Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Oktober 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.39
  • 2Lör
    • 09:00

      2 matcher (hemma) P14


      12:00
    • 09:30

      Eslövs BK röd (hemma) P12


      11:30
    • 09:30

      Oxie SK svart (borta) P12


      11:30
    • 10:00

      Malmö IKF (borta) F12/13


      11:30
    • 11:00

      FC Staffanstorp (hemma) F10/11


      12:30
    • 11:00

      Lunds FF vit (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Furulunds IK svart (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      Dalby GIF vit (hemma) F12/13


      12:30
    • 12:30

      Hyllie IK grön/svart (borta) P11


      14:30
    • 13:00

      Södra Sandby IF (hemma) Damer, senior


      15:00
    • 13:00

      Knattespelen avslutning P13


      16:15
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 10:00

      Askeröds IF (borta) F10/11


      11:30
    • 11:00

      Malmö City FC svart (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Värpinge IF röd (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Kulladals FF orange (borta) P10


      13:00
    • 11:30

      Kävlinge Harrie FF (borta) F09


      13:30
    • 12:00

      IF Limhamn Bunkeflo B3 (hemma) P11


      14:00
    • 12:30

      Hyllie IK grön (hemma) P09


      14:00
    • 13:00

      Team Sandby IF (borta) Herrar, seniorer


      15:00
    • 13:00

      Borgeby FK (hemma) F08


      15:00
    • 13:00

      Borgeby FK (hemma) F09


      15:00
    • 14:30

      FC Möjligheten (borta) F07


      16:30
    • 15:00

      Glumslövs FF (hemma) F06


      17:00
    • 15:00

      UIF F06 - Glumslöv F07


      16:30
  • 4Mån
    v.40
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Hörby FF (hemma) F07


      20:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
  • 6Ons
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:35
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Genarps IF (borta) U16


      21:00
  • 7Tor
    • 16:30

      Stu-16 - skåneboll Boka U-vallen


      22:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:15

      UK-möte med F06-F10/11 F08


      21:30
    • 19:15

      Möte med flicklagen (ledare) F09


      21:00
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:00
    • 19:00

      Löberöds IF/GoF IF (hemma) U16


      21:00
  • 9Lör
    • 09:00

      GIF Nike röd (borta) F10/11


      10:30
    • 09:00

      GIF Nike röd (borta) F09


      11:00
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      Kävlinge Harrie FF röd (borta) P12


      12:00
    • 11:00

      Vellinge IF (borta) Damer, senior


      13:00
    • 11:00

      Lunds BOIS (hemma) P12


      13:00
    • 11:00

      Hyllie IK (hemma) F12/13


      13:00
    • 11:15

      Skanör Falsterbo IF vit (borta) P09


      13:15
    • 12:00

      GIF Nike röd (borta) P08


      14:00
    • 12:00

      Ledarträff Hattrick by FCR F08


      13:00
    • 13:30

      Kickoff Hattrick by FC Rosengård F08


      15:30
    • 14:00

      Löberöds IF (hemma) F07


      16:00
    • 14:00

      Löberöds IF (hemma) F09


      16:00
    • 15:00

      Mat och bowling Damer, senior


      19:00
    • 17:30

      Pizzakväll P08


      21:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Ariana FC (borta) P09


      11:30
    • 10:00

      Lunds BOIS (borta) F12/13


      12:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Trelleborgs FF (borta) F08


      13:00
    • 11:00

      Malmö City FC gul (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Trelleborgs FF (borta) F09


      12:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 12:30

      IF Limhamn Bunkeflo 4 (borta) P07


      14:30
    • 13:00

      Lunnarps BK (hemma) U19


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch TFF-UIF F06


      15:00
    • 17:00

      Furulunds IK (hemma) Oldboys


      19:00
  • 11Mån
    v.41
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Match mot Bara GIF F12/13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
  • 13Ons
    • 16:30

      Stu-16 - skåneboll Boka U-vallen


      22:00
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:35
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 14Tor
    • 08:30

      Rektorsmöte - skolorna Boka U-vallen


      12:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      F09 - Föräldramöte Boka U-vallen


      19:00
      uppåkras klubbstuga
      Anteckning: Julia Svensson
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Föräldramöte F09 F09


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Höörs IS blå (hemma) F06


      21:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P08


      18:00
    • 18:30

      Åkarps IF 2 (borta) F07


      20:30
    • 18:30

      Hyllie IK grön (borta) P09


      20:00
    • 18:30

      Åkarp IF-UIF F07 F08


      20:00
  • 16Lör
    • 09:00

      Uppåkra IF (hemma) P09


      13:00
    • 10:00

      TFK Nova Eslöv (hemma) F09


      12:00
    • 11:45

      Trelleborg CUP P10


      17:15
    • 12:15

      Trelleborg CUP P10


      16:45
    • 13:00

      Västra Ingelstad IS (borta) Herrar, seniorer


      15:00
  • 17Sön
    • 08:00

      Trelleborg cup F12/13


      17:00
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Matchspel i Staffanstorp P15


      12:30
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00
    • 12:00

      Hörby FF (borta) U16


      14:00
    • 12:00

      Föräldramöte P13


      13:00
  • 18Mån
    v.42
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Champions League kväll Boka U-vallen


      22:00
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:35
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 21Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 22Fre
    • 19:00

      Gemensam aktivitet F12/13


      21:00
  • 23Lör
    • 06:45

      Karlshamns Tjejcup 2021 F08


      00:00
    • 09:00

      STU 23 Okt F07


      12:00
    • 09:30

      STU-läger F07 Boka U-vallen


      11:30
    • 14:00

      Skanör Falsterbo IF (hemma) Herrar, seniorer


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle P11


      16:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Karlshamns Tjejcup 2021 F08


      14:00
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 09:15

      Träning P14


      11:30
    • 09:15

      Träningsmatch Åkarp IF P12


      12:00
    • 10:00

      IF Lödde (hemma) F09


      12:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Lunds BOIS (hemma) Oldboys


      13:00
    • 12:00

      Spjutstorps IF (hemma) P08


      13:45
    • 13:30

      STU - tredje träffen P07


      16:15
    • 14:00

      FC Staffanstorp (borta) F10/11


      16:00
    • 17:00

      Träning P15


      18:00
  • 25Mån
    v.43
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
  • 27Ons
    • 17:20

      Träning P10


      18:50
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P13


      18:35
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning P07


      20:30
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:30

      Lunds BOIS (borta) Oldboys


      21:30
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 08:00

      Barngalan i Lund F08


      18:00
    • 08:00

      Barngalan i Lund F07


      18:00
    • 14:00

      MF Pelister (borta) Herrar, seniorer


      16:00
  • 31Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek21


      10:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F14/15


      11:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:00
    • 11:00

      Träning P14


      12:00