Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Valbo FF
Välj lag

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • 09:00

      Ekeby cupen P-2010


      17:00
    • 10:00

      Match mot Stensätra F-2010


      11:30
    • 11:00

      Korsnäs IF FK (borta) F-16


      13:00
    • 15:00

      Korsnäs IF FK (borta) P-2003


      17:00
    • 15:00

      Stensätra IF (borta) Herrlag


      17:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Träning P-2013

    • 10:10

      Bemanning dammatch F-2008/2009


      13:00
    • 11:00

      IK Sätra (hemma) Damlag


      13:00
    • 15:00

      Storviks IF (borta) P-2003


      17:00
    • 17:00

      Avslutning 2021 P-2008


      19:00
  • 4Mån
    v.40
  • 5Tis
    • 17:15

      Träning P-2003


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Träning P-2009


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:15
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:15

      Träning P-2003


      18:30
    • 20:00

      Hagaströms SK (borta) Herrlag


      22:00
  • 9Lör
    • 00:00

      Avslutning F-16 F-16


      00:00
    • 11:00

      IK Huge (hemma) F-16


      13:00
    • 11:10

      Bemanning dammatch P-2011


      14:00
    • 12:00

      Moheds SK (hemma) Damlag


      14:00
    • 13:15

      Avslutning VM-kval F-2008/2009


      22:50
  • 10Sön
    • 16:00

      Säsongsavslutning P-2006/2007


      20:00
    • 17:30

      Falu BS FK Gul (borta) P-2003


      19:30
  • 11Mån
    v.41
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      Intresse futsal P-2011


      19:00
    • 18:30

      Träning P-2003


      19:45
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning P-2009


      18:00
      Strömvallen konstgräs
      Samlingsinformation: Vid ledarna
      Samlingstid: 16:50
      Anteckning: Träning för dem där det inte krockar med vinteridrott. Vi kör så länge vädret tillåter. Klä dig varmt så kör vi!
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:15
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 13:00

      Hille IF (borta) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Tillslagsträning med Eija Feodoroff P-2009


      18:00
    • 15:00

      Hagaströms SK (hemma) Herrlag


      17:00
  • 17Sön
    • 15:00

      IK Sätra (hemma) P-2003


      17:00
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 12:15

      Bollkalle Åbyvallen P-2009


      15:00
    • 13:00

      IK Huge (hemma) Damlag


      15:00
  • 24Sön
    • 17:00

      Futsal mot GGIK P-2009


      18:00
  • 25Mån
    v.43
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
  • 31Sön