Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps SK

Följ

Häljarps SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Häljarps SK
Välj lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
  • 2Lör
    • 10:15

      Poolspel F-10


      13:00
    • 11:30

      Åstorp/Kvidinge IBS F04 (borta) F-15


      13:30
    • 13:00

      Malmhaug IBF (hemma) F-12


      14:00
    • 14:15

      IK Stanstad (borta) Damer


      16:15
    • 14:30

      Malmö FBC F06-08 (borta) F-12


      15:30
    • 16:45

      Munka Ljungby Ak (hemma) F-12


      17:45
  • 3Sön
    • 14:00

      Föräldramöte F-10


      15:00
    • 14:00

      Träslövsläge IF (hemma) Juniorallsvenskan


      16:00
    • 16:30

      Gantofta IBK (hemma) F-12


      18:30
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
    • 20:30

      IBK Lund D1 (borta) Damer


      22:30
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 13:00

      Palmstaden IK F06-08 (hemma) F-12


      14:00
    • 13:30

      FC Helsingborg (borta) Juniorallsvenskan


      15:30
    • 14:30

      Emmaljunga GoIF (borta) F-12


      15:30
    • 16:45

      FC Helsingborg F07-1 (hemma) F-12


      17:45
  • 10Sön
    • 10:00

      FC Helsingborg F03 (borta) F-15


      12:00
    • 11:45

      Sammandrag i Södra Sandby F-7


      12:00
    • 12:00

      FBC Engelholm F06 (borta) F-12


      14:00
    • 12:35

      Sammandrag i Södra Sandby F-7


      13:00
    • 13:25

      Sammandrag i Södra Sandby F-7


      13:45
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
      Idrottshallen Häljarp
    • 20:00

      IBK Landskrona (hemma) Juniorallsvenskan


      22:00
  • 16Lör
    • 10:00

      Sammandrag Höganäs F-9


      14:00
    • 14:00

      IK Stanstad F06/07 (hemma) F-12


      16:00
    • 16:00

      Willands IBK F01 (hemma) F-15


      18:00
  • 17Sön
    • 12:00

      FC Helsingborg 2 (hemma) P11


      19:00
    • 14:00

      Palmstaden IK F03 (hemma) F-15


      16:00
    • 15:00

      Höllvikens IBF (borta) Damer


      17:00
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 20Ons
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
    • 19:30

      FBC Engelholm (hemma) F-15


      21:30
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 10:00

      FC Helsingborg F06/07 (borta) F-12


      12:00
    • 14:00

      IBK Lund F04 (hemma) F-15


      16:00
  • 25Mån
    v.13
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
  • 26Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning F-9


      19:30
    • 18:00

      Träning P11


      18:45
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Cup F-10

    • 08:45

      FBC Engelholm (hemma) F-12


      10:45
    • 12:00

      Malmö FBC (borta) F-12


      14:00
    • 15:15

      Malmhaug IBF (borta) F-12


      17:15
  • 31Sön