Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Ånge IK

Följ

Ånge IK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Ånge IK
Välj lag

December 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.48
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 19:30

      Östersunds IK (hemma) J18


      22:00
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 3Fre
    • 19:30

      IFK Strömsund (hemma) Div 3


      20:30
  • 4Lör
    • 10:00

      IF Sundsvall Hockey Vit (hemma) U13


      12:00
    • 15:40

      Timrå IK Vit (borta) U12


      17:40
  • 5Sön
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 6Mån
    v.49
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:30

      Kovlands IshF (borta) J18


      22:00
    • 19:30

      Kovlands IshF (hemma) A-lag div 2


      21:30
      Kastbergshallen
      Serie: Hockeytvåan Norra CD, Region Norr
      Resultat och referat
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning U13


      18:00
    • 19:30

      Sollefteå HK (hemma) J18


      22:00
    • 19:30

      Sollefteå HK (borta) A-lag div 2


      21:30
    • 19:30

      Järpens IF (hemma) Div 3


      20:30
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 13:30

      KB65 HK (hemma) J18


      15:45
    • 14:00

      Brunflo IK (borta) U13


      16:00
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 13Mån
    v.50
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:30

      Kramfors-Alliansen (borta) A-lag div 2


      21:30
    • 19:30

      Njurunda SK (hemma) U16


      21:45
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 18:30

      Träning A-lag div 2


      19:30
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
    • 21:00

      Träning Div 3


      22:00
  • 17Fre
    • 19:15

      Timrå IK (borta) U16


      21:30
    • 19:30

      Brunflo IK (hemma) A-lag div 2


      21:30
    • 19:30

      Svenstaviks HK (borta) Div 3


      20:30
  • 18Lör
    • 11:15

      Njurunda SK (hemma) U13


      13:15
    • 13:00

      Try-Out + Info Hockeygym


      16:30
  • 19Sön
    • 15:00

      AIK Härnösand/ Kramfors /Sollefteå HK (borta) U16


      17:15
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
    • 18:30

      Träning U12


      19:30
  • 20Mån
    v.51
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:30

      KB65 HK (hemma) A-lag div 2


      21:30
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
    • 19:45

      Träning J18


      20:45
  • 23Tor
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 17:30

      Träning U10


      18:30
  • 27Mån
    v.52
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning U10


      18:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 19:15

      Träning A-lag div 2


      20:15
    • 20:30

      Träning U16


      21:30
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning U13


      18:15
    • 18:30

      Träning U16


      19:30
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning U12


      18:15
    • 19:45

      Träning U16


      20:45
  • 31Fre