Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Waggeryds IK

Följ

Waggeryds IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Avslutning U11


      19:30
    • 19:00

      Waggeryds IK P11 (hemma) P-11


      21:00
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:00

      Taberg hemma F-09/10


      11:30
    • 14:00

      Gislaveds IS (borta) P-09


      16:00
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 19:15

      Borens IK (borta) A-lag Herrar


      21:15
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning P16


      10:00
    • 09:00

      Träning P-13


      10:00
    • 09:30

      IFK Värnamo (hemma) F-11


      10:30
    • 10:00

      NGIS (hemma) P-14


      11:30
    • 10:00

      Domarutbildning 5/7-manna med lunch P-10


      13:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:30
    • 10:00

      domarutbildning F10 F-09/10


      14:00
    • 10:00

      Domarutbildning P-09


      14:00
    • 11:00

      Reftele borta F-09/10


      12:00
    • 11:00

      Räppe Goif (borta) F-11


      12:00
    • 12:30

      Växjö BK (hemma) F-11


      13:30
    • 13:00

      Träning Fotbollsskolan P17


      14:00
    • 14:15

      P10 Träningsmatch - WIK/Anderstorp P-10


      15:30
    • 17:00

      Nässjö FF (hemma) A-lag Damer


      19:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:15

      Träningsmatch mot F13 F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P13 P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      20:30
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning F-09/10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning J-Lag 2024


      20:30
    • 20:00

      Träning J-Lag 2024


      21:30
  • 18Tor
    • 17:25

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-14


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:45
    • 18:30

      Föräldramöte F-13 F-13


      19:30
    • 18:45

      Träning F-09/10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:45

      Träning A-lag Damer


      21:15
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning P-10


      18:00
    • 16:30

      Träning P-11


      18:00
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-15


      18:00
    • 16:30

      Träning F-15


      17:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning J-Lag 2024


      18:30
  • 20Lör
    • 10:00

      Träning P16


      11:00
    • 13:00

      Hemgårdarnas BK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Kiosk A-lags match P-09


      15:30
    • 15:00

      C-Plan: P10 Träningsmatch - WIK/Hovslätts IK P-10


      16:30
  • 21Sön
    • 08:00

      Nässjö (borta) P-14


      17:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Burseryd/Smålandstenar P-09


      14:00
    • 17:00

      Tranås FF (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 22Mån
    v.17
    • 17:25

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning J-Lag 2024


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte WIK P10 - 22/4 18:30 P-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 19:00

      Träning J-Lag 2024


      20:30
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:10

      Föräldramöte F-15


      18:00
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Hestra SSK 9-m (borta) F-09/10


      20:30
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning F16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:00

      Träning P-08


      20:30
    • 20:00

      Träning J-Lag 2024


      21:30
    • 20:00

      Bankeryds SK (hemma) J-Lag 2024


      22:00
  • 25Tor
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:25

      Träning A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Klevshult SK P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:45
    • 18:30

      Jönköpings Södra IF (hemma) A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning P-12


      20:30
    • 19:00

      Träning F-09/10


      20:45
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:30

      Träning P-15


      18:00
    • 16:30

      Träning F-15


      17:15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
  • 27Lör
    • 10:00

      Träning P16


      11:00
    • 11:00

      IF Haga (borta) P-14


      13:00
    • 12:30

      Gislaveds IS blå (borta) F-13


      14:30
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF (borta) P-09


      15:00
    • 14:00

      Grebo IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 28Sön
    • 10:30

      IFK Värnamo vit (borta) F-14


      12:30
    • 11:00

      IFK Värnamo svart (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Värnamo Södra FF 2 (borta) P-11


      13:00
    • 13:00

      Kioskbemanning 13-16 P-10


      16:00
    • 14:00

      Hovslätts IK vit (hemma) P-14


      16:00
    • 14:00

      IF Hallby FK 2 (hemma) F-11


      16:00
    • 16:00

      Kioskbemanning 16-19 P-10


      19:00
    • 17:00

      Mullsjö IF (hemma) A-lag Damer


      19:00
    • 17:00

      Tenhults IF vit (hemma) F-12


      19:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:45
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:00

      FC Peking (hemma) A-lag Herrar


      21:00