Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps SK

Följ

Häljarps SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Häljarps SK
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 6Ons
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 8Fre
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 20:20

      IBK Lund F03/04 (borta) F-15


      22:20
  • 9Lör
    • 14:00

      Lönsboda IBK F06-07 (hemma) F-13


      16:00
      Häljarps Idrottshall
      Serie: Pantamera Flickor D
      Resultat och referat
    • 14:10

      IBK Lund D2 (borta) Damer


      16:10
    • 16:00

      FC Helsingborg P07-Vit (hemma) P12


      18:00
  • 10Sön
    • 14:00

      FC Helsingborg (hemma) Dam Junior


      16:00
    • 16:00

      Munka Ljungby IBK Akademi F04 (hemma) F-13


      18:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 13Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 15Fre
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 20:00

      Västra Ingelstad IS (hemma) Damer


      22:00
  • 16Lör
    • 11:45

      Poolspel F-11


      14:30
    • 13:00

      FBC Engelholm F06 (borta) F-13


      15:00
    • 15:00

      IBK Höllviken F03-04 (borta) F-15


      17:00
    • 16:00

      Hofterups IBF P07-08 Svart (borta) P12


      18:00
    • 16:15

      Gantofta IBK F06 (borta) F-13


      18:15
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 20Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 22Fre
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 18:50

      IBK Lund F04-06 (borta) F-13


      20:50
    • 19:00

      Malmö FBC F03 (hemma) F-15


      21:00
  • 23Lör
    • 16:00

      IBK Lund F05 (hemma) F-13


      18:00
  • 24Sön
    • 12:30

      Palmstaden IK F11-13 I (borta) F-8


      13:30
    • 13:15

      IBK Lund F12/13 D (borta) F-8


      14:15
    • 14:00

      Tygelsjö IK (hemma) F-8


      15:00
    • 14:00

      Bjärreds IBK P07 Gul (hemma) P12


      16:00
    • 14:45

      Palmstaden IK F11-13 I (borta) F-8


      15:45
    • 15:00

      Lomma FBC (borta) Damer


      17:00
    • 20:00

      Träning Superladies


      21:00
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 27Ons
    • 16:45

      Träning F-8


      18:00
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:15
    • 19:30

      Träning Dam Junior


      21:00
    • 20:15

      Träning Damer


      21:30
  • 28Tor
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 18:15

      Träning F-13


      20:00
    • 19:45

      FC Helsingborg F03 (borta) F-15


      21:45
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 29Fre
    • 16:45

      Träning P12


      17:45
    • 16:45

      Träning F-10


      18:15
    • 20:00

      Munka Ljungby IBK Akademi (hemma) Damer


      22:00
  • 30Lör
    • 13:00

      Tygelsjö IK (hemma) F-8


      14:00
    • 13:45

      Å/K IBS F12/13 Vit (hemma) F-8


      14:45
    • 14:30

      IBK Landskrona F11 Svart (borta) F-8


      15:30
    • 15:15

      IBK Landskrona F11 Vit (borta) F-8


      16:15
    • 16:00

      FC Helsingborg F06/07 (borta) F-13


      18:00