Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps SK

Följ

Häljarps SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Häljarps SK
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 10:00

      Lomma FBC F11 (borta) F-8


      11:00
    • 10:45

      Tygelsjö IK (hemma) F-8


      11:45
    • 11:30

      Palmstaden IK F11-13 I (hemma) F-8


      12:30
    • 12:15

      Palmstaden F11-13 A (borta) F-8


      13:15
    • 14:00

      FBC Kalmarsund Ungdom/FBC Kalmarsund (hemma) Dam Junior


      16:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 4Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 6Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 20:00

      Lomma FBC (hemma) Damer


      22:00
  • 7Lör
    • 12:00

      Malmö FBC F03 (borta) F-15


      14:00
    • 16:00

      FC Helsingborg F06/07 (hemma) F-13


      18:00
  • 8Sön
    • 14:00

      Munka Ljungby IBK Akademi F04 (hemma) F-13


      16:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 9Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam Junior


      19:45
    • 19:45

      Träning Damer


      21:15
    • 19:45

      IBK Lund D2 (hemma) Damer


      21:45
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 11Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 13Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
  • 14Lör
    • 16:30

      Munka Ljungby IBK Akademi (borta) Damer


      18:30
  • 15Sön
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 18Ons
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 20Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 25Ons
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 27Fre
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
      Häljarp Idrottshall
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30