Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Krokeks IF
Välj lag

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 15:30

      Vidingsjö MoIF (borta) F-05


      17:30
    • 16:00

      Träning P-03/04/05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Träning Flickor 9vs9


      12:00
    • 10:00

      Smedby AIS Gul (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Örtomta GoIS (hemma) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Eneby BK grön (borta) P-09


      13:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Hageby IF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Skärblacka IF (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Svärtinge SK (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 14:00

      Linghems SK (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Calcio Amore FC (borta) A/U-Lag Herrar


      16:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:30
    • 16:00

      Match mot Sleipner P-08


      18:00
    • 16:00

      Svärtinge SK (hemma) P-03/04/05


      18:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-10


      18:15
    • 18:30

      Valdemarsviks IF (borta) F-02-03-04


      20:30
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Ekängens IF (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      IFK Norrköping FK Vit (borta) P-09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-13/14


      11:00
    • 11:00

      Kustbollen (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Svärtinge SK (borta) Flickor 9vs9


      16:00
    • 14:00

      Söderköpings IK (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Lindö FF (hemma) P-08


      16:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 10:00

      Krokeks IF (hemma) P-10


      14:00
    • 16:00

      Skärblacka IF (hemma) P-09


      18:00
    • 16:00

      Eneby BK (hemma) P-03/04/05


      18:00
    • 17:00

      IFK Norrköping FK Vit (hemma) P-07


      19:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:00

      Hajk P-07


      00:00
    • 18:30

      Valdemarsviks IF (borta) F-05


      20:30
    • 19:00

      Ringarums IF (borta) A/U-Lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Söderköpings IK (borta) P-03/04/05


      21:00
  • 18Lör
    • 00:00

      Hajk P-07


      13:00
    • 10:00

      IFK Norrköping FK (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      14:00
    • 11:00

      Träning P/F-13/14


      12:00
    • 11:00

      Eneby BK (borta) P-06


      13:00
    • 11:30

      Åby IF (borta) P-09


      13:30
    • 15:00

      Eneby BK Gul (borta) P-08


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      IFK Norrköping FK (borta) P-03/04/05


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 11:00

      Stångebro United BK (hemma) P-07


      13:00
    • 11:30

      Åby IF (hemma) P-09


      13:30
    • 14:00

      Lindö FF (hemma) Flickor 9vs9


      16:00
    • 15:00

      Smedby AIS (borta) F-08/09


      17:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
    • 17:00

      Söderköpings IK (borta) P-07


      19:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      Smedby AIS (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Åby IF (hemma) F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning P/F-13/14


      12:00
    • 11:00

      Smedby AIS (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      Smedby AIS Svart/Vit (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Åby IF (borta) Flickor 9vs9


      17:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Träning P/F-11


      11:00
    • 14:30

      Lindö FF (borta) P-07


      16:30
    • 15:00

      Åby IF (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Söderköpings IK (borta) P-09


      17:00
    • 15:30

      Träning P-10


      16:45
    • 16:00

      Smedby AIS (hemma) P-03/04/05


      18:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre