Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
  • 4Sön
    • 12:15

      Futsal F-06


      16:00
    • 13:30

      futsal P-10


      17:45
    • 17:15

      Träning F-05


      18:45
  • 5Mån
    v.45
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:15

      Inmarsh med djurgården -dalkurd P-10


      21:00
    • 18:45

      Träning F-03


      20:00
  • 6Tis
    • 19:00

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning F-03


      20:45
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Lagmöte Damlag


      21:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 8Tor
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 9Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Futsal sammandrag P-04

    • 09:30

      Hille IF F04 gul (borta) F-04


      11:30
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 11:00

      Hagaströms SK F05 (hemma) F-04


      13:00
    • 12:00

      Strömsbro IF F04 blå (borta) F-04


      14:00
    • 12:30

      Gävle GIK FK U14 (borta) P-04


      14:30
    • 13:30

      Gefle IF FF P04 (borta) P-04


      15:30
    • 13:30

      Hofors AIF P0304 (hemma) P-03


      15:30
    • 14:00

      Futsal matcher P-05


      18:00
    • 15:00

      Hagaströms SK P03 (borta) P-03


      17:00
    • 15:30

      Sandvikens AIK FK P04 (borta) P-04


      17:30
    • 16:30

      Stensätra IF F04-F05 (borta) F-05


      18:30
    • 17:00

      Hagaströms SK P-04 (borta) P-04


      19:00
    • 17:30

      Norrham Hamrångebygdens IF P03 (borta) P-03


      19:30
    • 18:00

      Skutskärs IF FK F05 (hemma) F-05


      20:00
    • 19:00

      Strömsbro IF F04 orange (borta) F-05


      21:00
  • 11Sön
    • 10:30

      Strömsbro IF Orange (borta) F-04


      11:30
    • 11:35

      Slätta SK (borta) F-04


      12:35
    • 12:10

      Trönö IK (hemma) F-04


      13:10
    • 15:30

      Träning P-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
  • 12Mån
    v.46
    • 18:45

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Damlag


      21:00
    • 20:15

      Träning F-04


      21:00
  • 13Tis
    • 19:15

      Träning F-03


      20:15
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 15Tor
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 11:30

      Högbo AIK F03 (borta) F-03


      12:00
    • 12:30

      Sandvikens IF , F02 (borta) F-03


      13:00
    • 14:30

      Kungsgårdens SK 03 (borta) F-03


      15:00
    • 16:00

      Norrham Hamrångebygdens IF F02/03 (borta) F-03


      16:30
  • 18Sön
    • 11:15

      Träning F-06


      13:30
    • 12:00

      Träningsmatch Hille F-06


      13:30
    • 15:00

      Träning P-10


      16:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
  • 19Mån
    v.47
    • 18:45

      Träning F-03


      20:00
    • 19:30

      Träning Damlag


      21:00
    • 20:15

      Träning F-04


      21:00
  • 20Tis
    • 19:00

      Träning F-06


      19:45
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 19:45

      Träning F-03


      20:45
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 22Tor
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 23Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 24Lör
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 10:00

      Futsal F-06


      15:00
  • 25Sön
    • 08:00

      Träning F-04


      09:30
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
  • 26Mån
    v.48
    • 18:45

      Träning F-03


      20:00
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 20:15

      Träning F-04


      21:00
  • 27Tis
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
    • 19:45

      Träning F-03


      20:45
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 29Tor
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 30Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00