Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
    • 13:00

      Träningsmatch LBK F06


      15:00
  • 3Mån
    v.32
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch P07


      20:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 6Tor
    • 17:00

      Kick-off 2020 F04/05


      00:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Ystads IF FF (borta) U19


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 7Fre
    • Heldag

      Kick-off 2020 F04/05

    • 09:30

      Parkeringsvärdar UAC F04/05


      00:00
  • 8Lör
    • 00:00

      Kick-off 2020 F04/05


      17:00
    • Heldag

      Parkeringsvärdar UAC F04/05

    • 09:30

      Trelleborgs FF (borta) F10/11


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch P07


      13:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF (hemma) U16


      13:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Parkeringsvärdar UAC F04/05


      15:30
    • Heldag

      Utbildningsdag Sommarfotbollsledare F04/05

    • 08:00

      Skördecupen 2020 med F08 F09


      15:00
    • 08:00

      Skördecupen F08


      15:00
    • 09:45

      Fotbollsgolf P09


      13:30
    • 10:00

      Fotbollsgolf P10


      13:00
    • 14:00

      Hyllie IK (hemma) Damer, senior


      16:00
  • 10Mån
    v.33
    • 10:00

      UIF Sommarfotboll F09


      00:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 11Tis
  • 12Ons
    • Heldag

      UIF Sommarfotboll F09

    • 17:00

      Bad P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:05

      Föräldramöte P07


      20:00
  • 13Tor
    • 00:00

      UIF Sommarfotboll F09


      14:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 14Fre
    • 18:00

      Södra Sandby IF (borta) P08


      20:00
    • 18:30

      Ariana FC (hemma) P09


      20:30
    • 18:30

      Bjärreds IF vit (hemma) P09


      20:30
    • 18:30

      Dalby GIF 3 (hemma) P10


      20:30
    • 19:00

      FC Bellevue (hemma) Herrar, seniorer


      20:00
    • 19:00

      Löberöds IF/GOF IF (borta) U16


      21:00
  • 15Lör
    • 09:00

      GIF Nike röd (borta) P09


      10:30
    • 09:00

      GIF Nike Blå (borta) F10/11


      10:30
    • 09:30

      Torns IF svart (hemma) P11


      11:30
    • 09:30

      Staffanstorp United FC gul (hemma) P11


      11:30
    • 10:00

      Träningsläger P12


      14:00
    • 10:30

      GIF Nike svart (borta) P11


      12:30
    • 11:00

      Stehags AIF vit (borta) P10


      13:00
    • 11:00

      Lilla Torg FF svart (hemma) F09


      13:00
    • 11:30

      Kvarnby IK vit (borta) P10


      13:30
    • 11:30

      Lunds SK (hemma) P11


      13:30
    • 11:30

      Furulunds IK svart (hemma) F10/11


      12:30
    • 12:00

      Askeröds IF (borta) F08


      14:00
    • 13:00

      IF Limhamn Bunkeflo L2 (borta) P07


      15:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Uppåkra Bilia Cup 2020 PF14

    • 10:00

      Träning PF14


      12:00
    • 10:00

      Träning P12


      14:00
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
    • 11:00

      BK Höllviken röd (hemma) F09


      13:00
    • 12:00

      GIF Nike (borta) P07


      14:00
    • 12:00

      Lunds FF (borta) F07


      13:30
    • 12:00

      Lilla Torg FF (borta) Damer, senior


      14:00
    • 12:30

      Backarnas FF vit (borta) F10/11


      13:30
    • 13:00

      Veberöds AIF (hemma) U19


      15:00
    • 15:00

      GIF Nike (hemma) F06


      17:00
  • 17Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:30

      NK Croatia (hemma) Herrar, seniorer


      21:30
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 21Fre
    • 18:30

      Arlövs BI vit (hemma) P10


      20:30
    • 19:00

      Öja FF blå (hemma) U16


      21:00
    • 19:00

      Eskilsminne IF (hemma) F04/05


      21:00
  • 22Lör
    • 09:30

      GIF Nike röd (hemma) F12/13


      11:30
    • 09:30

      Dalby GIF (hemma) F12/13


      11:30
    • 10:00

      Kvarnby IK svart (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      Dalby GIF (hemma) F08


      12:00
    • 10:00

      Vellinge IF blå (borta) F10/11


      11:00
    • 10:00

      Lunds BK gul (borta) P11


      12:00
    • 10:00

      Bjärreds IF blå (borta) P11


      12:00
    • 10:30

      GIF Nike gul (borta) P11


      12:30
    • 10:30

      Dösjöbro IF (borta) F09


      12:30
    • 11:00

      Gislövs IF (borta) F12/13


      13:00
    • 11:30

      Veberöds AIF svart (borta) P12


      13:30
    • 11:30

      Trollenäs IF vit (hemma) P12


      13:30
    • 11:30

      BK Höllviken vit (borta) P10


      13:30
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo (hemma) F10/11


      12:30
    • 12:00

      IF Limhamn Bunkeflo röd (borta) F12/13


      14:00
    • 12:00

      Arlövs BI (hemma) P07


      14:00
    • 12:00

      FC Bellevue 2 (borta) P09


      13:30
    • 13:00

      KSF Sirbija Malmö (borta) Herrar, seniorer


      14:00
    • 13:00

      Malmö City FC svart (hemma) P11


      15:00
    • 14:00

      Kvarnby IK (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (hemma) Damer, senior


      16:00
  • 23Sön
    • 09:00

      GIF Nike grön (borta) P09


      11:00
    • 10:00

      FC Rosengård 1917 röd (hemma) P07


      12:00
    • 10:00

      FC Staffanstorp vit (hemma) F10/11


      11:30
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 10:30

      Svedala IF vit (borta) P12


      12:30
    • 10:30

      Svedala IF vit (borta) F09


      12:30
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
    • 11:00

      Önneköps IF (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF röd (hemma) P09


      13:00
    • 12:00

      Hörby FF (hemma) F07


      14:00
    • 12:00

      FC Staffanstorp blå (borta) F06


      14:00
    • 13:00

      Lunds BOIS (hemma) P10


      15:00
  • 24Mån
    v.35
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:15

      Föräldramöte P09 Boka U-vallen


      20:45
    • 19:15

      Föräldrarmöte P09


      20:45
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:45
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:30

      Södra Sandby IF (hemma) Damer, senior


      21:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 18:30

      Åkarps IF 2 (hemma) P10


      20:30
    • 18:45

      Kvarnby IK röd (borta) P09


      20:45
    • 19:00

      Lilla Torg FF (hemma) U19


      21:00
  • 29Lör
    • 09:00

      GIF Nike röd (borta) F10/11


      10:00
    • 09:30

      Malmö City FC svart (hemma) P12


      11:30
    • 09:30

      IF Limhamn Bunkeflo röd (hemma) F12/13


      11:30
    • 10:00

      Bara GoIF vit (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Klågerups GIF (borta) F10/11


      11:30
    • 10:00

      Hardeberga BK (borta) P11


      12:00
    • 11:30

      Oxie SK svart (hemma) F08


      13:30
    • 11:30

      Furulunds IK svart (hemma) F09


      13:30
    • 11:30

      BK Höllviken (hemma) F12/13


      13:30
    • 11:30

      Västra Ingelstad IS svart (hemma) P12


      13:30
    • 13:00

      Trelleborgs FF (borta) F12/13


      15:00
    • 13:00

      Linero IF vit (hemma) P11


      15:00
    • 13:00

      Bara GIF (hemma) F10/11


      14:00
    • 14:00

      Linero IF (hemma) Herrar, seniorer


      15:00
    • 14:00

      Eskilsminne DFF (borta) Damer, senior


      16:00
    • 14:30

      Fortuna FF (borta) F04/05


      16:30
  • 30Sön
    • 09:00

      Träning Bollolek20


      10:00
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC svart (borta) P12


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC blå (borta) P11


      12:00
    • 10:00

      Klågerups GoIF (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Dalby GIF vit (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Bjärreds IF grön (hemma) P07


      12:00
    • 10:30

      Vellinge IF röd (borta) F09


      12:30
    • 10:30

      IF Limhamn Bunkeflo svart (borta) F12/13


      12:30
    • 11:30

      Linero IF grön (borta) P08


      13:30
    • 11:30

      FC Rosengård 1917 blå (hemma) P09


      13:30
    • 13:00

      Lunds BOIS (hemma) P11


      15:00
    • 15:00

      Löberöds IF (hemma) F06


      17:00
    • 15:00

      Staffanstorp United FC blå (borta) U16


      17:00
    • 15:30

      Lunds BK blå (borta) F07


      17:30
  • 31Mån
    v.36
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30