Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Grundsunds IF Fotboll Herr

Följ

Fotboll Herr

Följ oss för uppdateringar
Följ
Väntar

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

DELA SIDAN

Grundsunds IF Fotboll Herr

22:34 29 maj 2015 | Skrivet av: Fotboll Herr

Efter några tunga matcher resultatmässigt tog Grundsunds IF emot Munkedals IF på Bottnavallen.
I solskenet på Bottnavallen ställde Grundsund upp med fö... Läs mer

Waiting
16:57 4 maj 2015 | Skrivet av: Fotboll Herr

Grundsunds A-lag åkte på söndagskvällen till Undavallen för match emot Herrestad som var ett av topplagen i division 6 i fjol. Med en stark trupp och ... Läs mer

Waiting
21:20 25 apr 2015 | Skrivet av: Fotboll Herr

Grundsund tog emot Tanums IF i seriepremiären i Division 6 Bohuslän Norra.
Startelva.
Adam
Viktor O, Thomas, Ola, Anton
Rasmus A, Stefan E, Ballack, Filip... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Tanums IF 15103233
Bovall/Hunnebo14100430
Herrestads AIF Lag 21491428
Hamburgsunds IF1572623
Grundsunds IF16601018
Hedekas/Svarteborg1335514
IFK Lane Lag 21441913
UIS/ Svane1240812
Munkedals IF Lag 21332811
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
13:00 3 okt 2015
Tanums IF
3-0
Grundsunds IF
3-0

SENASTE MATCHEN

13:00 3 okt 2015
Tanums IF
3-0
Grundsunds IF
3-0

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp

BESÖKARTOPPEN