Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Svalövs BK

Följ

Svalövs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ
Svalövs BK
Välj lag

Oktober 2020

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.40
  • 2Fre
    • 19:00

      Vikens IK (borta) P-04/05


      21:00
  • 3Lör
    • 10:00

      Träning Knalleboll


      11:00
    • 10:00

      Eskilsminne IF röd (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      Asmundtorps IF (hemma) P-10


      12:00
    • 11:00

      Höörs IS (hemma) S.K.R tjejerna


      13:00
    • 12:00

      Hittarps IK vit (hemma) P-06/07


      14:00
    • 13:00

      Höörs IS (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Häljarps IF röd (borta) P-09


      15:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Kamratcupen P-11

    • 09:00

      Hittarps IK svart (borta) F11-12


      11:00
    • 10:00

      Landskrona BoIS (borta) P-10


      12:00
  • 5Mån
    v.41
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Match wormo P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F11-12


      18:30
    • 18:30

      IK Wormo blå (borta) P-12


      20:30
    • 18:30

      Träning P-04/05


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 18:30

      Ekets GoIF vit (borta) P-06/07


      20:30
  • 10Lör
    • 08:45

      Match mot Gantofta Inställd PF-13


      11:00
    • 10:00

      Match borta mot Gantofta PF-13


      11:00
    • 10:00

      Eslövs BK röd (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Råå IF (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Träning Knalleboll


      11:00
    • 12:00

      Ramlösa Södra IF (borta) P-08


      14:00
    • 16:00

      A-lag Uthyrning


      23:00
  • 11Sön
    • 10:00

      Harrie FF röd (hemma) P-08


      12:00
    • 10:00

      IF Lödde svart (hemma) P-10


      12:00
    • 10:00

      Vikens IK (hemma) F11-12


      12:00
    • 11:00

      BK Landora (borta) P-10


      13:00
    • 11:00

      IK Wormo vit (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      Dösjöbro IF (hemma) P-04/05


      16:00
    • 15:00

      SoGK Charlo (9m) (borta) S.K.R tjejerna


      17:00
  • 12Mån
    v.42
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning PF-13


      18:00
    • 17:00

      P06/07 Uthyrning


      18:00
    • 17:15

      Träning P-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning PF-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning PF-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Föräldramöte P-11


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte p11 Uthyrning


      19:00
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 11:00

      Harrie FF (borta) P-04/05


      13:00
  • 19Mån
    v.43
    • 17:30

      Träning F11-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
      Svalöv - IP
    • 17:30

      Cupen Uthyrning


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04/05


      20:00
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • Heldag

      Träning P-06/07

    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning PF-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.44
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • Heldag

      Träning P-06/07

    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning PF-15


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
  • 30Fre
  • 31Lör