Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

VSK Fotboll

Följ oss för uppdateringar
Följ
Västerås SK FK
Välj lag

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:15
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
  • 2Ons
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning Plus+


      17:45
    • 16:30

      Läxhjälp P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Match Västerås IK F-11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
  • 3Tor
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Forsby FF U (borta) A-lag Damer


      20:30
  • 5Lör
    • 08:30

      Trängsmatch P-12


      14:00
    • 09:00

      Gideonsbergs IF P08 (hemma) P-08


      11:00
    • 09:00

      Skiljebo SK F08 Gul (hemma) F-09


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 10:00

      Irsta IF P13 (hemma) P-13


      16:00
    • 10:00

      IFK Västerås FK P11 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Arboga Södra IF P09 Svart (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Norrby SK P08/09 (borta) P-09


      11:15
    • 10:30

      Surahammars FK F07/08 (hemma) F-09


      12:30
    • 10:30

      Hallstahammars SK FK P06 (hemma) P-07


      12:30
    • 11:00

      IFK Västerås FK P11 Vit lag 2 (hemma) P-11


      12:00
    • 12:00

      Kungsör BK F09/10 (hemma) F-09


      14:00
    • 14:00

      Falu BS FK (P15) (hemma) P15


      16:00
    • 15:00

      Sala FF F10/11 Vit (borta) F-11


      17:00
  • 6Sön
    • 08:30

      Träning P-12


      14:00
    • 09:00

      Skiljebo SK P 07 Svart (hemma) P-08


      11:00
    • 10:30

      Skultuna IS Svart (hemma) P-10


      11:30
    • 10:30

      Adolfsbergs IK (hemma) P17


      12:30
    • 10:30

      Romfartuna GIF Västerås F12 (hemma) F-12


      12:30
    • 11:00

      Skiljebo SK P 11 Orange (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Syrianska IF Kerburan P06 svart (borta) P-06


      13:00
    • 13:00

      Surahammars FK P11 Vit (borta) P-11


      14:00
    • 13:00

      Värdegrundsarbete 6-12 år VSK Fotboll


      16:00
    • 14:00

      Tillberga IK Fotboll P 10/11 P11 (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      IFK Västerås FK P07 Blå (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Fagersta Södra IK (borta) P-09


      15:15
    • 14:00

      Västerås BK 30 P08 vit (borta) P-09


      15:15
    • 16:00

      AIK FF (hemma) P16


      18:00
    • 16:00

      IFK Kumla (hemma) P19


      18:00
    • 17:30

      Dalkurd (hemma) A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Skyllbergs IK (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
    • 18:30

      Irsta IF P09 Vit (borta) P-10


      19:30
  • 7Mån
    v.37
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:15

      Träning P-07


      18:15
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning med VSK F06 A-lag Damer


      18:40
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:15
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 11Fre
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Målvaktsträning P-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
  • 12Lör
    • 09:00

      Gideonsbergs IF P13 (hemma) P-13


      17:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 10:00

      Ransta IK P11 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Arboga Södra IF P07 Svart (borta) P-08


      12:00
    • 10:30

      Kungsör BK P-09 blå (hemma) P-10


      11:45
    • 10:30

      Tortuna SK 1/IK Oden (hemma) P-10


      11:45
    • 11:00

      Fagersta Södra IK 1 (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Träning P17


      13:00
    • 11:00

      Köping FF Svart P11 (hemma) P-11


      12:00
    • 13:00

      Barkarö SK P06 Svart (borta) P-07


      15:00
    • 13:30

      Match P-12


      16:00
  • 13Sön
    • 10:00

      Skiljebo SK P 11 Blå (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 P11 SVART (borta) P-11


      11:00
    • 10:00

      Dingtuna GIF P11 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P 10 4 (borta) P-10


      11:15
    • 10:30

      Skultuna IS Röd (borta) P-10


      11:40
    • 10:30

      Surahammars FK P08 röd (hemma) P-09


      11:45
    • 10:30

      Irsta IF P08 (hemma) P-09


      11:45
    • 10:30

      Syrianska IF Kerburan P07 (hemma) P-07


      12:30
    • 10:30

      Irsta IF F12 Vit (hemma) F-12


      12:30
    • 11:00

      Kungsör BK p-11 (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Västerås IK P06 Svart (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK P08:4 Svart (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Surahammars FK F10 (borta) F-09


      13:00
    • 11:00

      Sala FF F08/09 (borta) F-09


      13:00
    • 12:30

      Forssa BK (P15) (borta) P15


      14:30
    • 14:00

      IF Eker Örebro (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK (borta) P16


      16:00
    • 14:30

      Norrby IF (borta) A-lag Herrar


      16:30
    • 14:30

      Träningsmatch P-12


      17:00
    • 16:30

      Västerås BK 30 F09 (borta) F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
  • 14Mån
    v.38
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:15

      Träning P-07


      18:15
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:15
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 16Ons
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning Plus+


      17:45
      R10 - planen vid grusparkeringen Friskis
    • 16:30

      Läxhjälp P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Fotbollslekis


      18:00
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 17:50

      Västerås IK (hemma) F-12


      19:00
    • 18:00

      Västerås BK 30 1 (hemma) A-lag Damer


      20:00
  • 17Tor
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Föräldrar info P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Bollkalle P15


      21:00
    • 19:00

      Athletic Eskilstuna (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 18Fre
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Barkarö SK F09 (hemma) F-09


      11:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 09:30

      Träningsmatch P-12


      14:00
    • 10:30

      Västerås IK F10 Svart (hemma) F-09


      12:30
    • 10:30

      Köping FF P09 Svart (hemma) P-08


      12:30
    • 10:30

      Syrianska IF Kerburan P06 svart (hemma) P-07


      12:30
    • 11:00

      Nacka United FF (hemma) P16


      13:00
    • 12:00

      Barkarö SK F10 Blå (hemma) F-09


      14:00
    • 13:00

      VSKp08 vs Avesta p07 P-08


      15:00
    • 14:00

      Degerfors IF (borta) P17


      16:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF (P15) (hemma) P15


      16:00
  • 20Sön
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 09:30

      Träningsmatch P-12


      15:00
    • 10:00

      Västerås IK P08:2 (borta) P-09


      11:15
    • 10:30

      Hallstahammar SK FK P09 grön (hemma) P-09


      11:45
    • 10:30

      Västerås SK FK P07 Vit (hemma) P-08


      12:30
    • 10:30

      IK Oden P10 (hemma) P-10


      11:30
    • 10:30

      Västerås IK P10:2 Svart (hemma) P-10


      11:30
    • 10:30

      Västerås SK FK P07 Vit (hemma) P-07


      12:30
    • 12:00

      Sala FF P09 Röd (borta) P-10


      13:00
    • 15:00

      Hallstahammars SK FK P09 Röd (borta) P-10


      16:00
    • 18:00

      Vinterträning F-09


      19:00
    • 18:00

      Västerfärnebo AIK P08 (borta) P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
    • 18:00

      Sala FF (borta) A-lag Damer


      20:00
  • 21Mån
    v.39
    • 16:15

      Träning P-07


      18:15
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Västerås IK (hemma) F-11


      19:00
    • 17:45

      Västerås IK (hemma) F-11


      19:00
    • 19:00

      GAIS (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 22Tis
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      16:30
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:15
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 25Fre
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
  • 26Lör
    • 10:00

      Västerås IK P09:1 Svart (borta) P-10


      11:00
    • 10:30

      Surahammars FK P09 (hemma) P-10


      11:30
    • 10:30

      Västerås IK P10:2 Gul (hemma) P-10


      11:30
    • 11:00

      Hallstahammars SK FK P06 (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Eskilstuna City FK P13 (hemma) P-13


      13:00
    • 11:15

      Forsby FF F09 (borta) F-09


      13:15
    • 12:00

      Säsongsavslutning med grill och brännboll P-10


      14:00
    • 13:00

      Träning P17


      14:45
    • 14:00

      Arboga Södra IF F10-11 Svart (borta) F-09


      16:00
    • 15:30

      A-laget behöver vår stöttning P-10


      16:00
    • 15:30

      VSK P-09


      16:00
    • 15:30

      A-laget behöver vår stöttning F-14


      16:00
    • 15:30

      Stötta alaget P-14


      16:00
    • 15:30

      Heja på a laget! P-12


      16:00
    • 17:30

      Jönköpings Södra IF (hemma) A-lag Herrar


      19:30
    • 17:30

      Degerfors IF (hemma) P16


      19:30
  • 27Sön
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 10:00

      Match Skiljebo F-11


      11:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P10:4 (borta) P-09


      11:15
    • 10:30

      Norrby SK P08/09 (hemma) P-09


      11:45
    • 10:30

      Skiljebo SK F09 Svart (borta) F-09


      12:30
    • 11:00

      Arboga Södra IF P08 Svart (borta) P-08


      13:00
    • 11:30

      Match mot Köping FF P-10


      12:30
    • 11:30

      Köping FF 2010 lag 4 (borta) P-10


      12:30
    • 12:00

      IK Sturehov 2 (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Avslutning med internmatcher P-11


      14:00
    • 12:00

      3 manna match P-14


      18:00
    • 14:00

      Djurgårdens IF FF (P15) (borta) P15


      16:00
    • 14:30

      IFK Västerås FK P06 Lag Blå (borta) P-07


      16:30
    • 17:00

      Träning Flickakademin


      18:30
    • 17:00

      Träning Flickakademin


      18:30
    • 17:00

      Träning Flickakademin


      18:30
    • 18:30

      Nyköpings BIS (hemma) P17


      20:30
  • 28Mån
    v.40
    • 16:15

      Träning P-07


      18:15
    • 16:20

      Analys P16


      17:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
  • 29Tis
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:15
    • 17:00

      Fotografering VSK F0810 F-09


      18:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 30Ons
    • 15:30

      Bodens BK FF (borta) A-lag Herrar


      17:30
    • 16:30

      Träning Plus+


      17:45
    • 16:30

      Läxhjälp P-06


      18:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 17:00

      Träning Fotbollslekis


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 18:00

      Skiljebo SK P 07 Svart (hemma) P-07


      20:00