Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Häljarps SK

Följ

Häljarps SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
    • 20:00

      FBC Engelholm D1 (borta) Damer


      22:00
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
      Häljarps Idrottshall
    • 19:00

      FC Helsingborg F03 (borta) F-15


      21:00
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 13:00

      Poolspel F-10


      17:30
    • 14:00

      Åkarps IBK F06/07 (borta) F-12


      16:00
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 20:00

      Munka-Ljungby IBK (hemma) Damer


      22:00
  • 17Lör
    • 14:00

      FBC Engelholm (hemma) F-15


      16:00
    • 16:00

      Åstorp/Kvidinge IBS (hemma) F-12


      18:00
  • 18Sön
    • 12:45

      Malmö FBC F06-08 (borta) F-12


      13:45
    • 14:00

      FC Helsingborg (hemma) Juniorallsvenskan


      16:00
    • 15:00

      FC Helsingborg F07-1 (hemma) F-12


      16:00
    • 15:45

      Malmhaug IBF (borta) F-12


      16:45
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 20:00

      IK Stanstad (hemma) Damer


      22:00
  • 24Lör
    • 14:00

      Åstorp/Kvidinge IBS F03 (hemma) F-15


      16:00
  • 25Sön
    • 12:00

      Gantofta IBK (borta) F-12


      14:00
    • 12:30

      FC Helsingborg F06 (hemma) F-12


      13:30
    • 14:00

      Malmö FBC F06-08 (borta) F-12


      15:00
    • 14:00

      IBK Höllviken F04-06 (hemma) F-15


      16:00
    • 14:00

      IBK Landskrona (borta) Juniorallsvenskan


      16:00
    • 15:30

      Munka Ljungby Ak (borta) F-12


      16:30
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
    • 16:45

      Träning F-7


      17:45
    • 17:45

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      20:15
    • 20:00

      Träning F-15


      21:30
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning F-15


      21:00
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:00
    • 20:00

      Willands IBK (borta) Damer


      22:00