Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Essviks AIF

Följ

Essviks AIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Essviks AIF
Välj lag

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 11:00

      Selånger FK 06/07 (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      IFK Timrå IFK Timrå P 10 Blå (hemma) P-10


      13:00
    • 14:15

      Essviks AIF Grön (hemma) P-09


      15:30
    • 19:00

      Träning U-16


      20:30
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 5Tor
    • 18:45

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Selånger FK P04 Blå (hemma) U-16


      21:00
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 11:20

      Kubikenborgs IF P08 Gul (borta) P-08


      12:20
  • 8Sön
    • 10:00

      Kungsnäs FC Svart (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Njurunda SK Blå (hemma) P-09


      11:10
    • 11:00

      IFK Timrå IFK Timrå P 10 Blå (borta) P-10


      12:00
    • 11:20

      Svartvik IF (hemma) P-09


      12:30
    • 12:00

      Matfors IF (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      IFK Timrå Blå P11 (hemma) P-11


      14:00
    • 19:00

      Träning U-16


      20:30
  • 9Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Sverige-Österrike U17 P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning Fotbollsskolan


      19:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
    • 19:00

      Träning U-16


      20:30
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:00

      Sidsjö-Böle IF P04 svart (hemma) U-16


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 10:00

      Alnö IF P 11 Röd (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch NSK Fotbollsskolan


      13:00
    • 11:20

      Essviks AIF 08 (hemma) P-08


      13:20
    • 14:00

      Torpshammars IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Kungsnäs FC Svart (hemma) P-10


      11:00
    • 11:00

      Medskogsbrons BK P09/10 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Kubikenborgs IF svart (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      IFK Timrå Vit (hemma) P-09


      13:10
    • 13:30

      Njurunda SK Blå (hemma) P-09


      14:40
    • 19:00

      Träning U-16


      20:30
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 19:00

      Matfors IF Matfors IF P02 (hemma) U-16


      21:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 12:00

      Alnö IF P08 2 (hemma) P-08


      14:00
  • 22Sön
    • 10:00

      IFK Timrå (borta) P-06


      11:00
    • 11:00

      Sundsvalls FF 3 (borta) P-10


      12:00
    • 12:00

      Medskogsbrons BK P09/10 (borta) P-10


      13:00
    • 12:00

      Matfors IF Blå (hemma) P-09


      13:10
    • 14:40

      Sund IF (hemma) P-09


      15:50
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
  • 25Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:30
  • 26Tor
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 10:20

      Sundsvalls FF P08 3 (borta) P-08


      12:20
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 11:40

      Alnö IF P08 2 (borta) P-08


      13:40
  • 29Sön
    • 00:00

      Njurunda SK Blå (hemma) P-09


      00:00
    • 00:00

      Svartvik IF (hemma) P-09


      00:00
    • 10:00

      Kovlands IF P 2010 (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Söråkers FF (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Sundsvalls FF 3 (hemma) P-10


      14:00
    • 12:30

      avslutning P-06


      14:00
  • 30Mån
    v.40