Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Almtuna IS Team 09

Följ

Team 09

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:30

      Enköpings SK (hemma)


      11:45
  • 2Mån
    v.49
  • 3Tis
  • 4Ons
    • 15:30

      Träning


      16:30
    • 16:30

      Domaransvarig SHL/Allsvenskan


      17:15
  • 5Tor
    • 17:30

      Träning


      19:15
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 09:50

      Västerås (borta)


      13:50
  • 8Sön
    • 09:00

      Bålsta HC (hemma)


      10:15
    • 11:00

      Tierp (borta)


      12:30
    • 16:35

      Gimo (borta)


      18:35
  • 9Mån
    v.50
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 15:30

      Träning


      17:00
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning


      18:00
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 11:00

      Tierps HK (borta)


      13:30
      Vega hallen Tierp
      Serie: U11 V50-3
      Samlingstid: 10:00
      Anteckning: 10+1
      http://www.swehockey.se/globalassets/upplands-ishockeyforbund/tavling/c2-pool--09-2019-2020.pdf

      Vidar MV

      William
      Ebbe
      Anton
      Makar
      Albin
      Elias V
      Hugo
      Elias F
      Lucas O
      Vilmer

      Match 1 11:00-12:00 Tierp HK Almtuna IS

      12:00-12:20 Spolning

      Match 2 12:20-13:20 Enköping SK Almtuna IS

      Resultat och referat
    • 14:10

      IFK Mariehamn (borta)


      16:00
    • 16:30

      SK Iron (borta)


      19:00
  • 15Sön
    • 12:30

      Norrtälje IK (borta)


      14:30
  • 16Mån
    v.51
    • 16:30

      Kolla på Juniorkronorna


      18:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 15:15

      Träning


      16:15
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:30

      Träning


      10:45
  • 22Sön
    • 10:30

      Träning


      11:45
  • 23Mån
    v.52
    • 08:00

      Träning


      10:15
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 11:00

      Träning


      12:00
  • 27Fre
    • 12:15

      Träning


      13:15
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 10:00

      Södertälje SK (borta)


      19:00
  • 30Mån
    v.1
    • 08:00

      Träning


      09:00
  • 31Tis