Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2020

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 2Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 4Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 5Fre
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Linero IF (hemma) U16


      21:00
  • 6Lör
    • 10:00

      Svedala IF (hemma) F10/11


      11:00
    • 10:00

      Torns IF (hemma) F08


      12:00
    • 10:00

      Husie IF Vit (hemma) P10


      12:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Malmö City FC blå (hemma) P07


      13:00
    • 11:30

      Träning UIF Minitennis


      13:30
    • 12:00

      IF Limhamn Bunkeflo B2 (hemma) P08


      14:00
    • 12:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (borta) F09


      14:00
    • 14:00

      Motståndare (hemma) P09


      15:30
  • 7Sön
    • 09:00

      GIF Nike gul (borta) P11


      11:00
    • 09:30

      Oxie SK (borta) F10/11


      11:00
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 11:00

      Match F12/13


      12:00
    • 11:00

      Lunds FF grön (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Västra Ingelstad IS (F12) (borta) F09


      13:00
    • 11:00

      Bara GoIF (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Genarps IF (hemma) P07


      13:00
    • 12:00

      Staffanstorp United FC vit (borta) P09


      14:00
    • 12:15

      Träningsmatcher P12


      14:00
    • 14:00

      AIF Barrikaden (hemma) Herrar, seniorer


      16:00
    • 15:00

      Uppåkra IF U (hemma) Damer, senior


      17:00
    • 15:00

      Internmatch med damtruppen F04/05


      17:00
    • 15:00

      Lunds FF vit (hemma) F06


      17:00
    • 16:00

      Dalby GIF 2 (borta) P10


      18:00
  • 8Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 12Fre
    • 18:30

      Arlövs BI vit (hemma) P09


      20:30
    • 18:30

      Staffanstorp United FC gul (hemma) P10


      19:45
    • 19:00

      Höörs IS (borta) F06


      21:00
    • 19:00

      Bosnien Hercegovinas SK (borta) Herrar, seniorer


      21:00
  • 13Lör
    • 09:30

      Kulladals FF vit (borta) P09


      11:00
    • 10:00

      Bjärreds IF vit (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Lunds FF vit (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      GIF Nike blå (hemma) P11


      12:00
    • 10:30

      UIF (hemma) P09


      12:00
    • 10:30

      GIF Nike gul (borta) P10


      12:30
    • 11:30

      Vellinge IF blå (hemma) F09


      13:30
    • 11:30

      Lunds BK gul (hemma) P11


      13:30
    • 11:30

      Kvarnby IK vit (borta) U16


      13:30
    • 11:30

      Träning UIF Minitennis


      13:30
    • 12:00

      FC Hessleholm (borta) F04/05


      14:00
    • 12:00

      Lunds FF (hemma) F07


      13:30
    • 12:30

      Träningsmatcher mot Kvarnby P12


      14:30
    • 13:30

      Lunds BK vit (borta) P07


      15:30
  • 14Sön
    • 09:00

      Motståndare (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Lunds BK vit (borta) P08


      12:00
    • 10:00

      Träning P13


      12:00
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) F08


      12:00
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch med F-09 (mot GIF Nike) F10/11


      12:30
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatcher mot GIF Nike F09 F09


      12:30
    • 12:30

      Kvarnby IK röd (borta) P07


      14:30
  • 15Mån
    v.25
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 19:00

      Föräldramöte P08


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Dösjöbro IF (borta) F07


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      00:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 18Tor
    • 00:00

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Flyttad match mot Rosengård F04/05


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
  • 22Mån
    v.26
    • 00:00

      uppehåll Herrar, seniorer


      00:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning F09


      18:30
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
  • 24Ons
    • 00:00

      Uppehåll Herrar, seniorer


      00:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning F09


      18:30
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 26Fre
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 17:00

      Träningsmatch Lunds BK F06


      19:30
  • 29Mån
    v.27
  • 30Tis
    • 17:30

      Träning F09


      18:30
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
      Uppåkravallen 3B, konstgräs
    • 18:00

      Träning U16


      19:30