Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda IB

Följ

Vetlanda IB

Följ oss för uppdateringar
Följ

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • 16:30

      Träning P-13


      19:00
    • 16:30

      Träning P-12


      19:00
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:40
    • 18:30

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-10


      20:15
    • 20:15

      Träning DJ 20


      21:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 15:00

      Träning P-10


      16:15
    • 17:00

      Träning Dam A


      18:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:15

      Träning med P11 P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      Rubens Café F-14


      00:00
    • 19:30

      Olofströms IBK (hemma) Herr A


      21:30
    • 19:30

      Sargvakt P-12


      21:30
    • 19:30

      Vi springer in med a-laget. P-12


      20:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Rubens Café F-14

    • 09:40

      Poolspel F-15


      12:00
    • 09:40

      S/W 2010 IBK F15 (hemma) F-15


      11:40
    • 10:00

      Poolspel F-14


      13:00
    • 10:00

      Poolspel P16 P-16


      15:00
    • 10:30

      Poolspel P15/16 P-16


      13:30
    • 10:30

      KFUM Jönköping F15-16 (borta) F-15


      12:30
    • 11:00

      Ölmstads IS P15/2 (hemma) P-16


      13:00
    • 11:20

      Sävsjö IBK F15 (hemma) F-15


      13:20
    • 11:45

      Vimmerby IBK P16 (hemma) P-16


      13:45
    • 12:00

      S/W 2010 IBK P15 (borta) P-16


      14:00
    • 12:30

      Skillingaryds IK P16/2 (borta) P-16


      14:30
    • 13:00

      Nässjö IBF P15/2 (hemma) P-16


      15:00
    • 13:20

      Bankeryds Skid o MK P14/1 (hemma) P-15


      15:20
    • 13:20

      Poolspel Sävsjö P-15


      16:00
    • 13:30

      Husqvarna IK P14/1 (hemma) P-15


      15:30
    • 13:30

      Månsarps IBK P16/1 (hemma) P-16


      15:30
    • 13:30

      Barnarps IF P13 (borta) P-14


      15:30
    • 13:30

      Poolspel i Vetlanda P-15


      16:30
    • 13:30

      Bortamatch P-14


      16:00
    • 14:10

      Jönköpings IK P14/1 (borta) P-15


      16:10
    • 14:30

      IBK Husar P14 (hemma) P-15


      16:30
    • 14:30

      Husqvarna IK P14/3 (borta) P-14


      16:30
    • 15:00

      Sävsjö IBK P14 (hemma) P-15


      17:00
    • 15:30

      Fagerhult Habo IBK Ungdom P15/3 (borta) P-15


      17:30
    • 15:30

      Nässjö IBF P14 (hemma) P-14


      17:30
  • 5Sön
    • 00:00

      Rubens Café F-14


      16:00
    • 09:00

      Träning Vibbes Innebandyskola


      10:00
    • 09:00

      Träning F-16/17


      10:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 12:00

      FBC Kalmarsund HJAS (hemma) Herr B / JAS


      14:00
    • 12:30

      Ölmstads IS P15/1 (hemma) P-15


      14:30
    • 12:30

      Poolspel Nässjö P-15


      15:30
    • 13:30

      Sävsjö IBK P15 (borta) P-15


      15:30
    • 13:30

      Hovslätts IK F15 (hemma) F-16/17


      15:30
    • 13:45

      Poolspel söndag 5/11 P-14


      19:00
    • 14:30

      Nässjö IBF P15/1 (hemma) P-15


      16:30
    • 14:30

      Månsarps IBK F16 (borta) F-16/17


      16:30
    • 15:00

      Månsarps IBK F09 (hemma) F-08-11


      17:00
    • 15:30

      Husqvarna IK F15/2 (hemma) F-16/17


      17:30
    • 15:30

      Jönköpings IK P14/2 (borta) P-14


      17:30
    • 16:30

      Bodafors IBS P14 (hemma) P-14


      18:30
    • 17:30

      Husqvarna IK P14/2 (borta) P-14


      19:30
  • 6Mån
    v.45
    • 16:15

      Träning P-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 16:45

      Träning F-16/17


      17:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Dam A


      20:30
    • 19:30

      Träning P-13


      20:30
    • 23:50

      Summering - beställning av bingolotter till 23 dec P-15


      23:55
  • 7Tis
    • 16:30

      Träning F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 16:45

      Träning P-17


      17:45
    • 17:20

      Träning P-11


      18:35
    • 17:30

      Träning F-08-11


      18:45
    • 18:45

      Träning P-08/09


      20:00
    • 20:00

      Fagerhult Habo IBK Ungdom (borta) Herr B / JAS


      22:00
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      17:45
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:40
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-10


      20:15
    • 20:15

      Träning DJ 20


      21:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:15

      Träning med P11 P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 19:30

      Husqvarna IK (borta) Herr B / JAS


      21:30
    • 19:30

      KFUM Jönköping P09-10 (hemma) P-08/09


      21:30
  • 11Lör
    • 09:00

      Träning P-13


      15:00
    • 09:30

      USM Po7 P-08/09


      17:30
    • 10:00

      Hovslätts IK P13/1 (hemma) P-12


      12:00
    • 10:30

      Husqvarna IK F12/2 (borta) F-12


      13:30
    • 11:30

      Ölmstads IS F11 (hemma) F-12


      13:30
    • 13:00

      Jönköpings IK P13/1 (borta) P-12


      15:00
    • 13:30

      Jönköpings IK F13 (borta) F-13


      15:30
    • 13:30

      Ölmstads IS F15 (borta) F-15


      15:30
    • 14:00

      Malmbäcks IF P12-13 (hemma) P-12


      16:00
    • 14:30

      Husqvarna IK F13 (hemma) F-13


      16:30
    • 14:30

      Ölmstads IS P13 (hemma) P-13


      16:30
    • 14:30

      KFUM Jönköping F15-16 (hemma) F-15


      16:30
    • 15:30

      Bankeryds Skid o MK F15 (borta) F-15


      17:30
    • 17:00

      IBK Husar P13/1 (borta) P-12


      19:00
    • 17:30

      IBK Husar P13/2 (borta) P-13


      19:30
  • 12Sön
    • 09:00

      Träning Vibbes Innebandyskola


      10:00
    • 09:00

      Träning F-16/17


      10:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Vimmerby IBK P09 (borta) P-08/09


      13:00
    • 12:00

      IBF Tranås P11 (hemma) P-11


      14:00
    • 13:00

      Sävsjö IBK (borta) Dam A


      15:00
    • 14:00

      Hestra Skid O SK F09-10 (hemma) F-08-11


      16:00
    • 16:00

      Bodafors IBS P09-11 (hemma) P-10


      18:00
  • 13Mån
    v.46
    • 16:15

      Träning P-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 16:45

      Träning F-16/17


      17:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:15
    • 18:45

      Träning Herr A


      20:15
    • 18:45

      Träning Dam A


      20:30
    • 19:30

      Träning P-13


      20:30
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 16:45

      Träning P-17


      17:45
    • 17:20

      Träning P-11


      18:35
    • 17:30

      Träning F-08-11


      18:45
    • 18:45

      Träning Herr A


      20:15
    • 19:30

      Forserums IF (hemma) Herr B / JAS


      21:30
    • 20:15

      Träning P-08/09


      21:15
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      17:45
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:40
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-10


      20:15
    • 20:15

      Träning DJ 20


      21:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:15

      Träning med P11 P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      Springa in med Damlaget F-15


      19:45
    • 19:00

      Sargvakt P-13


      21:00
    • 19:30

      Värnamo IK (hemma) Dam A


      21:30
  • 18Lör
    • 10:30

      Aneby SK F09-10 (borta) F-08-11


      12:30
    • 11:00

      Nässjö IBF F12-13 (hemma) F-13


      13:00
    • 11:15

      IBK Svala P12-13 (borta) P-12


      13:15
    • 11:15

      Husqvarna IK F15/1 (hemma) F-15


      14:00
    • 12:30

      Hjältevad Mariannelund IS P12-13 (hemma) P-12


      14:30
    • 12:30

      Sävsjö IBK F16 (borta) F-15


      14:30
    • 13:30

      S/W 2010 IBK F16 (hemma) F-15


      15:30
    • 14:00

      Hovslätts IK F13 (borta) F-13


      16:00
    • 14:30

      IBK Husar P08-09 (borta) P-08/09


      16:30
  • 19Sön
  • 20Mån
    v.47
    • 16:15

      Träning P-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 16:45

      Träning F-16/17


      17:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr A


      20:15
    • 18:45

      Träning Dam A


      20:30
    • 19:30

      Träning P-13


      20:30
  • 21Tis
    • 16:30

      Träning F-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
      Hasses Sportcenter
      Övrig platsinfo: LF-planen
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 16:45

      Träning P-17


      17:45
    • 17:20

      Träning P-11


      18:35
    • 17:30

      Träning F-08-11


      18:45
    • 18:45

      Träning Herr B / JAS


      20:15
    • 18:45

      Träning Herr A


      20:15
    • 18:45

      Träning P-08/09


      20:00
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      17:45
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:40
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-10


      20:15
    • 20:00

      Värnamo IK DJ20 (borta) DJ 20


      22:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:15

      Träning med P11 P-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      P10 har Kiosken på Hasses P-10


      00:00
    • 19:00

      Inspring P-13


      21:30
    • 19:30

      Hovshaga AIF (hemma) Herr A


      21:30
    • 19:30

      Sargvakt P-11


      21:30
  • 25Lör
    • Heldag

      P10 har Kiosken på Hasses P-10

    • 10:00

      Forserums IF P14 (borta) P-15


      12:00
    • 10:00

      Poolspel F-14


      13:00
    • 10:00

      Poolspel i Forserum P-15


      13:00
    • 10:50

      Bankeryds Skid o MK P14/1 (hemma) P-15


      12:50
    • 11:00

      Jönköpings IK P10/1 (hemma) P-08/09


      13:00
    • 11:40

      Husqvarna IK P14/2 (borta) P-15


      13:40
    • 13:00

      Ölmstads IS F09 (hemma) F-08-11


      15:00
    • 14:00

      Husqvarna IK (borta) Dam A


      16:00
    • 15:00

      Bankeryds Skid o MK P10/2 (hemma) P-10


      17:00
    • 17:30

      KFUM Jönköping (borta) Herr B / JAS


      19:30
  • 26Sön
    • 00:00

      P10 har Kiosken på Hasses P-10


      19:30
    • 09:00

      Träning Vibbes Innebandyskola


      10:00
    • 09:00

      Träning F-16/17


      10:00
    • 09:00

      Träning P-17


      10:00
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 10:00

      Träning P-15


      11:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Sävsjö IBK P11 (borta) P-11


      13:00
    • 11:30

      Husqvarna IK F15/1 (hemma) F-15


      14:00
    • 12:30

      Månsarps IBK F15 (hemma) F-15


      14:30
    • 13:30

      Sävsjö IBK F15 (borta) F-15


      14:00
    • 15:00

      Husqvarna IK P14/1 (hemma) P-14


      17:00
    • 15:00

      Poolspel Vetlanda P-14


      18:00
    • 16:00

      Bankeryds Skid o MK P14/2 (hemma) P-14


      18:00
    • 17:00

      Sävsjö IBK P14 (borta) P-14


      19:00
  • 27Mån
    v.48
    • 16:15

      Träning P-08/09


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:45
    • 16:45

      Träning F-16/17


      17:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:45

      Träning Herr A


      20:15
    • 18:45

      Träning Dam A


      20:30
    • 19:30

      Träning P-13


      20:30
    • 20:15

      Träning DJ 20


      21:30
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning P-12


      17:45
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:40
    • 17:45

      Träning P-13


      19:00
    • 19:00

      Träning P-10


      20:15
    • 19:30

      Nässjö IBF DJ20 (hemma) DJ 20


      21:30
  • 30Tor