Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vaxholms IBF

Följ

Vaxholms IBF

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.44
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 13:30

      Huddinge IBS (hemma) Herr A


      15:30
  • 6Sön
    • 11:00

      Vallentuna IBK F15 (borta) F-14/15


      13:30
  • 7Mån
    v.45
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:50

      Träning P-09


      21:00
    • 20:00

      Rotebro IS IBK (borta) Herr A


      22:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Åkersberga IBF (C ) (borta) F-11


      10:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Mariebergs SK (borta) F-12


      12:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:50

      Träning P-12


      13:00
    • 13:30

      Ängby IF (hemma) F-13


      15:30
    • 15:00

      Sargvakt och hejaklack F-09/F-10


      17:00
    • 15:45

      Kungsängens IF (A) (hemma) A-lag Damer


      17:45
    • 16:00

      Bele Barkarby IF IBF (borta) F-07/08


      18:00
    • 17:15

      Hammarby IF IBF (hemma) P-07


      19:15
  • 13Sön
    • 09:00

      Täby FC (C) (borta) P-10


      10:00
    • 11:00

      Träning F-14/15


      12:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 15:00

      Hässelby SK IBK (C) (borta) F-12


      16:00
    • 15:15

      Tungelsta IF (borta) F-09/F-10


      17:15
  • 14Mån
    v.46
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:50

      Träning P-09


      21:00
  • 19Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Täby FC (D) (borta) P-13


      12:00
    • 11:50

      Träning P-12


      13:00
    • 13:15

      IK Frej Täby IBK (A) (borta) P-10


      14:15
    • 13:30

      IS Bar Central Nytorget (hemma) Herr A


      15:30
    • 15:30

      Bele Barkarby IF IBF (A) (hemma) P-11


      17:30
    • 16:30

      Sigtuna IF IBK (B) (hemma) P-09


      17:45
    • 17:00

      Vallentuna IBK (borta) P-07


      19:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Träning F-13


      12:30
    • 13:00

      Vallentuna IBK F15 (hemma) F-14/15


      16:00
    • 13:20

      Dags för match / cup P-15


      15:30
    • 13:50

      Schyssta Cupen P-14


      15:30
    • 17:00

      FBI Tullinge (B) (hemma) F-07/08


      19:00
  • 21Mån
    v.47
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 16:15

      Träning F-09/F-10


      18:00
      Vaxholm - Innebandyhallen
      Anteckning: Vi träffas ngt tidigare denna gång. Denna träning får vi två gäster som ska håll i en del av träningen. Vi behöver träffas 16.15 för att bygga sargen för att vara redo till träningsstart kl 16.30.
      Vi kommer att ha Julia Croneld och Lisa Carlsson som kommer och gästar oss. De spelar i Täby som spelar i SSL samt Lisa spelar även i vårt landslag!
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:30
    • 20:30

      Träning Herr A


      22:00
  • 25Fre
    • 16:45

      Träning F-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:00
    • 19:50

      Träning P-09


      21:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 10:15

      Hässelby SK IBK (C ) (borta) Juniorlag Herrar


      12:15
    • 10:15

      Täby FC (borta) F-09/F-10


      12:15
    • 11:00

      IK Frej Täby IBK (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:00
    • 11:15

      Vallentuna IBK (borta) P-09


      12:45
    • 13:15

      Silverdals IF (borta) F-09/F-10


      15:15
    • 15:00

      Väsby AIK (B) (hemma) F-07/08


      17:00
    • 17:45

      Rotebro IS IBK (A) (hemma) P-10


      18:45
  • 27Sön
    • 09:15

      Vallentuna IBK (A) (borta) F-12


      10:15
    • 11:00

      Träning F-14/15


      12:00
    • 12:00

      Träning F-13


      13:00
    • 13:00

      Järfälla IBK (A) (borta) Herr A


      15:00
    • 13:30

      Sundbybergs IK (hemma) F-11


      14:30
    • 14:30

      Täby FC (B) (hemma) P-13


      15:30
    • 15:30

      Hässelby SK IBK (hemma) F-13


      17:30
    • 16:30

      Vallentuna IBK (hemma) F-11


      17:30
    • 17:45

      Råsunda IS (hemma) P-07


      19:45
  • 28Mån
    v.48
  • 29Tis
  • 30Ons