Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
    • Heldag

      Intresseanmälan Futsal säsongen 17/18 P-07

  • 2Tor
    • 20:15

      Träning F17


      21:15
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:00

      Futsal sammandrag 1 P-05


      12:30
  • 5Sön
    • 14:30

      Träning Damlag


      16:00
    • 14:30

      Kungsgårdens SK F04 (hemma) F-04


      16:30
    • 15:00

      Valbo ff (hemma) F-03


      17:30
    • 16:30

      Sandvikens IF Vit (hemma) F-04


      18:30
  • 6Mån
    v.45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 7Tis
    • 19:45

      Träning F-03


      21:10
    • 20:00

      Träning F17


      21:00
  • 8Ons
    • 19:30

      Träning F17


      20:30
    • 21:00

      Träning U20


      22:00
  • 9Tor
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 20:00

      Träning F-03


      21:15
    • 20:15

      Träning F17


      21:15
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 11:00

      Gefle IF FF (hemma) F17


      13:00
    • 11:00

      Gefle IF (hemma) F-03


      12:00
    • 11:00

      Strömsbro IF (hemma) F-05


      13:00
    • 12:30

      Åbyggeby FK / Ockelbo (borta) F-05


      14:30
    • 14:00

      Järbo IF (hemma) F-05


      16:00
    • 14:00

      Hagaströms SK (borta) F17


      16:00
    • 17:00

      IF Team Hudik (hemma) F17


      19:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Futsal söndag 12/11+ träning F-06


      14:30
    • 13:30

      Hille IF (borta) Damlag


      14:00
    • 14:30

      Gefle IF (hemma) Damlag


      15:00
    • 15:00

      Träning U20


      16:00
    • 16:00

      Träning F17


      17:00
    • 16:00

      Sandvikens IF (borta) Damlag


      16:30
    • 17:00

      Bergsjö IF (hemma) Damlag


      17:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
  • 13Mån
    v.46
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:45

      Träning F-03


      21:10
    • 20:00

      Träning F17


      21:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 19:30

      Träning F17


      20:30
    • 21:00

      Träning U20


      22:00
  • 16Tor
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 20:00

      Träning F-03


      21:15
    • 20:15

      Träning F17


      21:15
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 18Lör
    • 18:00

      Träning U20


      19:00
  • 19Sön
    • 14:45

      Träning F-09


      15:35
    • 16:00

      Träning F17


      17:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      17:45
    • 17:00

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
  • 20Mån
    v.47
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:45

      Träning F-03


      21:10
    • 20:00

      Träning F17


      21:00
      Ludde - inomhus
      Samlingstid: 19:45
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 19:30

      Träning F17


      20:30
    • 21:00

      Träning U20


      22:00
  • 23Tor
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 20:00

      Träning F-03


      21:15
    • 20:15

      Träning F17


      21:15
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 14:45

      Träning F-09


      15:35
    • 15:00

      Träning U20


      16:00
    • 15:00

      Träning P-03


      16:00
    • 16:00

      Träning F17


      17:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      17:45
    • 17:00

      Träning F-03


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
  • 27Mån
    v.48
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:50

      Träning F-03


      20:10
    • 19:00

      Träning F17


      20:00
    • 19:30

      Träning Damlag


      21:15
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 19:30

      Träning F17


      20:30
    • 21:00

      Träning U20


      22:00
  • 30Tor
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 20:00

      Träning F-03


      21:15
    • 20:15

      Träning F17


      21:15