Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vaxholms IBF

Följ

Vaxholms IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Januari 2023

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.52
  • 2Mån
    v.1
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 20:00

      Träning Herr A


      21:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • Heldag

      Storvreta cup P-10

    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 20:30

      Träning Herr A


      22:00
  • 6Fre
    • 00:00

      Storvreta cup P-10


      19:00
  • 7Lör
    • 09:00

      Träning FP-16


      10:00
    • 11:15

      Intresseanmälan - Schyssta Cupen F-14/15


      13:45
    • 16:15

      Väsby AIK (borta) Herr A


      18:15
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning FP-16


      10:00
    • 10:30

      Värmdö IF (borta) P-11


      12:30
    • 16:00

      Vallentuna IBK (hemma) P-07


      18:00
    • 17:15

      Silverdals IF (B) (borta) P-10


      18:15
  • 9Mån
    v.2
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:50

      Träning P-09


      21:00
  • 14Lör
    • Heldag

      Föreningsdag Vaxholms IBF Juniorlag Damer

    • 09:00

      VIBF Föreningsdag Vaxholms IBF


      19:00
    • 09:00

      Träning FP-16


      10:00
    • 09:00

      Föreningsdag & Fotografering F-14/15


      19:00
    • 09:30

      Vallentuna IBK (A) (borta) F-12


      10:30
    • 09:30

      Föreningsdag F-07/08


      19:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Lagfotografering P-13


      10:30
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:30

      Lagfotografering P-11


      11:35
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:45

      Lagfoto P-09


      12:45
    • 12:00

      Åkersberga IBF (borta) F-09/F-10


      14:00
    • 12:45

      Hässelby SK IBK (B) (borta) P-12


      14:45
    • 12:55

      Lagfotografering (& damlagsmatch!) F-11


      13:55
    • 13:00

      Rotebro IS IBK (borta) F-09/F-10


      15:00
    • 13:15

      Föreningens dag P-07


      14:00
    • 13:30

      Åkersberga IBF (A) (hemma) Herr A


      15:30
    • 14:00

      Lagfotografering F-12


      15:00
    • 14:00

      Föreningsdagen med fotografering F-09/F-10


      18:00
    • 14:10

      Lagfotografering F-13


      15:00
    • 15:15

      Lagfotografering Juniorlag Herrar


      16:00
    • 15:30

      Föreningsdag, fotografering P-10


      16:30
    • 15:45

      Åkersberga IBF (B) (hemma) A-lag Damer


      17:45
    • 15:45

      Bele Barkaby IF IBF (A) (borta) P-09


      17:15
    • 17:00

      Lagfotografering P-12


      17:30
    • 17:15

      Täby FC (E) (hemma) Juniorlag Herrar


      19:15
  • 15Sön
    • 09:00

      Träning FP-16


      10:00
    • 10:15

      Duvbo IK (borta) P-07


      12:15
    • 11:00

      Träning F-14/15


      12:00
    • 11:00

      Vallentuna IBK (borta) F-13


      13:00
    • 14:15

      Huddinge IBS (hemma) F-12


      15:15
    • 15:15

      Ängby IF (hemma) F-11


      16:30
    • 16:00

      Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (A) (borta) P-13


      17:00
    • 16:30

      Hässelby SK IBK (A) (hemma) P-11


      18:30
    • 17:15

      Ekerö IK (borta) F-07/08


      19:15
  • 16Mån
    v.3
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning FP-16


      10:00
    • 10:00

      Hammarby IF IBF (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:15

      Sundbybergs IK (borta) A-lag Damer


      13:15
    • 12:00

      Väsby AIK (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 13:15

      Spaövernattning A-lag Damer


      23:59
    • 13:15

      FBI Tullinge (borta) F-12


      14:15
    • 16:00

      Tungelsta IF (A) (hemma) Herr A


      18:00
    • 16:45

      Väsby AIK (B) (borta) F-07/08


      18:45
    • 18:00

      Djurgårdens IF IBS / IBF Offensiv Lidingö (hemma) F-09/F-10


      20:00
    • 19:15

      Bele Barkarby IF IBF (hemma) F-09/F-10


      20:15
  • 22Sön
    • 00:00

      Spaövernattning A-lag Damer


      14:00
    • 09:00

      Träning FP-16


      10:00
    • 09:00

      Skogås/Trångsunds IBK (borta) F-11


      10:00
    • 11:00

      Åkersberga IBF (D) (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14/15


      12:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 14:00

      Åkersberga IBF (A) (hemma) P-09


      15:30
    • 15:30

      Väsby AIK (hemma) F-12


      16:30
    • 16:30

      Karlbergs BK (hemma) P-13


      17:30
  • 23Mån
    v.4
  • 24Tis
  • 25Ons
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 16:45

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning F-11


      19:00
    • 17:55

      Träning F-13


      18:55
      Bollhallen Campus Vaxholm
      Samlingstid: 17:45
      Anteckning: Onsdagsträning. Vi ses nere i hallen, i BH1 eller BH2.
      Hoppas vi sss där.
    • 18:15

      Träning F-07/08


      20:15
    • 19:50

      Träning A-lag Damer


      22:00
    • 19:50

      Träning Juniorlag Damer


      22:00
  • 26Tor
  • 27Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:50

      Träning P-09


      21:00
  • 28Lör
    • 09:00

      Träning FP-16


      10:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Täby FC (A) (borta) P-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 12:00

      Silverdals IF (borta) F-13


      14:00
    • 13:30

      Töjnan IBK (hemma) P-12


      15:30
    • 14:30

      Bele Barkarby IF IBF (B) (hemma) F-11


      15:30
    • 15:45

      Vaxholm IBF (A) - Värmdö IF (Serie/Cup) P-11


      17:00
    • 17:00

      Ekerö IK (borta) Herr A


      19:00
    • 17:15

      Åkersberga IBF (A) (hemma) F-09/F-10


      18:15
    • 18:30

      Väsby AIK (C ) (hemma) Juniorlag Herrar


      20:30
  • 29Sön
    • 09:00

      Träning FP-16


      10:00
    • 10:00

      Åkersberga IBF (A) (borta) F-12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-14/15


      12:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 13:30

      Vallentuna IBK (B) (hemma) P-11


      15:30
    • 14:30

      Bromma KFUK-KFUM (B) (hemma) P-10


      15:30
    • 16:20

      Träningsmatch mot Värmdö/Ingrö F-09/F-10


      20:00
    • 16:45

      Vallentuna IBK (hemma) F-07/08


      18:45
    • 18:00

      Vallentuna IBK (A) (hemma) P-09


      19:30
  • 30Mån
    v.5
  • 31Tis