Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.36
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:15

      Fortuna FF (borta) F04/05


      21:15
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 4Fre
    • 16:30

      Lilla VM F09


      21:00
    • 17:00

      Lilla VM P09


      20:00
    • 17:00

      Lilla VM F10/11


      21:00
    • 17:00

      Lilla VM F08


      21:00
    • 17:00

      Lilla VM P10


      21:00
    • 17:00

      Lilla VM P08


      21:00
    • 17:30

      Dalby GIF blå (borta) P07


      19:30
  • 5Lör
    • 09:00

      Vellinge IF blå (borta) P12


      11:00
    • 09:30

      IF Limhamn Bunkeflo L1 (hemma) P12


      11:30
    • 09:30

      IF Lödde svart (hemma) P11


      11:30
    • 09:30

      Lunds BK blå (hemma) P09


      11:30
    • 10:00

      Åkarps IF 2 (borta) P11


      12:00
    • 10:00

      BK Höllviken (borta) F12/13


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC gul (borta) P10


      12:00
    • 10:30

      FC Rosengård 1917 blå (borta) P10


      12:30
    • 11:00

      Värpinge IF (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      Lunds BOIS vit (hemma) P08


      12:30
    • 11:00

      Träning UIF Minitennis


      12:00
    • 11:30

      Höörs IS blå (hemma) P11


      13:30
    • 11:30

      Lindeborgs FF 1948 (hemma) P12


      13:30
    • 12:00

      Träning UIF Minitennis


      13:00
    • 12:00

      FC Hessleholm (borta) F04/05


      14:00
    • 13:00

      Träning UIF Minitennis


      14:00
    • 13:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) F09


      15:00
    • 13:00

      IFK Klagshamn grön (hemma) F10/11


      14:00
    • 13:30

      Malmö FF Vit (borta) F08


      15:30
    • 15:30

      Malmö FF (borta) F06


      17:30
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek20


      10:00
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 10:30

      GIF Nike röd (borta) P09


      12:00
    • 11:00

      Skanör Falsterbo IF (borta) F12/13


      13:00
    • 11:30

      Klågerups GoIF vit (borta) P09


      13:30
    • 12:00

      Hyllie IK grön (borta) F09


      14:00
    • 13:00

      Hardeberga BK (hemma) P10


      15:00
    • 13:00

      Dalby GIF (hemma) F12/13


      14:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF röd (hemma) P12


      15:00
    • 13:00

      Husie IF (borta) Herrar, seniorer


      15:00
    • 13:30

      Kvarnby IK blå (borta) P07


      15:30
    • 14:00

      FC Staffanstorp (hemma) Damer, senior


      16:00
    • 15:00

      Hyllie IK 1 (hemma) U16


      17:00
    • 17:00

      Torns IF (hemma) Oldboys


      19:00
  • 7Mån
    v.37
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      infomöte - Gutz Boka U-vallen


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 20:00

      Staffanstorps United FC 2 (borta) U19


      22:00
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Oxie SK svart (hemma) F08


      19:45
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:15

      Hyllie IK (hemma) F07


      20:45
    • 19:30

      Heleneholms SK (hemma) Herrar, seniorer


      21:30
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Klågerups GIF (borta) F10/11


      19:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Lunds BOIS (borta) Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:30

      Anderslövs BoIK/Skabersjö DFF (hemma) F06


      21:30
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning Målvakter


      18:15
    • 18:30

      Träning Målvakter


      19:45
    • 18:30

      Hyllie IK (hemma) F04/05


      20:30
    • 18:30

      Husie IF Vit (hemma) P10


      20:30
    • 19:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (borta) U16


      21:00
    • 19:00

      Vellinge FF (hemma) U19


      21:00
  • 12Lör
    • 09:30

      Knattespel - UIF (Lag 1) P13


      12:00
    • 09:30

      Bjärreds IF röd (hemma) P11


      11:30
    • 09:30

      Södra Sandby IF (borta) P11


      11:30
    • 10:00

      FC Bellevue 2 (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Träning P13


      16:00
    • 10:00

      Arlövs BI blå (borta) P09


      11:30
    • 10:00

      Harlösa IF (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Hardeberga BK vit (borta) P08


      12:00
    • 10:15

      Knattespel - UIF (Lag 3) P13


      13:30
    • 10:30

      Knattespel - UIF (Lag 2) P13


      13:45
    • 10:30

      Hyllie IK (borta) F10/11


      11:30
    • 11:00

      Träning UIF Minitennis


      12:00
    • 11:30

      Kvarnby IK gul (hemma) P11


      13:30
    • 12:00

      Veberöds AIF svart (borta) F09


      14:00
    • 12:00

      Träning UIF Minitennis


      13:00
    • 12:00

      Furulunds IK (hemma) P07


      14:00
    • 12:00

      Knattespel - UIF (Lag 5) P13


      14:30
    • 12:00

      BK Olympic (hemma) P09


      14:00
    • 13:00

      Träning UIF Minitennis


      14:00
    • 13:00

      BK Höllviken röd (hemma) F10/11


      14:00
    • 13:15

      Blentarps BK (hemma) F12/13


      14:15
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek20


      10:00
    • 09:00

      GIF Nike grön (borta) P11


      11:00
    • 10:00

      Furulunds IK gul (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      FC Staffanstorp vit (hemma) F08


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC svart (hemma) P07


      12:00
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 10:30

      IF Limhamn Bunkeflo B4 (borta) P12


      11:30
    • 11:30

      Vellinge IF röd (borta) P12


      13:30
    • 12:00

      Svedala IF blå (borta) F09


      14:00
    • 13:00

      Tygelsjö IK svart (hemma) P12


      15:00
    • 13:00

      Värpinge IF vit (hemma) P12


      15:00
    • 13:30

      Trelleborgs FF (borta) F12/13


      15:00
    • 13:30

      Lunds BOIS (borta) Oldboys


      15:30
    • 14:00

      Fotbollsgolf F06


      19:00
    • 14:00

      Vellinge IF (hemma) Damer, senior


      16:00
    • 15:00

      Lagaktivitet P09


      18:00
    • 16:00

      Lunds BOIS (borta) Herrar, seniorer


      18:00
  • 14Mån
    v.38
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
      Uppåkravallen
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Borgeby FK (hemma) F10/11


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 18Fre
    • 18:30

      Klågerups GoIF röd (hemma) P09


      20:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Lilla Torg FF (borta) F10/11


      10:00
    • 09:30

      Lilla Torg FF vit (hemma) P12


      11:30
    • 09:30

      Södra Sandby IF (hemma) F10/11


      11:00
    • 09:30

      Bjärreds IF vit (hemma) P11


      11:30
    • 10:00

      Torns IF orange (borta) P11


      12:00
    • 10:30

      IF Limhamn Bunkeflo B3 (borta) P11


      12:30
    • 11:00

      Genarps IF (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Träning UIF Minitennis


      12:00
    • 11:30

      Ystads IF FF vit (hemma) F09


      13:30
    • 11:30

      Backarnas FF svart (hemma) F10/11


      12:30
    • 11:30

      BK Höllviken svart (hemma) P12


      13:30
    • 12:00

      Träning UIF Minitennis


      13:00
    • 13:00

      Träning UIF Minitennis


      14:00
    • 13:00

      FC Rosengård (borta) F04/05


      15:00
    • 13:00

      Lunds BK blå (hemma) P10


      15:00
    • 14:00

      Lunds SK (hemma) Herrar, seniorer


      15:00
    • 14:00

      Genarps IF (borta) P07


      16:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek20


      10:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 10:30

      Glumslövs FF (borta) F06


      12:30
    • 11:00

      Bjärreds IF vit (borta) P08


      12:30
    • 11:30

      Trelleborgs FF (hemma) F09


      13:30
    • 12:00

      Staffanstorp United FC vit (borta) P10


      14:00
    • 12:00

      Lunds BK vit (borta) P12


      14:00
    • 12:00

      Staffanstorp United FC vit (borta) P07


      14:00
    • 12:00

      Södra Sandby IF vit (borta) U19


      14:00
    • 12:00

      Genarps IF (borta) P09


      14:00
    • 14:00

      Malmö City FC svartvit (borta) P09


      16:00
    • 14:00

      Marieholms IS (hemma) Oldboys


      16:00
    • 15:00

      IFK Trelleborg FK (borta) Damer, senior


      17:00
    • 16:00

      Servettförsäljning + samkväm i klubbhuset F07


      19:00
  • 21Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:30

      BK Olympic 2 (hemma) U16


      21:30
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Wormo IK (borta) F06


      21:00
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:45
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:15

      Eskilsminne IF blå (borta) F10/11


      19:45
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 25Fre
    • 17:00

      Träning Målvakter


      18:15
    • 18:00

      IF Lödde 2 (borta) U16


      20:00
    • 18:30

      KSF Prespa Birlik (hemma) P07


      20:30
    • 18:30

      Träning Målvakter


      19:45
    • 19:00

      IK Pandora FF (hemma) F04/05


      21:00
  • 26Lör
    • 09:30

      Staffanstorp United FC vit (hemma) P09


      11:00
    • 09:30

      GIF Nike röd (hemma) F12/13


      11:30
    • 09:30

      Södra Sandby IF vit (hemma) P12


      11:30
    • 10:00

      Åkarps IF 1 (borta) F09


      12:00
    • 10:00

      FC Staffanstorp blå (borta) F10/11


      11:30
    • 10:00

      Åkarps IF (borta) F10/11


      11:00
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) F12/13


      12:00
    • 10:00

      Skegrie BK grön (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Höörs IS blåvit (hemma) P08


      11:30
    • 11:00

      Träning UIF Minitennis


      12:00
    • 11:00

      Kvarnby IK röd (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Öja FF blå (borta) P12


      13:00
    • 11:30

      Staffanstorp United FC vit (hemma) P11


      13:30
    • 11:30

      Arlövs BI vit (hemma) P11


      13:30
    • 11:30

      Linero IF vit (hemma) P10


      13:30
    • 12:00

      FC Rosengård (hemma) F08


      14:00
    • 12:00

      Träning UIF Minitennis


      13:00
    • 13:00

      Träning UIF Minitennis


      14:00
    • 13:00

      AIF Barrikaden (borta) Herrar, seniorer


      15:00
    • 13:00

      Svedala IF vit (hemma) P11


      15:00
    • 14:00

      Högaborgs BK (hemma) Damer, senior


      16:00
    • 14:00

      F09 spelarutbildning: Uppåkra IF Dam - Högaborgs BK F09


      15:45
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek20


      10:00
    • 09:30

      Bara GoIF röd (borta) F09


      11:30
    • 10:00

      Blentarps BK (borta) F12/13


      11:30
    • 10:00

      Knattespelen omgång 3 - Uppåkra IF 2 P13


      12:15
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 10:30

      Svedala IF svart (borta) P12


      12:30
    • 10:45

      Knattespelen omgång 3 - Uppåkra IF 4 P13


      13:00
    • 11:00

      Malmö City FC röd (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Dalby GIF 1 (borta) P11


      13:00
    • 11:15

      Knattespelen omgång 3 - Uppåkra IF 1 P13


      14:15
    • 12:00

      Knattespelen omgång 3 - Uppåkra IF 5 P13


      15:00
    • 12:00

      Ekeby GIF (hemma) F07


      13:30
    • 12:30

      Lunds BOIS röd (hemma) P09


      14:30
    • 13:00

      GIF Nike gul (hemma) P10


      15:00
    • 14:00

      BK Olympic 2 (hemma) U19


      16:00
    • 15:00

      FC Rosengård vit (hemma) F06


      17:00
    • 16:00

      FC Trelleborg blå (borta) P12


      18:00
    • 16:30

      Dösjöbro IF (borta) Oldboys


      18:30
  • 28Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 30Ons
    • 08:00

      Skolan Boka U-vallen


      16:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45