Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-2009


      18:30
    • 18:00

      Träning P-2003


      19:00
    • 19:00

      Årsunda IF (borta) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Norrala IF (borta) F-16


      21:00
  • 5Lör
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan! P-2006/2007


      11:30
    • 09:30

      Fotbolls skola 2021 F-16


      11:15
    • 10:00

      Träning FSKOLA2021


      11:00
    • 10:00

      Skutskärs IF FK (hemma) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Hille IF Svart (borta) P-2009


      12:00
    • 10:00

      MATCH F-2011


      11:00
    • 10:00

      Valbo FF Svart (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 11:00

      Hofors AIF (borta) P-2011


      13:00
    • 14:00

      Kvarnsvedens IK (hemma) P-2003


      16:00
    • 14:00

      IK Huge Svart (borta) P-2011


      16:00
    • 15:00

      Ljusdals IF (borta) Damlag


      17:00
    • 16:00

      Strömsbro IF (borta) P-2006/2007


      18:00
  • 6Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan match P-2012


      00:00
    • 09:15

      Match P-2012


      11:00
    • 10:00

      Strömsbro IF Orange (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 10:30

      Match P-2012


      12:00
    • 11:30

      Högbo AIK (hemma) F-2012


      13:30
    • 13:00

      Strömsbro IF (hemma) F-2012


      15:00
    • 13:00

      Match mot Brynäs P-2006/2007


      15:00
    • 13:00

      Brynäs IF FK (borta) P-2006/2007


      15:00
    • 14:00

      Serie P-2010


      15:30
    • 15:00

      Kilafors IF (borta) Damlag


      17:00
    • 15:00

      Sandvikens IF (hemma) P-2008


      17:00
    • 15:00

      Ockelbo IF (hemma) Herrlag


      17:00
    • 16:00

      Valbo svart - Valbo röd F-2010


      17:30
    • 16:00

      Serie P-2010


      17:30
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:00

      Matchspel i Torsåker F-2012


      17:00
      Torsåkers IP
      Anteckning: Det här är en intresseanmälan till sammandrag med flera matcher.
      Matchtiderna meddelas 8/6 därför har vi satt en lång aktivitetstid.
      Vi vill veta hur många som är intresserad av att spela och om vi ska anmäla ett eller två lag.
      Vi behöver er anmälan senast torsdag 3/6.
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan! P-2006/2007


      11:30
    • 09:30

      Bemanning Cafeteria P-2003


      11:30
    • 09:30

      Träning F-16


      11:15
    • 10:00

      Träning FSKOLA2021


      11:00
    • 10:00

      Brynäs IF FK (borta) P-2009


      12:00
    • 10:00

      IK Huge Vit (hemma) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Högbo AIK (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 11:30

      IK Huge Blå (borta) F-2008/2009


      13:30
    • 12:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) P-2011


      14:00
    • 13:00

      Gefle IF FF U (borta) P-2003


      15:00
    • 14:55

      Bollkalle vid match på Träffen P-2013


      17:15
    • 15:15

      Hagaströms SK (hemma) Damlag


      17:15
    • 16:00

      Storviks IF/Sandvikens IF (hemma) P-2006/2007


      18:00
  • 13Sön
    • 08:40

      Sammandrag i Storvik P-2013


      12:15
    • 10:00

      Gefle IF FF Blå (borta) P-2008


      12:00
    • 11:00

      IK Sätra (borta) F-2008/2009


      13:00
    • 12:00

      IK Huge Vit (hemma) P-2011


      14:00
    • 12:00

      Serie P-2010


      13:30
    • 12:00

      Sammandrag F-2013


      15:00
    • 13:00

      Serie P-2010


      14:30
    • 14:00

      Valbo svart - Älvkarleby IK F-2010


      15:30
    • 14:15

      Bemanna Åbyvallen F-2012


      17:30
    • 15:00

      Torsåkers IF 2 (hemma) Herrlag


      17:00
    • 16:00

      Valbo röd - Sandviken/Stensätra F-2010


      17:30
    • 16:00

      IK Huge (hemma) P-2006/2007


      18:00
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 00:00

      IK Sätra (borta) P-2009


      02:00
    • 00:00

      Sandvikens IF Röd (borta) P-2011


      02:00
    • 00:00

      Högbo AIK (borta) P-2011


      02:00
    • 00:00

      Sandvikens IF (borta) P-2006/2007


      02:00
    • 00:00

      Storviks IF (borta) F-2008/2009


      02:00
    • 09:30

      Ledare för fotbollsskolan! P-2006/2007


      11:30
    • 10:00

      Träning FSKOLA2021


      11:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Grön (hemma) P-2009


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Vit (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 11:30

      Träning F-16


      12:15
    • 13:00

      NorrHam (borta) Damlag


      15:00
    • 13:45

      Match sif p06 P-2006/2007


      15:30
    • 14:00

      MATCH F-2011


      15:30
    • 15:00

      Hälsinggårdens AIK Fotboll (borta) P-2003


      17:00
  • 20Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan match P-2012


      00:00
    • 00:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-2012


      02:00
    • 10:00

      Sandviken/Stensätra - Valbo svart F-2010


      11:30
    • 10:00

      Sandvikens IF (hemma) F-2008/2009


      12:00
    • 11:00

      IK Huge (borta) F-16


      13:00
    • 11:30

      Åbyggeby FK / Ockelbo (hemma) F-2012


      13:30
    • 12:00

      Gefle IF FF Röd (borta) P-2012


      13:00
    • 13:00

      Gefle IF - Valbo röd F-2010


      14:30
    • 14:00

      Serie P-2010


      15:30
    • 15:00

      Skutskärs IF FK/Älvkarleby IK (hemma) P-2008


      17:00
    • 15:00

      Storviks IF (borta) Herrlag


      17:00
    • 16:00

      Serie P-2010


      17:30
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
    • 16:00

      IK Huge Blå (hemma) P-2006/2007


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2008


      18:30
    • 17:00

      Träning P/F-2014


      18:00
    • 17:00

      Träning F-2011


      18:30
    • 17:15

      Träning P-2011


      18:30
    • 17:15

      Träning P-2003


      18:40
    • 18:30

      Träning P-2009


      20:00
    • 18:30

      Träning Herrlag


      20:00
    • 19:00

      Skutskärs IF FK 2 (borta) Damlag


      21:00
    • 20:00

      IFK Mora FK/Öna SK (borta) F-16


      22:00
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons