Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ
Uppåkra IF
Välj lag/grupp

November 2021

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.44
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      FC Rosengård -Eskilstuna F08


      21:00
  • 2Tis
    • 17:30

      Inomhusträning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      P08 - lagaktivitet Boka U-vallen


      23:00
    • 18:15

      Malmö FF-Chelsea P08


      20:45
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
  • 5Fre
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Inomhusträning F09


      19:00
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 10:00

      Träningsgsmatch mot Åkarp P10


      11:30
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 16:00

      Träning F12/13


      17:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
  • 8Mån
    v.45
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      P2012-föräldramöte Boka U-vallen


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Styrelsemöte Boka U-vallen


      21:00
    • 20:00

      Träning F08


      21:00
    • 20:00

      Träning F07


      21:00
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
  • 10Ons
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 18:00

      5-5 spelformsutb Boka U-vallen


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 08:00

      UIF (hemma) P14


      16:00
    • 08:30

      Uppåkra cup P15


      13:00
    • 13:00

      Skabersjö IF (borta) Herrar, seniorer


      15:00
    • 15:15

      Uppåkra Cup F2011 F10/11


      19:00
    • 18:30

      Uppåkra Cup F2010 F10/11


      21:30
  • 14Sön
    • 08:00

      C-diplom utb. Boka U-vallen


      17:00
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 09:00

      Uppåkra Cup F14/15


      11:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      UIF - Harrie P07


      13:00
    • 11:00

      Uppåkra Cup F12/13


      15:00
    • 11:00

      Motståndare (hemma) P09


      13:00
    • 14:30

      Träning P09


      16:00
    • 14:30

      Träning P10


      16:00
    • 14:45

      Uppåkra Cup Lag Svart P11


      17:00
    • 16:45

      Uppåkra Cup Lag Vit P11


      19:30
    • 17:00

      Herrarna Boka U-vallen


      21:00
    • 17:30

      Uppåkra Cup Lag Grön P11


      20:30
  • 15Mån
    v.46
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:15

      Föräldrarmöte P09


      20:30
    • 19:15

      P09 - föräldramöte Boka U-vallen


      20:30
    • 20:00

      Träning F08


      21:00
    • 20:00

      Träning F07


      21:00
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Pizzakväll och genomgång 9-mot-9 F09


      19:00
    • 17:30

      F09 Pizza + 9-9 info Boka U-vallen


      19:00
    • 17:30

      Pizza & teori 9 mot 9-spel med F09 F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:30

      Motståndare (hemma) P09


      22:30
  • 20Lör
    • 08:45

      Uppåkra Cup P13


      11:30
    • 09:00

      Träning P13


      12:15
    • 11:00

      Uppåkra IF Svart (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      Träning F10/11


      12:30
    • 11:45

      Uppåkra Cup P13


      14:45
    • 12:15

      Uppåkra Cup P13


      15:00
    • 13:00

      Harrie - UIF P07


      15:00
    • 14:30

      UPPÅKRA CUP P12


      20:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 09:30

      Uppåkra Cup F12/13


      13:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Limhamns FF grön (borta) P12


      13:30
    • 11:00

      Kvarnby IK Blå (hemma) P12


      13:00
    • 13:00

      Holmeja IS (hemma) Herrar, seniorer


      15:00
    • 13:00

      Bollkalle P11


      15:00
    • 13:30

      Uppåkra CUP lag grön P10


      16:30
    • 14:00

      Uppåkra CUP lag svart P10


      17:15
  • 22Mån
    v.47
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Hattrick F08


      20:30
    • 19:00

      Hattrick F08 Boka U-vallen


      20:30
    • 20:00

      Träning F07


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:30
    • 18:00

      Herrarna Boka U-vallen


      22:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Möte med nya tränaren Herrar, seniorer


      21:00
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Utdelning reklamblad F07


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 19:00

      Träning F12/13


      20:00
    • 19:00

      Träning U19 2022


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Uppåkra samfällighet Boka U-vallen


      21:00
  • 26Fre
    • 18:00

      Träning P09


      19:00
  • 27Lör
    • 08:30

      Match mot Värpinge IF P15


      11:30
    • 10:30

      Motståndare (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Åkarps IF (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch F09-Åkarp F10/11


      12:30
    • 12:30

      Värpinge Invigning F14/15


      13:30
    • 13:30

      Klågerupscupen P07


      20:30
    • 13:45

      Träning Bollolek21


      14:45
    • 15:00

      Träning P14


      16:30
    • 16:30

      Träning P10


      17:30
  • 28Sön
    • 10:00

      Åkarps IF (borta) P11


      11:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:30

      Åkarps IF (borta) P11


      12:30
    • 12:15

      Olympic Cup F10/11


      16:00
    • 15:00

      Lagaktivitet P09


      19:30
    • 16:00

      UIF F07/08 - V. Karup F08


      18:00
    • 16:00

      UIF F07/08 - V Karup F07


      18:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
  • 29Mån
    v.48
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 20:00

      Träning F08


      21:00
    • 20:00

      Träning F07


      21:00
  • 30Tis
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Landslagsmatch Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning U19 2022


      20:45
    • 19:00

      Damlandslaget Sverige-Slovakien F06


      21:00
    • 19:00

      Sverige - Slovakien F07


      21:00
    • 19:00

      Sverige - Slovakien F08


      21:00
    • 19:00

      Sverige-Slovakien F09


      21:00