Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

DELA SIDAN

IFK Karlsborg Herrar

Välkommen!
10:29 17 mar | Skrivet av: Herrar

IFK Karlsborgs Handbollsavslutning 2015

Lördagen den 11 april kl 10:00 - 14:45 i Moliden

Matcher:
Kl 10:00 Handbollsskola P/F 07/08 – Föräldrar ... Läs mer

Waiting
07:38 3 sep 2014 | Skrivet av: Herrar

Tyvärr får vi meddela att vårat herrlag har dragit sig ur seriespelet och lagts på is.
Brist på spelare är orsaken och efter flera års kämpande besluta... Läs mer

Waiting
12:20 25 mar 2014 | Skrivet av: Herrar

Hej på er !
Då var det dax att tjäna lite pengar till IFK.
Vi skall plocka ris i Hovet.

Vi kommer vi att kraftsamla alla Seniorspelare, ungdomsspelare me... Läs mer

Waiting
11:26 25 mar 2014 | Skrivet av: Herrar

Lördagen den 12 april kl 10:00 - 14:15 i Moliden

Matcher:
Kl 10:00 Handbollsskola P/F 07 – Föräldrar 1 x 20 min helplan

Kl 10:25 Pojkar 05/06 – Föräl... Läs mer

Waiting
13:28 23 mar 2014 | Skrivet av: Herrar

Ja i lördags var det dags att avsluta seriespelet hemma mot Tidaholm. Man var dock inte lika nervös inför vår match som för damernas seriefinal mot Ly... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
HK Guldkroken Hjo18161133
Forshaga HK18141329
IF HV Tidaholm18121525
HK Brukspôjkera18111623
HF Team Kropps1881917
HP Tibro18801016
IFK Karlsborg18711015
HK Lidköping18511211
IFK Hammarö1841139
Torsby IF1810172
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
16:00 22 mar 2014
IFK Karlsborg
28-33
IF HV Tidaholm
28-33

SENASTE MATCHEN

16:00 22 mar 2014
IFK Karlsborg
28-33
IF HV Tidaholm
28-33

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp

BESÖKARTOPPEN

1. (239) GF Kroppskultur A-lag Damer
2. (14) Borås HC
3. (9) HC Lidköping Red Roosters
4. (10) IK Zenith Gräscupen
5. (5) IK Oddevold
6. (1963) Landvetter IF 2003
7. (313) Tvåstad KIK
8. (44) Fristads GoIF
9. (51) Skara HF
10. (56) Dalstorps IF
Listar de tio mest besökta sidorna i Västra Götalands Län igår