Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Strömsbro IF (borta) F-06


      12:00
    • 11:00

      Strömsbro IF (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Norrham/Ockelbo IF (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Årsunda IF (hemma) P-03


      13:00
    • 13:00

      Gefle IF FF blå (borta) P-08


      15:00
    • 13:30

      IK Huge Vit (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      IK Huge (borta) Damlag


      16:00
    • 15:00

      BKV Norrtälje (borta) Herrlag A


      17:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Sammandrag F-09

    • 00:00

      Sammandrag F-10


      00:00
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      17:00
    • 09:35

      Sammandrag Måsberget P-09


      13:00
    • 10:00

      IK Sätra (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag P-11


      14:00
    • 11:00

      Sandvikens IF (hemma) F-07


      13:00
    • 13:00

      Kungsgårdens SK (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Arbrå BK (hemma) F-03


      15:00
    • 15:00

      Gävle GIK FK (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Högbo AIK (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Inmarsh med Göteborg -dalkurd P-10


      18:00
    • 16:30

      Fotbollskola 8 F-03


      18:00
    • 17:00

      Hedesunda IF/Österfärnebo IF (hemma) F-04


      19:00
  • 3Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 20:15

      Järbo IF (borta) U20


      22:15
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:20

      Gefle IF FF svart (hemma) P-06


      19:20
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Hagaströms SK (borta) P-06


      20:00
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:45

      Föräldrarmöte F-04


      19:30
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Hagaströms SK (borta) Damlag


      21:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Match Valbo vs. Strömsbro F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 7Fre
    • 15:30

      Landskamp matchstart 17:00 F-03


      20:00
    • 15:30

      Landskamp funktionär P-04


      20:00
    • 15:30

      Parkeringsvakt / Landskamp P-03


      21:00
    • 16:00

      Bollflickor landskamp P18 F-08


      20:00
    • 16:00

      Inmarsch landskamp U-18 P-11


      19:00
    • 17:00

      Landskamp F-04


      19:00
    • 17:00

      Landskamp Sverige-Österrike P18 Valbo FF


      20:00
  • 8Lör
    • 09:30

      Forsbacka IK (borta) P-08


      11:30
    • 11:00

      Sandvikens IF Vit (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Träning Damlag


      12:30
    • 11:00

      Hille IF Svart (hemma) P-04


      13:00
    • 13:00

      Storviks IF (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Sandvikens AIK FK svart (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Avslutning Landslagets fotbollsskola Valbo FF


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle P-07


      16:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 16:00

      IK Huge Blå (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Gefle IF FF (borta) F-04


      19:00
  • 9Sön
    • Heldag

      Minisammandrag F-09

    • 09:00

      Serie match P-10


      16:00
    • 10:00

      Sammandrag Hille IP 9/9 P-09


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Åbyvallen 9/9 P-09


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Åbyvallen 9/9 P-09


      12:00
    • 11:00

      Hedesunda IF/Österfärnebo IF (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Stensätra IF (borta) F-05


      15:00
    • 13:45

      Norrsundets IF (hemma) U20


      15:45
    • 15:00

      Sandvikens IF (borta) F17


      17:00
    • 16:00

      Strömsbro IF Blå (borta) P-07


      18:00
    • 16:15

      Moheds SK (hemma) Damlag


      18:15
    • 17:00

      Älvkarleby IK (borta) F-07


      19:00
    • 21:00

      Anmälan futsal P-05


      22:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK (hemma) Damlag


      21:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Ockelbo IF/Norrham (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 21:00

      Anmälan Gothia cup v29 P-05


      22:00
  • 14Fre
    • 17:30

      Hille IF (hemma) P-03


      19:30
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 19:15

      Bollnäs GIF FF (borta) Herrlag A


      21:15
  • 15Lör
    • Heldag

      Sammandrag F-09

    • Heldag

      Sammandrag P-11

    • 09:00

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 11:00

      Skutskärs IF FK (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Strömsbro IF Orange (hemma) P-08


      13:00
    • 12:00

      Strömsbro IF Blå (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Hagaström (borta) P-07


      14:00
    • 12:30

      Sammandrag Hofors P-09


      12:00
    • 14:00

      Sandvikens IF (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Gävle GIK FK (borta) U20


      17:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Sammandrag F-09

    • 10:00

      IK Huge Vit (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Gefle IF FF Blå (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Kungsgårdens SK (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Strömsbro IF Blå (hemma) F-07


      13:00
    • 12:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Ljusdals IF (borta) F-03


      14:00
    • 13:00

      Stensätra IF Gul (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      Skutskärs IF FK (borta) Damlag


      15:00
    • 15:00

      Älvkarleby IK (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Falu BS FK (borta) F17


      17:00
  • 17Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Valbo FF (hemma) F-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Skiljebo SK (borta) F17


      21:30
    • 19:30

      NorrHam (borta) Damlag


      21:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 21Fre
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
  • 22Lör
    • 10:00

      Hagaströms SK Gul (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      Strömsbro IF (hemma) P-04


      13:00
    • 12:00

      Gefle IF FF blå (hemma) F-08


      14:00
    • 13:00

      Stensätra IF (hemma) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Danmarks IF (hemma) F17


      15:00
    • 14:00

      Brynäs IF FK Vit (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Hille IF Svart (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Sandvikens IF P07 (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Hille IF Svart (hemma) F-04


      17:00
    • 16:00

      IFK Stocksund (borta) Herrlag A


      18:00
    • 17:00

      Hofors AIF (hemma) P-06


      19:00
  • 23Sön
    • 00:00

      IK Sätra (hemma) P-07


      02:00
    • Heldag

      Minisammandrag F-09

    • 09:00

      Serie match P-10


      16:00
    • 11:00

      Brynäs IF FK (borta) P-03


      13:00
    • 12:30

      Kilafors IF (hemma) F-03


      14:30
    • 13:00

      Torsåkers IF (borta) F-05


      15:00
    • 15:00

      Sandvikens IF (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Torsåkers IF (hemma) U20


      17:00
    • 17:00

      Hofors AIF (borta) F-07


      19:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:45

      Föräldramöte F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Träning F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Årsunda IF (borta) Damlag


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 19:00

      Landskamp Futsal Sverige-Frankrike F-03


      21:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 28Fre
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
  • 29Lör
    • 12:00

      Stöde IF (borta) Damlag


      14:00
    • 12:00

      Hagaströms SK Svart (borta) F-06


      14:00
    • 12:00

      Sandvikens IF Vit (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Skutskärs IF FK (borta) P-06


      15:00
    • 14:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 14:00

      IK Huge (borta) F-04


      16:00
  • 30Sön
    • 13:00

      IK Huge Gul (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      IK Huge Vit (borta) P-07


      15:00
    • 14:15

      Inmarsh med aik-dalkurd P-10


      17:00
    • 15:00

      Hagaströms SK (borta) F-05


      17:00
    • 15:00

      Ockelbo IF (borta) U20


      17:00