Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps SK

Följ

Häljarps SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 2Ons
  • 3Tor
    • 12:00

      Gothia Innebandy Cup F-12


      00:00
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
    • 20:20

      Partille IBS (borta) F-12


      21:20
  • 4Fre
    • Heldag

      Gothia Innebandy Cup F-12

    • 08:00

      Tyresö Trollbäcken IBK (hemma) F-12


      09:00
    • 12:20

      Östra SK (hemma) F-12


      13:20
    • 17:00

      Tatran Stresovice (borta) F-12


      18:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Gothia Innebandy Cup F-12

    • 10:00

      Malmhaug IBF (hemma) F-12


      11:00
    • 14:20

      FBC Engelholm (borta) F-12


      15:20
  • 6Sön
    • 00:00

      Gothia Innebandy Cup F-12


      19:00
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 18:45

      Sargvakter F-10


      22:00
    • 20:00

      Malmö FBC Ungdom (hemma) Damer


      22:00
  • 12Lör
    • 13:30

      Malmhaug IBF (borta) F-12


      14:30
      Kulladals sporthall, Malmö
      Serie: Flickor B Blå Nivå P
      Resultat och referat
    • 14:00

      FC Helsingborg F03 (hemma) F-15


      16:00
    • 15:00

      FC Helsingborg F07-1 (hemma) F-12


      16:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 16Ons
  • 17Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
  • 19Lör
    • 13:00

      FC Helsingborg 2 (hemma) P11


      17:15
    • 16:00

      Övernattning F-10


      22:00
    • 16:00

      FBC Engelholm (borta) Juniorallsvenskan


      18:00
  • 20Sön
    • 08:00

      Träning F-10


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag F-9


      11:00
    • 14:00

      Skurups IBK D1 (borta) Damer


      16:00
    • 14:00

      Malmö FBC F04-1 (hemma) F-15


      16:00
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:15

      Gantofta IBK F04 (borta) F-15


      20:15
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
  • 26Lör
    • 14:00

      FBC Kalmarsund Ungdom (hemma) Juniorallsvenskan


      16:00
    • 15:45

      FBC Engelholm F04-1 (hemma) F-15


      17:45
  • 27Sön
    • 10:00

      Malmhaug IBF (borta) F-12


      11:00
    • 11:00

      Bjärreds IBK F06/07 (hemma) F-12


      12:00
    • 11:30

      Poolspel F-10


      16:00
    • 13:00

      Gårdarike IBK (borta) F-12


      15:00
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00