Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Västerås SK FK

Följ

Västerås SK FK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Västerås SK FK
Välj lag

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:15

      Träning P-07


      18:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
  • 2Tis
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 3Ons
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning Plus+


      17:45
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Internmatch F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 17:30

      Internmatch F-11


      18:45
    • 18:00

      Syrianska IF Kerburan P05-06 Röd (borta) P-06


      20:00
  • 4Tor
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:10
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:00

      IFK Västerås FK P11 (hemma) P-11


      10:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 10:00

      Irsta IF P11Svart (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Romfartuna GIF F09 (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-12


      12:00
    • 11:00

      Götlunda IF P11-12 (hemma) P-11


      12:00
    • 12:00

      Forsby FF , F-10/-11 lag1 (hemma) F-09


      14:00
    • 13:00

      Västerås SK FK P17 (hemma) P16


      15:00
    • 15:30

      Utbildning: Fotbollspsykologi P16


      18:30
  • 7Sön
    • 00:00

      Hallstahammars SK FK P/F11 Röd (borta) P-11


      11:00
    • 00:00

      FC Europe Juniors (borta) P-10


      02:00
    • 08:30

      Utbildning: Fotbollspsykologi P15


      11:30
    • 09:00

      Barkarö SK P11 Blå (hemma) P-11


      10:00
    • 09:00

      Träningsmatch P-12


      10:00
    • 09:30

      Surahammars FK F11 (hemma) F-11


      10:30
    • 09:30

      Match i Hallstahammar P-11


      11:00
    • 10:00

      Barkarö SK P11 Röd (hemma) P-11


      11:00
    • 10:30

      Arboga Södra IF P09 gul (hemma) P-09


      11:30
    • 10:30

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (hemma) P-07


      12:30
    • 10:30

      Skiljebo SK P09 röd (hemma) P-09


      11:30
    • 11:30

      Västerås BK 30 F09 (borta) F-09


      13:30
    • 12:00

      Seriematch 9v9 Blå P-08


      13:30
    • 12:30

      Barkarö SK F-12 Lag 2 (borta) F-12


      14:30
    • 12:30

      IK Franke P05 (borta) P15


      14:30
    • 13:00

      Romfartuna GIF Västerås P10 (borta) P-10


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch P-12


      14:00
    • 13:00

      Köping FF 2010 lag 4 (borta) P-10


      15:00
    • 13:30

      Götlunda IF P0806 (hemma) P-07


      15:30
    • 14:00

      Träningsmatch P-12


      16:00
    • 15:00

      Köping FF P08 svart (borta) P-09


      17:00
    • 15:00

      IK Franke (hemma) P19


      17:00
    • 16:00

      Skiljebo SK P 09 Gul (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      Seriematch 7v7 svart P-08


      18:20
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
    • 18:00

      Träning Flickakademin


      19:30
  • 8Mån
    v.24
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:15

      Träning P-07


      18:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
  • 9Tis
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Föräldrarådsmöte P16


      18:30
    • 17:30

      Föräldrarådsmöte Västerås SK FK


      18:30
    • 17:30

      Föräldrarådsmöte P17


      18:30
    • 17:30

      Föräldrarådsmöte P15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:10
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
  • 12Fre
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 11:00

      Värtans IK (hemma) P15


      13:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:30
  • 13Lör
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:00

      Barkarö SK P11 Röd (borta) P-11


      11:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Västerås BK 30 P11 VIT (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Arboga Södra IF F08-09 Svart (hemma) F-09


      12:00
    • 10:30

      Köping FF 2010 Lag 1 (hemma) P-10


      11:30
    • 10:30

      Seriematch 9v9 Blå P-08


      12:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF P11 Svart (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Gideonsbergs IF (hemma) P15


      13:00
    • 12:00

      Munktorps BK F/P09-10 Munktorp BK F/P 09-10 (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Sala FF P09 Röd (hemma) P-10


      13:00
    • 12:00

      Träning P17


      13:45
    • 12:30

      Träningsmatcher P-12


      15:00
    • 13:00

      Match Arboga Södra IF Svart F-11


      14:30
  • 14Sön
    • 00:00

      IFK Västerås FK P11 Vit lag 1 (borta) P-11


      02:00
    • 09:30

      Träningsmatcher P-12


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK F 10 Svart (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Irsta IF F10 (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Grällsta IF P07 (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Norbergs AIF F 11-12 (hemma) F-12


      12:00
    • 10:30

      Gideonsbergs IF P10 blå (hemma) P-09


      11:30
    • 11:30

      Sörstafors/Kolbäck SK91 (hemma) A-lag Damer


      14:00
    • 12:00

      Seriematch 7v7 svart P-08


      13:20
    • 12:00

      Skultuna IS Ungdom (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Irsta IF P11Svart (borta) P-11


      15:00
    • 14:00

      Degerfors IF (borta) P16


      16:00
    • 14:00

      Nyköpings BIS (borta) P17


      16:00
    • 17:00

      Munktorps BK/Köpping FF (borta) P-07


      19:00
    • 17:00

      Ransta IK P11 (borta) P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning Flickakademin


      20:30
    • 19:00

      Träning Flickakademin


      20:30
    • 19:00

      Träning Flickakademin


      20:30
    • 19:00

      Träning Flickakademin


      20:30
  • 15Mån
    v.25
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      12:00
    • 16:15

      Träning P-07


      18:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:45

      Träning P-06


      18:15
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
  • 16Tis
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Athletic Eskilstuna (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 17Ons
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning Plus+


      17:45
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:30
    • 17:15

      Barkarö SK F10 Blå (hemma) F-09


      19:15
    • 17:30

      Gideonsbergs IF F10 Vit (borta) F-09


      19:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:45
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 20:00

      FBK Karlstad (hemma) P19


      22:00
    • 20:15

      BP (hemma) P15


      22:00
  • 18Tor
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Gideonsbergs IF P08 (borta) P-09


      20:15
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 13:30

      Träning A-lag Herrar


      15:30
    • 14:00

      Orresta IF PF-11 (hemma) P-11


      15:00
    • 14:00

      Skiljebo SK P 05 Svart (borta) P-06


      16:00
    • 16:20

      Matchplan Värmdö P16


      16:40
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Arboga Södra IF P11 Gul (borta) P-11


      15:00
    • 00:00

      Dingtuna GIF P11 (hemma) P-11


      02:00
    • 08:30

      Träningsmatcher P-12


      12:00
    • 10:00

      Irsta IF F09 (borta) F-09


      12:00
    • 10:00

      Sala FF P11 Röd 1 (hemma) P-11


      11:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P 10 Vithaj (borta) P-10


      11:00
    • 10:00

      Match Hallsta P-11


      11:00
    • 10:00

      Arboga Södra IF F10-11 Gul (hemma) F-11


      12:00
    • 10:30

      Hallstahammars SK FK P09 Grön (hemma) P-10


      12:30
    • 10:30

      Skiljebo SK P06 Gul (hemma) P-07


      12:30
    • 10:30

      Surahammars FK P08 röd (hemma) P-09


      11:40
    • 11:00

      Västerås BK 30 P11 SVART (borta) P-11


      12:00
    • 11:00

      Norbergs AIF P10 (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 P08 vit (borta) P-09


      12:15
    • 12:00

      Barkarö SK P07 Grön (hemma) P-07


      14:00
    • 13:30

      Seriematch 9v9 Blå P-08


      15:00
    • 15:00

      Värmdö IF (hemma) P16


      17:00
    • 15:30

      Träningsmatch P-12


      18:15
    • 16:30

      Skiljebo SK P 09 Vit (borta) P-10


      18:30
    • 17:30

      Degerfors IF (hemma) A-lag Herrar


      19:30
    • 17:30

      Bollkalle P15


      19:30
  • 22Mån
    v.26
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 08:00

      VSk SummerCamp F-09


      00:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:20

      Matchanalys P16


      17:00
    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 16:45

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:30
    • 18:00

      Tillberga IK Fotboll P 10/11 P11 (hemma) P-11


      19:00
  • 23Tis
    • Heldag

      VSk SummerCamp F-09

    • 16:30

      Träning P16


      18:00
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
  • 24Ons
    • 00:00

      VSk SummerCamp F-09


      16:00
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 16:30

      Träning Plus+


      17:45
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 20:00

      Nacka United FF (borta) P16


      22:00
  • 25Tor
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 16:30

      Träning P15


      18:00
    • 16:30

      Träning P19


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:10
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 10:00

      Träning P17


      11:30
    • 10:45

      Träningsmatch P-09


      12:00
    • 10:45

      Träningsmatch P-09


      12:00
    • 11:00

      Seriematch 7v7 Svart P-08


      12:30
    • 13:00

      Hammarby TFF (hemma) P19


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch P-09


      15:15
    • 15:30

      Träningsmatch P-09


      16:45
    • 17:30

      Östers IF (borta) A-lag Herrar


      19:30
  • 28Sön
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:00

      Västerås BK 30 (hemma) P-13


      14:00
    • 11:30

      Träning A-lag Herrar


      13:30
    • 14:00

      Nacka United FF (hemma) P17


      16:00
    • 16:00

      Västerås IK P05 (borta) P15


      18:00
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 08:00

      Närvaroregistrering A-lag Herrar


      09:00
    • 09:30

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 16:30

      Träning P17


      18:15
    • 17:10

      Träning P-11


      18:30
      Skälby IP B plan
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00