E-post:
Lösenord:
Logga in
 Håll mig inloggad
Automatiskt inloggad nästa gång du besöker laget.se från denna dator
Waiting

DELA SIDAN

IFK Karlsborg Herrar

Välkommen!
12:20 25 mar | Skrivet av: Herrar

Hej på er !
Då var det dax att tjäna lite pengar till IFK.
Vi skall plocka ris i Hovet.

Vi kommer vi att kraftsamla alla Seniorspelare, ungdomsspelare me... Läs mer

Waiting
11:26 25 mar | Skrivet av: Herrar

Lördagen den 12 april kl 10:00 - 14:15 i Moliden

Matcher:
Kl 10:00 Handbollsskola P/F 07 – Föräldrar 1 x 20 min helplan

Kl 10:25 Pojkar 05/06 – Föräl... Läs mer

Waiting
13:28 23 mar | Skrivet av: Herrar

Ja i lördags var det dags att avsluta seriespelet hemma mot Tidaholm. Man var dock inte lika nervös inför vår match som för damernas seriefinal mot Ly... Läs mer

Waiting
21:12 16 mar | Skrivet av: Herrar

Då har vi avklarat alla resor för säsongen. Sist ut var också den längsta till Torsby.

Det bjöds inte på någon bländande handboll i Stjernhallen denna ... Läs mer

Waiting
09:08 9 mar | Skrivet av: Herrar

Derbyt mot Tibro blev en riktig besvikelse för våran del.
Vi kom aldrig upp i nivå utan kände hela tiden att nu måste det släppa nån gång. Vi spelade h... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
HK Guldkroken Hjo18161133
Forshaga HK18141329
IF HV Tidaholm18121525
HK Brukspôjkera18111623
HF Team Kropps1881917
HP Tibro18801016
IFK Karlsborg18711015
HK Lidköping18511211
IFK Hammarö1841139
Torsby IF1810172
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
16:00 22 mar
Div. 3 Herrar VSN
IFK Karlsborg
28-33
IF HV Tidaholm
28-33

SENASTE MATCHEN

16:00 22 mar
Div. 3 Herrar VSN
IFK Karlsborg
28-33
IF HV Tidaholm
28-33

SENASTE UPPDATERADE ALBUM

BESÖKARTOPPEN

1. (2) Munkedals BK A-lag Herrar
2. (1) Munkedals IF A-lag Herrar
3. (435) IBK Lockerud Mariestad Dam 1
4. (7) Jitex Mölndal BK
5. (13) Ahlafors IF
6. (8) Axvalls IF
7. (24) IBK Lockerud Mariestad
8. (15) Lindome GIF
9. (328) Hönö IS Hönö/Björkö F-99
10. (6) IK Gauthiod
Listar de tio mest besökta sidorna i Västra Götalands län igår