:40

      Dalarö SK (hemma) Flickor U16


      17:40
    • 16:20

      Kärra HF Röd (hemma) F-07


      18:20
    • 17:10

      Backa HK Vit (hemma) F-07


      19:10
    • 18:00

      Lysekils HK (hemma) P-06/07


      20:00
  • 27Sön
    • 00:00

      USM steg 3 Flickor U16


      17:30
    • 09:30

      Sannadals SK (hemma) Flickor U16


      11:30
    • 10:00

      Träning F-10/11


      11:30
    • 11:00

      Träning P-10/11


      15:30
    • 11:00

      Match Kropps 1- Vallhamra/Ugglum 3 F-09


      11:50
    • 12:00

      Kungälvs HK Vit (hemma) F-05


      14:00
    • 12:10

      IK Sävehof 1 (borta) Flickor U16


      14:10
    • 12:30

      IK Sävehof 2 (borta) F-06


      13:30
    • 12:50

      Önnereds HK Grön (hemma) F-06


      13:50
    • 13:15

      Önnereds HK Svart (borta) P-04


      15:15
    • 13:40

      HK Höfers (hemma) F-08


      15:40
    • 14:00

      IF Hellton U Karlstad (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:15

      Lysekils HK (borta) F-08


      16:15
    • 14:30

      IK Sävehof 1 (hemma) P-06/07


      16:30
    • 16:15

      HK Ankaret (hemma) A-lag Herrar


      18:15
    • 18:00

      Skara HK (hemma) U/J-lag Herrar


      20:00
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor