Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Svalövs BK

Följ

Svalövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Svalövs BK
Välj lag

Juni 2021

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.22
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning F11-12


      18:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 18:30

      Borstahusens BK Röd (borta) P-08


      20:30
  • 5Lör
    • 10:00

      Glumslövs FF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Dösjöbro IF (borta) P-11


      12:00
    • 11:15

      Råå IF ljusblå (borta) F11-12


      13:15
    • 12:00

      Råå IF gul (borta) PF-13


      14:00
    • 12:00

      Träning PF-13


      13:00
    • 12:00

      Match borta mot Råå PF-13


      13:00
    • 14:00

      Hörby FF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.23
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 00:00

      Uthyrd Uthyrning


      15:00
    • 10:00

      Kågeröds BoIF (borta) P-11


      12:00
      Brahevallen A-plan 7-manna 1
      Serie: P10 Nordvästra C2, vår
      Samlingsinfo: Samling kl 09:00 vid heleneborgshallen
      Samlingstid: 09:00
      Anteckning: Hej
      Nu är det dags för säsongens sista match för i vår.
      I augusti börjar matcherna igen.
      Vi kommer att spela en borta match mot Kågeröd.
      Samling sker kl 09:00 vid heleneborgshallen. Matchstart är kl 10:00 i Kågeröd.
      Svara gärna så fort som möjligt på kallelsen och GLÖM nu inte att FRÅGA oss tränare om vi har plats till ert barn i våra bilar om ni inte kan köra själv.
      Om man inte frågar om plats i bil till matchen så förutsätter vi att ni kör ert barn till matchen själv.
      Vi tränare kommer inte att kunna ordna skjuts till samtliga barn.
      Barnen uppskattar väldigt mycket när deras föräldrar kommer och tittar på dom och hejar på dom på matcherna, så nu hoppas vi tränare att vi får se många föräldrar på vårens sista match.
      / tränarna
      Resultat och referat
    • 10:00

      Eskilsminne IF blå (hemma) F11-12


      12:00
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:30

      Stattena IF (hemma) P-10


      13:30
    • 13:00

      Fortuna FF (hemma) Juniorlag Herrar


      15:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.24
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 10:00

      Match PF-15


      11:30
    • 11:00

      Fortuna FF svart (borta) F11-12


      13:00
  • 21Mån
    v.25
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.26
  • 29Tis
  • 30Ons