Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Unik BK

Följ

UNIK bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ
Unik BK
Välj sektion/lag

Januari 2021

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.53
  • 2Lör
  • 3Sön
  • 4Mån
    v.1
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 11:45

      Träning P16


      15:30
    • 18:30

      Digital bandyaktivitet P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:15
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:30

      Träning P-07


      11:30
    • 10:45

      Träning P-12


      11:45
    • 12:00

      Träning F09-11


      13:00
    • 14:00

      GRIPEN TROLLHÄTTAN BK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
  • 10Sön
  • 11Mån
    v.2
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 18:15

      Träning P16


      19:15
      Studenternas parkering(Vid grinden)Barmarksträning
      Samlingsinformation: Studenternas IP vid grinden vid parkeringen
      Samlingstid: 18:00
      Anteckning: Tänk på att klä på er efter väder!
      Ta med vattenflaska och bandyklubba!
      /Ledarna
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:15
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 10:30

      Träning P-07


      11:30
    • 10:45

      Träning P-12


      11:45
    • 15:00

      ÅBY TJUREDA IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 17Sön
  • 18Mån
    v.3
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 16:00

      BandyKul F11-12


      17:00
    • 20:15

      Träning P19


      21:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
  • 23Lör
    • 10:30

      Träning P-07


      11:30
    • 10:45

      BandyKul F11-12


      11:45
    • 10:45

      Träning P-12


      11:45
    • 11:45

      Träning P-11


      12:45
    • 12:00

      Träning F09-11


      13:00
    • 12:00

      Träning F11-12


      13:00
    • 15:00

      TB VÄSTERÅS (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 24Sön
    • 10:30

      Poolspel F09-11 F09-11


      13:30
    • 15:00

      Poolspel Gustavsberg (Ekvallen) P-11


      18:00
  • 25Mån
    v.4
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:00

      BandyKul F11-12


      17:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:00
    • 20:15

      Träning P19


      21:30
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:15

      Träning P-07


      18:30
  • 30Lör
    • 10:30

      Poolspel UNIK Arrangerar F0911 F09-11


      13:30
    • 10:45

      BandyKul F11-12


      11:45
    • 10:45

      Träning P-12


      11:45
    • 11:45

      Träning P-11


      12:45
    • 12:00

      Träning F09-11


      13:00
    • 12:00

      Borgia/Katrineholm (borta) P19


      14:00
    • 12:00

      Träning F11-12


      13:00
    • 15:00

      IFK RÄTTVIK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 18:00

      SBBK (hemma) P16


      19:30
  • 31Sön
    • 09:00

      Hammarby IF BF Vit (borta) P-09


      10:00
    • 11:00

      Poolspel F11-12


      13:30
    • 11:00

      SBBK Vit (hemma) P-09


      12:00
    • 16:30

      Gustavsbergs IF BK Röd (borta) P16


      18:00