Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Karlsborg Herrar

Följ

Herrar

Följ oss för uppdateringar
Följ
Väntar

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

DELA SIDAN

IFK Karlsborg Herrar

Välkommen!
17:05 6 dec 2010 | Skrivet av: Herrar

Det var söndagen den 5 december 2010, som ett taggat IFK skulle möta Byttorp hemma i Molidenhallen.

Byttorp, som är ett svårspelat lag, såg laddat ut v... Läs mer

Waiting
09:38 2 okt 2010 | Skrivet av: Herrar

Match i Nossebro på fredagskvällen. Vi visste att det skulle bli tungt och det blev det. Det small och plötsligt ledde hemmalaget med 11-3. Detta var ... Läs mer

Waiting
10:29 17 mar 2015 | Skrivet av: Herrar

IFK Karlsborgs Handbollsavslutning 2015

Lördagen den 11 april kl 10:00 - 14:45 i Moliden

Matcher:
Kl 10:00 Handbollsskola P/F 07/08 – Föräldrar ... Läs mer

Waiting
07:38 3 sep 2014 | Skrivet av: Herrar

Tyvärr får vi meddela att vårat herrlag har dragit sig ur seriespelet och lagts på is.
Brist på spelare är orsaken och efter flera års kämpande besluta... Läs mer

Waiting
12:20 25 mar 2014 | Skrivet av: Herrar

Hej på er !
Då var det dax att tjäna lite pengar till IFK.
Vi skall plocka ris i Hovet.

Vi kommer vi att kraftsamla alla Seniorspelare, ungdomsspelare me... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
HK Guldkroken Hjo18161133
Forshaga HK18141329
IF HV Tidaholm18121525
HK Brukspôjkera18111623
HF Team Kropps1881917
HP Tibro18801016
IFK Karlsborg18711015
HK Lidköping18511211
IFK Hammarö1841139
Torsby IF1810172
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
16:00 22 mar 2014
IFK Karlsborg
28-33
IF HV Tidaholm
28-33

SENASTE MATCHEN

16:00 22 mar 2014
IFK Karlsborg
28-33
IF HV Tidaholm
28-33

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp

BESÖKARTOPPEN

1. (9) IK Oddevold
2. (26) IFK Örby A-lag Damer
3. (4) Mölndals IBF
4. (744) EFFK_NIF_FIK DAMLAG
5. (2) Utsiktens BK
6. (1) Stenungsund HF A-lag
7. (3) Borås HC
8. (519) IBK Vänersborg Herr Elit
9. (14) Rönnängs IK A-lag Herrar
10. (1443) Öckerö IF A-lag Damer
Listar de tio mest besökta sidorna i Västra Götalands Län igår