Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Unik BK

Följ

UNIK bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ
Unik BK
Välj sektion/lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 17:45

      Träning P-07


      18:45
    • 17:45

      Träning P16


      18:45
    • 20:15

      Träning B-lag Herrar


      22:00
    • 20:15

      Träning P19


      22:00
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.41
    • 17:45

      Träning P19


      18:45
    • 17:45

      Träning P16


      18:45
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • Heldag

      Låneslip 1 P09 Skridskoslipar

    • Heldag

      Lokalbokning Klubblokalen

    • 07:20

      Svenska cupen P19


      00:00
    • 07:40

      Träning P-08


      16:00
    • 08:00

      BandyKul ProvaPå F11-12


      09:00
    • 08:20

      Flickbandyns dag F09-11


      19:00
    • 09:00

      Träning F06-08


      14:00
    • 09:00

      Träning P-09


      00:00
    • 11:15

      Bandyläger utan övernattning P-10


      00:00
    • 11:45

      Hammarby P16 (borta) P16


      12:45
    • 13:00

      Västanfors (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 16:30

      Träningsläger i Rimbo F06-08


      00:00
  • 11Sön
    • Heldag

      Låneslip 1 P09 Skridskoslipar

    • Heldag

      Lokalbokning Klubblokalen

    • 00:00

      Svenska cupen P19


      15:00
    • 00:00

      Träning P-09


      16:00
    • 00:00

      Bandyläger utan övernattning P-10


      17:00
    • 00:00

      Träningsläger i Rimbo F06-08


      16:00
    • 08:00

      Träning P-08


      15:00
    • 08:05

      Träningsdag Rimbo F09-11


      19:00
    • 10:30

      Träningsmatch B-lag Herrar


      12:30
    • 14:45

      Träning F11-12


      15:45
    • 16:00

      Edsbyns IF Bandy (hemma) P16


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 15:00

      Upptaktsläger i Söderhamn P-07


      00:00
    • 15:00

      Bandyläger P16


      00:00
    • 15:00

      Låneslip 2 Skridskoslipar


      00:00
    • 17:45

      Träning F09-11


      18:45
    • 17:45

      Träning F06-08


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10


      18:45
    • 20:15

      Träning P19


      22:00
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 00:00

      Upptaktsläger i Söderhamn P-07


      18:00
    • 00:00

      Bandyläger P16


      19:00
    • 00:00

      Låneslip 2 Skridskoslipar


      19:00
    • 09:00

      IK Sirius BK (hemma) P19


      10:30
    • 14:15

      Träning P-08


      15:30
      Nice ice arena, Valsätra
      Anteckning: Egen träning med p08.
  • 19Mån
    v.43
    • 17:45

      Träning F06-08


      18:45
    • 17:45

      Träning P19


      18:45
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 17:30

      Skridskoslipning F09-11


      18:00
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 20:00

      Digitalt föräldramöte P-07


      21:00
  • 23Fre
    • 15:10

      Svenska cupen P19


      00:00
    • 17:45

      Träning P16


      18:45
    • 17:45

      Träning F06-08


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 17:45

      Träning P-08


      18:45
    • 20:15

      Träning B-lag Herrar


      22:00
  • 24Lör
    • 00:00

      Svenska cupen P19


      20:00
    • 08:00

      BandyKul ProvaPå F11-12


      09:00
    • 15:00

      Örebro SK (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:15

      Hammarby P16 (hemma) P16


      19:15
    • 19:00

      Träning P-07


      20:20
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 10:30

      Träning P-07


      11:30
    • 10:30

      Träning P-08


      11:30
    • 10:30

      Träning F06-08


      11:30
    • 14:00

      Träning P16


      15:30
    • 18:30

      Träning P19


      20:00
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 00:00

      Låneslip 2 Skridskoslipar


      19:00
    • 10:00

      Match F06-08


      11:10
    • 10:00

      Match P-08


      11:10
    • 10:00

      Västerås SK Bandy (hemma) P16


      11:00
    • 12:20

      Falu BS Bandy (borta) P16


      13:20
    • 15:00

      KATRINEHOLM BANDY (hemma) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Ej klarlagt (hemma) P16


      18:00