Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Krokeks IF

Följ

Krokeks IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Krokeks IF
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
  • 2Lör
    • 10:00

      Tallboda IF (borta) F-05


      12:00
    • 10:00

      IFK Norrköping FK Blå (borta) P-07


      12:00
    • 12:00

      Assyriska IF (borta) P-04


      14:00
    • 14:00

      Sonstorps IK (borta) A/U-Lag Herrar


      16:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Reijmyre IF (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Krokeks IF (hemma) P-10


      13:15
    • 10:00

      Träning P/F-11/12


      11:00
    • 11:00

      Finspångs FK (borta) P-08


      13:00
    • 16:00

      Grebo IK/Örtomta (hemma) F-06/07


      18:00
    • 17:00

      Smedby AIS Vit (borta) P-06


      18:20
    • 17:00

      Söderköpings IK (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      KFUM Trix (borta) KIF C


      18:00
    • 17:00

      Träning Oldgirls


      18:30
    • 17:00

      IFK Motala FK U (borta) A/U-Lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Lindö FF (hemma) F-02-03-04


      19:30
  • 4Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Smedby AIS Gul (hemma) P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 11:00

      Kisa BK (borta) F-08/09


      13:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning Oldgirls


      20:30
    • 19:30

      Träning KIF C


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:30

      Eneby BK (borta) F-06/07


      11:30
    • 10:00

      Smedby AIS Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 11:00

      Eneby BK (hemma) P-07


      13:00
    • 14:00

      IK Derik (hemma) A/U-Lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Tallboda IF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Hageby IF (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Dagsbergs IF (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IFK Norrköping FK (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F-11/12


      11:00
    • 13:00

      Söderköpings IK U (hemma) A/U-Lag Herrar


      14:00
    • 16:00

      Eneby/Hagahöjden (hemma) P-03


      18:00
    • 16:00

      Åby IF (hemma) F-06/07


      18:00
    • 16:00

      Linköping Kenty DFF (borta) F-02-03-04


      18:00
    • 17:00

      Träning Oldgirls


      18:30
    • 17:00

      Chile Unido IF (hemma) KIF C


      18:40
  • 11Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Valdemarsviks IF (borta) P-04


      21:00
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Smedby AIS (borta) F-06/07


      21:00
    • 19:00

      Ljungsbro/Wreta Kloster (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      KFUM Trix (hemma) A/U-Lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning Oldgirls


      20:30
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:00

      IFK Norrköping FK Vit (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:30
    • 11:00

      Malmslätts AIK (borta) F-05


      13:00
    • 11:00

      Kimstad GoIF (borta) P-06


      13:00
    • 14:00

      F-06/07 Lagdag F-06/07


      00:00
  • 17Sön
    • 00:00

      F-06/07 Lagdag F-06/07


      10:00
    • 10:30

      Mantorps FF (hemma) F-08/09


      12:30
    • 11:00

      Kuddby IF (borta) P-08


      13:00
    • 13:00

      Syrianska IF (borta) A/U-Lag Herrar


      15:00
    • 17:00

      Match KIF - Stångebro P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning Oldgirls


      18:30
    • 17:00

      Norrköpings FF (hemma) KIF C


      18:40
  • 18Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:00

      Assyriska IF (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Söderköpings IK (hemma) F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Oldgirls


      20:30
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.26
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Malmslätts AIK U (hemma) A/U-Lag Herrar


      20:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning Oldgirls


      20:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör