Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vetlanda BK

Följ

Vetlanda BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

December 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.48
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:45

      Träning P-17


      21:00
    • 19:45

      Träning P-19


      21:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:15
    • 10:00

      Träning U10


      12:00
    • 10:00

      U11 Poolspel Jönköping U10


      14:00
    • 10:15

      Träning U12


      12:00
    • 12:00

      Frillesås BK (hemma) P15 (07)


      14:30
    • 16:45

      Edsbyns IF Bandyförening (hemma) P-19


      19:00
    • 16:45

      Edsbyns IF Bandy (hemma) P-19


      17:45
  • 5Sön
    • 12:45

      Villa Lidköping BK (hemma) P-19


      14:45
    • 12:45

      Villa Lidköping BK (hemma) P-19


      13:45
    • 17:30

      Match Åby IF, U-14 U14 (09)


      19:30
  • 6Mån
    v.49
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:30

      Träning U10


      17:30
    • 18:00

      A - lagsmatch U12


      21:00
    • 19:00

      IFK Vänersborg (hemma) A-truppen


      20:00
    • 19:45

      Träning P-17


      21:00
    • 19:45

      Träning P-19


      21:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:15
    • 10:00

      Träning U10


      12:00
    • 10:15

      Träning U12


      12:00
    • 17:30

      IFK Vänersborg (hemma) P-17


      18:30
  • 12Sön
    • 10:00

      Poolspel U12


      14:00
    • 10:00

      Poolspel U12


      14:00
    • 12:00

      Poolspel Åtvidaberg U14 (09)


      17:00
    • 17:25

      Gripen/Trollhättan (borta) P-16


      19:15
  • 13Mån
    v.50
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:45

      Träning P-17


      21:00
    • 19:45

      Träning P-19


      21:00
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P15 (07)


      17:30
    • 16:00

      Träning P-16


      17:20
    • 17:00

      Träning U14 (08)


      18:30
    • 19:00

      A - lagsmatch U12


      21:00
    • 19:00

      Waggeryd (borta) U14 (08)


      21:00
  • 18Lör
    • 10:00

      Träning Bandykul


      11:15
    • 10:00

      Träning U10


      12:00
    • 10:15

      Träning U12


      12:00
  • 19Sön
    • 00:00

      IK Sirius BK (borta) P-19


      01:00
    • 11:00

      SK Höjden (hemma) P-16


      13:30
    • 13:00

      Surte (borta) P15 (07)


      15:30
  • 20Mån
    v.51
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:00

      Nässjö P17 (borta) P-17


      20:00
    • 19:45

      Träning P-19


      21:00
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning U14 (08)


      18:30
    • 18:30

      Träning P-17


      19:45
    • 18:30

      Träning P-19


      19:45
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:15

      Träning U12


      12:00
  • 26Sön
    • 08:00

      Cup i Katrineholm U14 (08)


      00:00
    • 11:00

      Träning P-17


      12:30
    • 15:00

      IFK Motala BK (borta) A-truppen


      16:00
  • 27Mån
    v.52
  • 28Tis
    • 00:00

      Cup i Katrineholm U14 (08)


      23:00
    • 12:00

      Träning P-17


      13:30
    • 16:00

      Träning A-truppen


      17:30
    • 18:30

      Träning U14 (08)


      19:45
    • 19:00

      A - lagsmatch U12


      21:00
    • 21:15

      Träning P-19


      22:30
  • 29Ons
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 19:45

      Träning P-17


      21:00
    • 19:45

      Träning P-19


      21:00
  • 30Tor
    • 14:30

      Gripen Trollhättan BK (hemma) P15 (07)


      17:00
    • 17:30

      Träning U14 (08)


      18:30
    • 18:30

      Träning P-17


      19:45
    • 18:30

      Träning P-19


      19:45
    • 19:00

      A - lagsmatch U12


      21:00
  • 31Fre