Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Svalövs BK

Följ

Svalövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Svalövs BK
Välj lag

Augusti 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.31
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.32
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-04/05


      19:00
      Svalövs IP, A-planen
      Anteckning: Träning på Svalövs IP, A-plan.
      Klara för träning 10 min innan start så att träningen kan starta 17:30.
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 11:00

      Eslövs BK randig (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      FK Besa (hemma) P-04/05


      13:00
  • 10Mån
    v.33
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      IF Lödde gul (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Borstahusens BK (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Teckomatorps SK (hemma) P11-12


      12:00
    • 10:30

      Teckomatorps SK grön (borta) P-09


      12:30
    • 11:00

      Dösjöbro IF röd (hemma) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Hyllinge GIF (borta) P-04/05


      13:00
    • 11:30

      IK Wormo svart (hemma) P-08


      13:30
  • 16Sön
    • 10:00

      Gantofta IF vit (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      Hittarps IK svart (hemma) F11-12


      12:00
  • 17Mån
    v.34
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:30

      Dösjöbro IF (borta) Seniorlag Herrar


      20:30
    • 18:30

      Eslövs BK svart (hemma) P-10


      20:30
    • 19:00

      Ljungbyheds IF/Röstånga IS (borta) P-06/07


      21:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Kågeröds BoIF (borta) P11-12


      12:00
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF (hemma) P-04/05


      13:00
    • 11:00

      Marieholms IS blå (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Kågeröds BoIF/Röstånga IS (hemma) P-08


      13:00
  • 23Sön
    • 09:30

      Röstånga IS 1 (borta) P-10


      11:30
    • 11:00

      Häljarps IF 2 (borta) P-08


      13:00
    • 15:00

      Vikens IK (borta) F11-12


      17:00
  • 24Mån
    v.35
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Billeberga GIF (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Furulunds IK svart (hemma) P11-12


      12:00
    • 11:00

      IK Wormo (hemma) F11-12


      13:00
    • 11:00

      Dösjöbro IF vit (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Marieholms IS (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Helsingborg Östra IF grön (borta) P-06/07


      17:00
  • 30Sön
    • 09:30

      Borstahusens BK röd (borta) P-08


      11:30
    • 10:00

      IK Wormo svart (borta) P-10


      12:00
    • 10:00

      IF Lödde gul (borta) P-09


      12:00
    • 10:45

      Råå IF (borta) P-04/05


      12:45
  • 31Mån
    v.36