Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arvidsjaur Hockey

Följ

Arvidsjaur Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Arvidsjaur Hockey
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
  • 2Lör
    • 13:00

      Lycksele SK (borta) U14


      15:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Malå IF (borta) U12


      13:00
    • 14:00

      Malå IF (borta) U12


      16:00
    • 17:30

      Träning TKH


      18:30
    • 18:30

      Träning U10


      19:30
    • 20:45

      Träning Oldboys


      22:30
  • 4Mån
    v.45
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:30
    • 20:45

      Träning Oldboys


      22:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 11:30

      Tegs SK Ungdom (hemma) U14


      13:30
    • 14:30

      Tegs SK Ungdom (borta) U14


      16:30
    • 17:30

      Träning TKH


      18:30
    • 18:30

      Träning U10


      19:30
    • 19:45

      Träning U12


      21:00
    • 20:45

      Träning Oldboys


      22:30
  • 11Mån
    v.46
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:30
    • 20:45

      Träning Oldboys


      22:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 15:15

      Hockeyresa U10


      18:00
    • 16:00

      Umeå Dragons HC (hemma) A-lag Herrar


      18:00
  • 17Sön
    • 10:30

      Malå (borta) TKH


      11:00
    • 10:30

      Malå U10 (borta) U10


      11:00
    • 11:00

      Norsjö U10 (borta) U10


      11:30
    • 11:00

      Norsjö (borta) TKH


      11:30
    • 13:30

      Malå (borta) TKH


      14:00
    • 13:30

      Malå U10 (borta) U10


      14:00
    • 14:00

      Norsjö U10 (borta) U10


      14:30
    • 14:00

      Norsjö (borta) TKH


      14:30
    • 19:45

      Träning U12


      21:00
    • 20:45

      Träning Oldboys


      22:30
  • 18Mån
    v.47
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:30
    • 20:45

      Träning Oldboys


      22:30
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:00

      Skellefteå AIK Vit (hemma) U14


      13:00
    • 14:00

      Skellefteå AIK Svart (hemma) U14


      16:00
    • 17:30

      Träning TKH


      18:30
    • 18:30

      Träning U10


      19:30
    • 19:45

      Träning U12


      21:00
    • 20:45

      Träning Oldboys


      22:30
  • 25Mån
    v.48
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 19:15

      Träning U14


      20:30
    • 20:45

      Träning Oldboys


      22:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör