Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
    • 17:20

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Motståndare (borta) P09


      20:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Lunds FF vit (borta) P08


      20:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning Damer, senior


      20:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
  • 4Fre
    • 18:00

      Staffanstorp United FC vit (hemma) P09


      20:00
    • 18:30

      IFK Klagshamn blå (borta) F09


      20:30
    • 19:00

      Kävlinge Harrie FF röd (borta) P07


      21:00
  • 5Lör
    • 09:30

      Dalby GIF vit (hemma) F12/13


      10:30
    • 09:30

      Torns IF svart (borta) P12


      11:30
    • 09:30

      Lunds BK vit (hemma) P12


      11:30
    • 09:30

      Husie IF vit (borta) P11


      11:30
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) P11


      12:00
    • 11:00

      Löberöds IF (hemma) F07


      13:00
    • 11:00

      Malmö IKF (hemma) P12


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch Damer, senior


      14:00
    • 13:00

      FC Trelleborg röd (hemma) P07


      15:00
    • 13:00

      Kulladals FF orange (hemma) P10


      15:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Lunds BK gul (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 10:00

      Internmatch P15


      11:00
    • 10:30

      IF Lödde (borta) F10/11


      12:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Torns IF (hemma) F08


      13:00
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo 1 (borta) F12/13


      12:00
    • 11:00

      Svedala IF blå (borta) F09


      13:00
    • 11:00

      Torns IF (hemma) F09


      12:00
    • 11:30

      Harlösa IF (borta) P09


      13:30
    • 12:00

      IF Lödde (borta) F10/11


      13:30
    • 14:00

      Skegrie BK vit (borta) P09


      16:00
    • 14:00

      FC Näset (hemma) Herrar, seniorer


      16:00
    • 15:00

      Höörs IS blå (hemma) F06


      17:00
  • 7Mån
    v.23
    • 17:20

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 18:45

      Föräldramöte P10


      19:45
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:45
  • 9Ons
    • 17:20

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Hörby FF (borta) U16


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:30

      Träning Damer, senior


      20:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:30

      Hyllie IK (hemma) F12/13


      10:30
    • 09:30

      Lilla Torg FF vit (hemma) F12/13


      10:30
    • 10:00

      Marieholms IS (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Anderslövs BoIK/Skabersjö DFF (borta) F06


      12:00
      Anderslövs IP konstgräs 11-manna
      Serie: F15 Sydvästra A, vår
      Samlingstid: 08:30
      Resultat och referat
    • 10:00

      Vellinge IF blå (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Match med F06 F07


      12:00
    • 11:00

      Gislövs IF blå (hemma) F12/13


      12:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      Oxie SK svart (borta) P12


      13:00
    • 11:00

      Hardeberga BK vit (hemma) P08


      12:00
    • 11:30

      Kävlinge Harrie FF röd (borta) P12


      13:30
    • 11:30

      Malmö FF (borta) F09


      13:30
    • 12:00

      Staffanstorp United FC vit (borta) P11


      14:00
    • 12:00

      Lunds BK gul (hemma) P10


      14:00
    • 13:30

      Malmö FF (borta) F08


      15:30
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Borgeby FK Björnen (hemma) F10/11


      11:30
    • 10:00

      Malmö City FC svart (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Furulunds IK (borta) F07


      13:00
    • 11:00

      Harlösa IF (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Träning P14


      13:30
    • 11:00

      Match med F07 F08


      13:00
    • 11:30

      GIF Nike blå (hemma) F09


      13:30
    • 14:00

      Heleneholms SK (borta) U19


      16:00
  • 14Mån
    v.24
    • 17:20

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 17:45

      Motståndare (hemma) P09


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte F08


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:45
    • 19:15

      Uppåkra IF P 14 (hemma) Damer, senior


      21:30
    • 19:15

      Träningsmatch mot UIF damlag P07


      21:00
  • 16Ons
    • 17:20

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Match mot Hardeberga BK P08


      19:30
    • 19:00

      Team Sandby (hemma) Herrar, seniorer


      21:00
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:45

      Träning Damer, senior


      20:15
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:15

      Flyttad match - Löberöd F07


      21:00
    • 19:15

      Match med F07-Löberöd F08


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 09:15

      Knattespelen avslutning P13


      12:30
    • 09:15

      Knattespelen avslutning P13


      11:45
    • 09:30

      Malmö City FC svart (hemma) F12/13


      10:30
    • 09:30

      Lunds SK (hemma) P12


      11:30
    • 11:00

      Borgeby FK (hemma) F08


      13:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) F10/11


      12:30
    • 11:00

      Ariana FC (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Åkarps IF 3 (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      Borgeby FK (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      Uppåkts IF grön - Husie IF P12


      12:00
    • 13:00

      Veberöds AIF (hemma) U16


      15:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF (borta) P07


      15:00
    • 13:00

      Lagaktivitet F08


      20:00
    • 13:00

      GIF Nike (hemma) P08


      14:30
    • 13:00

      Knattespelen avslutning P13


      15:30
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Hyllie IK grön (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Linero IF vit (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Veberöds AIF (borta) F12/13


      11:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 10:00

      Sommaravslutning P15


      11:30
    • 10:00

      GIF Nike röd (borta) P08


      11:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 13:00

      Spjutstorps IF (borta) Damer, senior


      15:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF röd (borta) F07


      15:00
    • 13:00

      Holmeja IS (borta) Herrar, seniorer


      15:00
    • 13:00

      Match borta med F07 mot Dösjebro F08


      15:00
    • 14:00

      IF Lödde (borta) P07


      16:00
    • 14:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (borta) F09


      16:00
    • 15:00

      Södra Sandby IF / Dalby GIF (hemma) F06


      17:00
    • 15:00

      Pantinsamling P09


      17:00
    • 15:00

      Match med F06 INSTÄLLD!!! F08


      17:00
  • 21Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 16:00

      Träning P07


      17:15
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 10:00

      FC Rosengård (hemma) F08


      12:00
    • 10:00

      FC Rosengård (hemma) F09


      12:00
    • 10:00

      Sommaravslutning P12


      11:30
    • 11:00

      Gärsnäs AIS/Hammenhögs IF/Liga 06 IF (borta) F06


      13:00
    • 11:00

      Motståndare (hemma) P09


      13:30
    • 12:00

      Eslövs BK svart (hemma) P08


      14:00
    • 15:00

      Klågerups GoIF (borta) P07


      17:00
    • 15:30

      Hyllie IK (borta) U16


      17:30
    • 16:00

      Åkarps IF 2 (hemma) F07


      18:00
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Ev Match mot FCR F08


      20:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:45
    • 19:00

      Träning U16


      19:00
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Veberöds AIF (hemma) P08


      19:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30