Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BP Ungdom U15

Följ

U15

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 12:00

      Enebybergs IF 1 (hemma)


      14:00
  • 2Tor
    • 16:30

      Träning


      17:45
    • 18:00

      Lagfoto


      19:00
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 14:00

      Vasalunds IF U15 (borta)


      16:00
  • 5Sön
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma)


      18:00
  • 6Mån
    v.19
    • 18:00

      Träning


      19:45
  • 7Tis
    • 16:45

      Träning


      18:30
  • 8Ons
    • 19:45

      Träning


      21:30
  • 9Tor
    • 16:45

      Träning


      18:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:30

      AIK U15 (borta)


      13:30
  • 12Sön
    • 16:00

      Åkersberga BK Svart (borta)


      18:00
  • 13Mån
    v.20
    • 18:00

      Träning


      19:45
  • 14Tis
    • 16:45

      Träning


      18:30
  • 15Ons
    • 19:45

      Träning


      21:30
  • 16Tor
    • 16:45

      Träning


      18:30
  • 17Fre
  • 18Lör
  • 19Sön
    • 12:00

      IK Sirius U15 (hemma)


      14:00
  • 20Mån
    v.21
    • 18:00

      Träning


      19:45
  • 21Tis
    • 16:45

      Träning


      18:30
    • 18:30

      SPELARMÖTE MED KÄK


      20:30
  • 22Ons
    • 19:45

      Träning


      21:30
  • 23Tor
    • 16:45

      Träning


      18:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 12:00

      Obligatorisk aktivitet på Grimsta


      15:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Apollon Solna FK 1 (borta)


      12:00
      Bergshamra IP 1
      Serie: P15- 1A
      Samlingstid: 08:45
      Resultat och referat
    • 13:00

      Syrianska FC U15 (borta)


      15:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 11:00

      FK Karlskrona (borta)


      12:00
    • 15:00

      Landskrona BoIS (borta)


      16:00
  • 31Fre
    • 10:15

      Halmstads BK (hemma)


      11:15
    • 11:00

      LB 07 (hemma)


      12:00
    • 15:00

      IFK Haninge (borta)


      16:00