Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:35
    • 18:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P09


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:15

      FC Bellevue 1 (hemma) P07


      21:15
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 3Fre
    • 18:15

      Bollkalle P08


      21:00
    • 18:30

      TFK Nova Eslöv (hemma) F09


      20:30
    • 19:00

      MF Pelister (hemma) Herrar, seniorer


      21:00
  • 4Lör
    • 09:30

      Furulunds IK gul (hemma) P12


      11:30
    • 10:00

      Torns IF svart (borta) P12


      12:00
    • 10:15

      UIF 08 (hemma) P09


      13:00
    • 10:30

      Kvarnby IK (hemma) U16


      12:30
    • 10:30

      Knattespelen HT21 P13


      13:00
    • 11:00

      Torns IF (hemma) F10/11


      12:30
    • 11:00

      Kävlinge Harrie FF röd (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Lunds BK gul (hemma) P11


      13:00
    • 11:15

      Knattespelen HT21 P13


      14:30
    • 11:30

      Lunds FF svart (borta) P09


      13:30
    • 12:30

      IFK Klagshamn blå (borta) F12/13


      14:00
    • 13:30

      Kvarnby IK röd (borta) P07


      15:30
  • 5Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 09:30

      Knattespelen HT21 P13


      12:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 10:00

      Veberöds AIF (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Torns IF svart (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Lunds FF (borta) F12/13


      11:30
    • 11:00

      Svedala IF vit (borta) F10/11


      12:30
    • 11:00

      Oxie SK grå (borta) P09


      12:30
    • 11:00

      Malmö City FC gul blå (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Linero IF (hemma) F09


      12:30
    • 11:30

      FC Rosengård 1917 blå (hemma) P11


      13:30
    • 13:00

      Stehags AIF (hemma) P10


      15:00
    • 13:15

      Boll-lisor i damlagets match mot IK Pandora FF F09


      16:00
    • 14:00

      IK Pandora FF (hemma) Damer, senior


      16:00
    • 14:00

      BK Flagg (borta) U19


      16:00
    • 15:00

      Lagaktivitet P09


      18:00
    • 17:00

      Dalby GIF / Genarps IF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 6Mån
    v.36
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Furulunds IK (borta) U16


      20:00
  • 8Ons
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:35
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 9Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Skurups AIF (borta) F07


      19:30
    • 17:30

      Skurup AIF - UIF F07 F08


      19:30
    • 17:30

      Skurup AIF-UIF F07 F07


      19:30
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:30

      Heleneholms SK (hemma) U19


      21:30
  • 10Fre
    • 16:30

      Lilla VM 2021 F09


      21:00
    • 16:30

      Utdelning toalettpapper P07


      18:00
    • 16:35

      Toapappersutdelning F07


      18:30
    • 16:45

      Lilla VM P09


      21:00
    • 17:00

      Lilla VM P10


      21:00
    • 17:00

      Lilla VM F10/11


      21:00
    • 17:00

      Lilla VM P11


      21:00
  • 11Lör
    • 09:00

      Motståndare (borta) P09


      11:30
    • 09:30

      Linero IF (hemma) P12


      11:30
    • 09:30

      GIF Nike röd (hemma) F12/13


      11:00
    • 10:00

      Linero IF vit (borta) P08


      12:00
    • 10:00

      Svedala IF (borta) F12/13


      11:30
    • 10:30

      Trelleborgs FF (hemma) F09


      12:30
    • 11:00

      Värpinge IF vit (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      Trollenäs IF röd (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      Värpinge IF röd (borta) P12


      13:00
    • 12:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) P07


      14:00
    • 12:00

      Staffanstorp United FC blå (borta) P09


      14:00
    • 12:30

      2 matcher (hemma) P14


      15:30
    • 13:00

      Lunds SK (borta) Damer, senior


      15:00
    • 14:00

      Klågerups GIF (hemma) Herrar, seniorer


      16:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 10:00

      2 matcher (hemma) P14


      13:00
    • 11:00

      TFK Nova Eslöv (hemma) F10/11


      12:30
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Lilla Torg FF vit (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Södra Sandby IF (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      BK Olympic (hemma) P11


      13:00
    • 11:30

      Lunds FF vit (borta) P11


      13:30
    • 13:00

      Malmö City FC svart vit (borta) P11


      15:00
    • 14:00

      Veberöds AIF svart (borta) F09


      16:00
    • 14:30

      Staffanstorp United FC vit (borta) P07


      16:30
    • 16:00

      Lunds SK (borta) Oldboys


      18:00
  • 13Mån
    v.37
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:30

      Lunds BK (hemma) F07


      21:30
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U19


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:15

      Boll-lisor F08


      21:00
    • 19:00

      Sjöbo IF (hemma) Damer, senior


      20:00
  • 15Ons
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
      Uppåkravallen
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:35
    • 18:15

      Marieholms IS (hemma) P09


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      P12-ledarmöte Boka U-vallen


      21:00
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Malmö FF (borta) F08


      21:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Malmö FF (borta) F09


      21:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:00
    • 18:00

      GIF Nike blå (hemma) F09


      20:00
    • 18:00

      Malmö IKF (borta) P12


      20:00
  • 18Lör
    • 09:30

      Åkarps IF 2 (hemma) P12


      11:30
    • 09:30

      Askeröds IF (hemma) F12/13


      11:00
    • 10:00

      Torns IF orange (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Motståndare (hemma) P09


      12:00
    • 11:00

      Hardeberga BK vit (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Värpinge IF röd (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      Knattespelen HT21 P13


      13:30
    • 11:30

      Kävlinge Harrie FF (hemma) F10/11


      13:00
    • 12:00

      Staffanstorp United FC vit (borta) P09


      14:00
    • 12:00

      Åkarps IF 3 (hemma) P12


      14:00
    • 12:00

      Anderslövs BoIK/Skabersjö DFF (borta) F06


      14:00
    • 12:00

      Anderslöv/Skabersjö - UIF F06 F07


      14:00
    • 13:00

      FC Rosengård (hemma) F08


      15:00
    • 13:00

      FC Rosengård (hemma) F09


      15:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 09:00

      Malmö City FC svart (borta) F12/13


      11:00
    • 09:30

      Södra Sandby IF (borta) F12/13


      11:00
    • 09:30

      Knattespelen HT21 P13


      12:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 10:15

      Knattespelen HT21 P13


      12:45
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:30

      Västra Ingelstad IS (borta) P10


      13:30
    • 12:00

      Torns IF svart (hemma) P07


      14:00
    • 12:00

      Dalby GIF vit (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      Stehags AIF (borta) P09


      14:00
    • 13:00

      Arlövs BI (borta) Herrar, seniorer


      15:00
    • 13:00

      Bara GoIF (borta) F09


      15:00
    • 13:00

      Husie IF vit (hemma) P11


      15:00
    • 14:00

      Lilla Torg FF (hemma) Damer, senior


      16:00
    • 14:00

      Boll-lisor F10/11


      16:00
    • 14:00

      Genarps IF (borta) F10/11


      15:30
    • 17:00

      Furulunds IK (borta) Oldboys


      19:00
  • 20Mån
    v.38
    • 17:00

      Motståndare (hemma) P09


      19:00
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:30

      Torns IF (hemma) U16


      21:30
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Linero IF röd (hemma) F08


      20:00
    • 18:00

      Åkarps IF (hemma) F09


      20:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
  • 22Ons
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:35
    • 18:00

      Träning Herrar, seniorer


      19:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 23Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Maglasäte IF (hemma) F10/11


      19:30
    • 18:30

      Kickoff - Framgångsutveckling i UIF F09


      21:00
    • 18:30

      Kick Off - Framgångsutveckling i UIF F08


      21:00
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:30

      Liria IF (hemma) P12


      11:30
    • 09:30

      FC Rosengård vit (hemma) F12/13


      11:30
    • 10:00

      Åkarps IF (borta) F10/11


      11:30
    • 10:00

      Borgeby FK (hemma) F09


      12:00
    • 10:00

      Linero IF vit (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Genarps IF (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      2 matcher (hemma) P14


      13:45
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) F12/13


      13:00
    • 11:30

      FC Möjligheten 1 (hemma) P10


      13:30
    • 12:00

      Veberöds AIF röd (borta) P08


      14:00
    • 12:30

      Malmö City FC svart (borta) P11


      14:30
    • 12:30

      Veberöds AIF (borta) P12


      14:30
    • 13:00

      Lunds BOIS (borta) Damer, senior


      15:00
    • 13:00

      Sjöbo IF (hemma) F10/11


      14:30
    • 13:00

      FC Champions (borta) F12/13


      15:00
    • 13:15

      Bollakallar P10


      16:00
    • 14:00

      Skabersjö IF (hemma) Herrar, seniorer


      16:00
    • 14:30

      Lagaktivitet P08


      17:30
    • 15:00

      Bjärreds IF blå (borta) P07


      17:00
    • 15:00

      BK Höllviken (hemma) F06


      17:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 09:00

      STU 210926 F07


      11:45
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 10:00

      Åkarps IF svart (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      2 matcher (hemma) P14


      13:45
    • 10:00

      Match P15


      12:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Södra Sandby IF (hemma) P09


      13:00
    • 11:30

      BK Landora blå (hemma) P10


      13:30
    • 12:00

      FC Staffanstorp svart (borta) F08


      14:00
    • 12:00

      FC Staffanstorp (borta) F09


      13:00
    • 12:30

      Lunds FF grön (hemma) P09


      14:30
    • 13:30

      STU P07


      16:00
    • 14:00

      Dösjöbro IF röd (borta) P12


      16:00
    • 17:00

      Torns IF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 27Mån
    v.39
    • 16:00

      Träff med Intersport Boka U-vallen


      17:00
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P08


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:30

      Åkarps IF (hemma) U19


      21:30
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
  • 29Ons
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:35
    • 18:00

      Torna Hällestads IF (hemma) P10


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 30Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Lunds BK (hemma) F07


      19:30
    • 18:00

      UIF F07 - Lunds BK F08


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30