Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2022

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.35
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 09:00

      Bergsbyns SK P 12 (hemma) P-12


      11:00
    • 09:00

      Match SSK P12-Bergsbyn P-11


      10:30
    • 09:30

      Clemensnäs IF P 11 (hemma) P-11


      11:30
    • 10:00

      Bergsbyns SK F09 (hemma) F-09


      12:00
    • 11:00

      Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Match SSK P12-Bygdsiljum P-11


      12:30
    • 11:30

      Burträsk FF O8-09 (hemma) F-10


      13:30
    • 11:30

      Rönnskär Railcare IF P0809 (hemma) P-09


      13:30
    • 12:15

      Bolidens FFI F 14/15 (hemma) F-14


      13:15
    • 13:00

      Skogså IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Bollkallar på dammatch F-13


      16:00
    • 13:00

      IFK Umeå P14 (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Träning Tussyngre


      16:00
    • 13:00

      Träning Tuss Junior


      16:00
    • 14:00

      IK Huge Fotboll (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Notvikens IK DFF 2 (borta) Utveckling Dam


      16:00
  • 4Sön
    • 09:00

      Skellefteå FF P14 Vit (hemma) P-14


      11:00
    • 10:00

      Skellefteå FF F14 (borta) F-14


      11:00
    • 10:00

      Fromhedens IF -13 (borta) F-13


      12:00
    • 10:00

      Morön BK P-13 M Grön (hemma) P-13


      12:00
    • 11:00

      Kågedalens AIF P10 (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Morön BK P-13 MB Vit (hemma) P-13


      13:00
    • 11:30

      Sammandrag Myggvalla IP Bureå F-15


      13:40
    • 11:30

      Sammandrag Sportfältet Kåge F-15


      13:40
    • 12:00

      Clemensnäs IF F15 blå (borta) F-15


      14:00
    • 12:00

      Innervik mix 15 (borta) F-15


      14:00
    • 12:20

      Kågedalens AIF F 15 Gul (hemma) F-15


      14:20
    • 12:40

      Clemensnäs IF F15 vit (borta) F-15


      14:40
    • 12:40

      Kågedalens AIF F 15 Svart (borta) F-15


      14:40
    • 12:40

      Rönnskär Railcare IF F 15 (hemma) F-15


      14:40
    • 13:00

      Innervik mix 15 (borta) F-15


      15:00
    • 13:20

      Myckle IK Mix15 (hemma) F-15


      15:20
    • 13:20

      Kågedalens AIF F 15 Svart (hemma) F-15


      15:20
    • 15:00

      IFK Bjurfors mix 13 (borta) P-13


      17:00
    • 16:00

      Umedalens IF Herrjun (hemma) Herr Junior


      18:00
    • 17:00

      F08 videoanalys Samlingsrum


      18:00
    • 17:10

      Videoanalys F-08


      18:10
    • 18:00

      Bergsbyns SK F12 (borta) F-12


      20:00
    • 18:00

      Kågedalens AIF Flickor 2011 (borta) F-11


      20:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
    • 19:00

      Möte ungdomsledare Sunnanå SK


      20:30
  • 5Mån
    v.36
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 16:00

      Träning Tuss Junior


      17:00
    • 16:15

      Träning F-07


      17:45
    • 16:30

      Träning Utveckling Dam


      17:45
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:15
    • 17:15

      Träning F-15


      18:15
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning A-lag Damer


      19:15
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 19:00

      Sunnanå SK F08 (hemma) F-07


      21:00
    • 19:00

      Sunnanå SK F08 (hemma) F-08


      21:00
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11/12 (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Match Lövånger-SSK P12 P-11


      11:30
    • 14:00

      Lira BK (hemma) Utveckling Dam


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatch Rönnskär-SSK P-11


      17:30
  • 11Sön
    • 10:00

      Byske FF F11 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Matchsammandrag P-15


      13:30
    • 10:00

      Bergsbyns SK P13 (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Ostvik IK Mix (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      SK Storm 13/14 (borta) P-13


      13:00
    • 11:30

      Medle SK (borta) A-lag Herrar


      13:30
    • 13:00

      Myckle IK Mix14 (hemma) F-14


      14:00
    • 13:00

      Morön BK F-14 M (borta) F-14


      14:00
    • 13:00

      Morön BK P-13 MB Grön (borta) P-13


      15:00
    • 13:45

      Morön BK F-12 (borta) F-12


      15:45
    • 14:30

      Stämningsgårdens IK P10 (hemma) P-10


      15:30
    • 15:00

      Bureå IF P-12 (borta) P-12


      17:00
    • 15:00

      Match Bureå-SSK P12 P-11


      16:30
    • 16:00

      Träning A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Kågedalens AIF F13 (hemma) F-13


      19:00
    • 17:00

      Träning A-lag Damer


      18:00
    • 17:00

      Träning Samlingsrum


      18:30
    • 18:00

      Byske FF F08-10 (borta) F-09


      20:00
    • 18:00

      Kågedalens AIF Fl 2012 Gul (borta) F-12


      20:00
    • 18:00

      Burträsk IK (borta) P-11


      20:00
  • 12Mån
    v.37
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:30

      Träning Herr Junior


      18:30
    • 17:30

      Clemensnäs IF F10 (borta) F-10


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Intresse för vinterträning P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 20:00

      Myckle IK/Medle SK DamJun (hemma) F-07


      22:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 00:00

      Malå IF (borta) F-13


      11:00
    • 10:00

      Clemensnäs IF P13 (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Skellefteå FF F15 (borta) F-15


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Norrvalla F-15


      11:00
    • 10:30

      Morön BK F-11 M Grön (borta) F-11


      12:30
    • 10:40

      Kågedalens AIF F 15 Svart (hemma) F-15


      12:40
    • 11:00

      Gimonäs Umeå IF HJ2 (borta) Herr Junior


      13:00
    • 11:00

      Fromhedens IF 09-10 (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå P 12 (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 13 (hemma) P-13


      13:00
    • 11:00

      Match IFK Anderstorp-SSK P12 P-11


      12:30
    • 11:00

      Träning F-08


      12:30
    • 11:30

      Skellefteå FF F12 (hemma) F-12


      13:30
    • 11:40

      Innervik mix 15 (hemma) F-15


      13:40
    • 12:45

      Sorsele UIF Flickor 11/12 (hemma) F-12


      14:45
    • 12:50

      Burträsk FF -15 (hemma) F-15


      14:50
    • 13:00

      Jobb på dammatch F-09


      16:00
    • 13:10

      Clemensnäs IF F15 vit (borta) F-15


      15:10
    • 14:00

      Trångfors IF (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Burträsk FF (borta) Utveckling Dam


      16:00
    • 14:00

      Kågedalens AIF P 11/12 (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Match SSK P12-KAIF P-11


      15:30
    • 14:10

      Clemensnäs IF F15 vit (hemma) F-15


      16:10
    • 14:30

      Myckle IK Mix15 (hemma) F-15


      16:30
    • 15:00

      Norsjö IF P13 (borta) P-13


      17:00
    • 15:10

      Clemensnäs IF F15 blå (borta) F-15


      17:10
    • 15:15

      Byske FF P11 (hemma) P-11


      17:15
    • 16:30

      Kågedalens AIF Flickor -14 (hemma) F-14


      17:30
    • 16:30

      Byske FF P07-10 (hemma) P-09


      18:30
    • 17:30

      Morön BK P-14 MB Vit (hemma) P-14


      19:30
    • 19:30

      Morön BK F09 (hemma) F-09


      21:30
  • 19Mån
    v.38
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 10:00

      Pantinsamling F-11


      13:00
    • 11:00

      Träning A-lag Herrar


      12:00
      Sörvalla Konstgräs
    • 12:00

      Notvikens IK DFF (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 12:00

      Träning Samlingsrum


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch F-08


      14:00
    • 17:00

      Avslutning MIO - "överraskningen" F-10


      21:45
  • 25Sön
    • 09:15

      Clemensnäs IF F14 (hemma) F-14


      10:15
    • 09:15

      Morön BK P-12 (hemma) P-12


      11:15
    • 09:15

      Match mot Clemensnäs F-14


      10:15
    • 09:15

      Match SSK P12-Morön P-11


      10:45
    • 09:45

      Bergsbyns SK p10 (hemma) P-10


      10:45
    • 10:15

      Bureå IF F-14 (hemma) F-14


      11:15
    • 10:30

      Clemensnäs IF F11 (hemma) F-11


      12:30
    • 10:45

      Bolidens FFI F 09-10 Bolidens FFI F 09-10 (hemma) F-10


      12:45
    • 11:00

      Herr Match Infjärdens SK Samlingsrum


      16:00
    • 11:00

      Myckle IK F12 (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      Stämningsgården IK P12 Blå (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Match Stämningsgården-SSK P12 P-11


      12:30
    • 12:00

      Bureå IF P-11 (hemma) P-11


      14:00
    • 12:00

      Bureå IF P-14 (borta) P-14


      14:00
    • 13:00

      Infjärdens SK (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Skellefteå FF P10 (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Bollkallar P-12


      15:00
    • 14:00

      Öjeby IF/Infjärdens SK (hemma) Utveckling Dam


      16:00
    • 15:00

      Clemensnäs IF F 11/12 (borta) F-12


      17:00
    • 16:00

      Mariehem SK Herrjunior (hemma) Herr Junior


      18:00
    • 16:30

      Myckle IK Medle SK Stämningsgården IK F09 (borta) F-09


      18:30
    • 16:45

      Morön BK Damjun (borta) F-07


      18:45
    • 17:45

      Sunnanå SK P08 - Kågedalens AIF P 07/08 P-08


      19:30
  • 26Mån
    v.39
  • 27Tis
  • 28Ons
    • Heldag

      Försäljning av toalett- och hushållspapper F-11

    • 16:30

      Träning P-14


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning Herr Junior


      17:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Fikainlämning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 20:00

      Byske FF F03-07 (hemma) F-07


      22:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • Heldag

      Northern Elite Trophy P-08

    • Heldag

      NET-Cup F-09

    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:15

      Träning Utveckling Dam


      17:15
    • 17:30

      Northern Elite Trophy F-10


      18:30
    • 18:30

      IFK Luleå-Sunnanå SK F-09


      19:30
    • 19:30

      IFK Östersund (hemma) P-08


      20:30
    • 20:00

      Northern Elite trophy P-09


      00:00