Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Augusti 2022

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.31
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 09:00

      Damlaget Sunnanå SK


      10:00
    • 11:00

      Träning Herr Junior


      12:30
    • 12:00

      Jobb på Summertime F-09


      22:00
    • 13:00

      Bergnäsets AIK (borta) A-lag Damer


      15:00
      Jiab arena
      Serie: Div 1 Dam Norrland
      Anteckning: 10.00 Avresa med buss från Sörvalla
      11.40 Ankomst JIAB arena, Luleå
      13.00 Avspark
      15.30 Avfärd hem igen
      17.00 Hemma i Skellefteå igen.

      Övrigt, ät ordentlig frukost innan avfärd samt ta med mat att äta innan match. Ni får mat efter matchen på väg hem.
      Resultat och referat
    • 14:00

      Älvsby IF (borta) Utveckling Dam


      16:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:30
  • 8Mån
    v.32
    • 09:00

      Jobb på Summertime F-09


      13:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 16:15

      Träning F-07


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:15
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 18:30

      Träning A-lag Damer


      19:45
    • 18:30

      Träning Herr Junior


      19:45
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 20:00

      Skellefteå FF P08 (hemma) P-08


      22:00
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:30

      Kågedalens AIF Fl 2009 (borta) F-10


      12:30
    • 12:00

      Hjoggböle IF (borta) A-lag Herrar


      14:00
    • 12:00

      Skellefteå FF P11 (hemma) P-10


      13:00
    • 14:00

      Själevads IK (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Gammelgårdens IF (hemma) Utveckling Dam


      16:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Sunnanå SK F12 Vit (hemma) F-12


      12:00
    • 10:00

      Kågedalens AIF P2013 Gul (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Malå IF (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      Match P-15


      14:00
    • 10:45

      Morön BK F-11 M Vit (hemma) F-11


      12:45
    • 13:00

      Tegs SK Fotboll (borta) Herr Junior


      15:00
    • 13:00

      Morön BK P-13 MB Grön (borta) P-13


      15:00
    • 13:00

      Kågedalens AIF P2013 Svart (borta) P-13


      15:00
    • 14:00

      Sorsele UIF P 11/12 (borta) P-12


      16:00
    • 14:00

      Match Sorsele-SSK P12 P-11


      16:00
    • 14:30

      Träning A-lag Herrar


      15:30
    • 15:00

      Tegsödra Umeå IF P-08 (borta) P-08


      17:00
    • 15:45

      Byske FF F08-10 (hemma) F-09


      17:45
    • 16:00

      Morön BK F-14 MB (borta) F-14


      17:00
    • 16:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK LUAIK Mix 11 (borta) P-11


      18:00
    • 17:00

      Morön BK F-13 MB Vit (borta) F-13


      19:00
    • 17:30

      Clemensnäs IF P12 (borta) P-12


      19:30
    • 18:00

      Myckle IK Mix14, Flickor Gul (borta) F-14


      19:00
    • 18:20

      Sunnanå SK F08 (hemma) F-07


      20:20
    • 18:20

      Sunnanå SK F08 (hemma) F-08


      20:20
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
  • 15Mån
    v.33
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:15

      Träning F-07


      17:30
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning A-lag Damer


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Skellefteå FF P13 (borta) P-13


      20:00
    • 18:15

      Träning F-13


      19:15
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 18:45

      Träning Herr Junior


      20:00
    • 19:00

      Skellefteå FF P12 svart (hemma) P-12


      21:00
    • 19:15

      Träning Utveckling Dam


      20:30
    • 19:45

      Skellefteå FF P09 (hemma) P-08


      21:45
  • 19Fre
  • 20Lör
    • Heldag

      Myckle Kvantum Cup 2022 P-10

    • Heldag

      Myckle Kvantum Cup 2022 P-13

    • 09:15

      Myckle Kvantum Cup F-10


      15:30
    • 10:00

      Stämningsgården IK P11 Vit (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      Lagaktivitet Utveckling Dam


      15:00
    • 11:00

      Rönnskär Railcare IF p10 (borta) P-10


      12:00
    • 14:00

      Heffnersklubbans BK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Täfteå IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 16:00

      Morön BK F09 (borta) F-09


      18:00
  • 21Sön
    • Heldag

      Mycklecup F-11

    • 08:00

      Kvantum Cup P-11


      19:00
    • 09:00

      Clemensnäs IF F14 (hemma) F-14


      11:00
    • 09:15

      Morön BK F-12 (hemma) F-12


      11:15
    • 10:00

      Clemensnäs IF F13 blå (hemma) F-13


      12:00
    • 10:00

      Kågedalens AIF P2013 Svart (hemma) P-13


      12:00
    • 11:00

      Morön BK P-13 M Grön (hemma) P-13


      13:00
    • 11:30

      Malå IF Malå IF (hemma) F-10


      13:30
    • 13:30

      Bureå IF F-12 (borta) F-12


      15:30
    • 14:00

      Kågedalens AIF (borta) Utveckling Dam


      16:00
    • 14:15

      Skellefteå FF P09 (hemma) P-09


      16:15
    • 15:00

      Morön BK P08 (borta) P-08


      17:00
    • 16:00

      Röbäcks IF P 05/06 (hemma) Herr Junior


      18:00
    • 17:45

      Myckle IK Medle SK Stämningsgården IK F09 (hemma) F-09


      19:45
  • 22Mån
    v.34
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 16:15

      Träning F-07


      17:30
    • 16:15

      Träning Utveckling Dam


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:15
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:15

      Träning F-15


      18:15
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning A-lag Damer


      19:15
    • 18:30

      Träning Herr Junior


      19:45
    • 18:30

      Myckle IK p13 (borta) P-13


      20:30
    • 18:45

      Träning P-09


      20:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 00:00

      Clemensnäs IF P13 (borta) P-13


      02:00
    • 11:00

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 13 (borta) P-13


      13:00
    • 13:00

      Umedalens IF (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Trångfors IF -Boden 2 (hemma) Utveckling Dam


      16:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Norsjö IF P11 (borta) P-11


      02:00
    • 00:00

      Medle SK /SIK (hemma) F-11


      02:00
    • 09:30

      Rönnskär Railcare IF F14 (hemma) F-14


      11:30
    • 10:00

      Bolidens FFI P 12-13 (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK P 09 (borta) P-09


      12:00
    • 10:30

      Byske FF F12-13 (hemma) F-13


      12:30
    • 10:45

      Burträsk FF 12 (hemma) F-12


      12:45
    • 11:30

      Stämningsgården IK P13 (hemma) P-13


      13:30
    • 12:00

      Herr Match Röbäcks IF Samlingsrum


      17:00
    • 12:00

      Sorsele UIF Flickor 11/12 (borta) F-12


      14:00
    • 12:00

      Bureå IF P10 (hemma) P-10


      13:00
    • 12:30

      Match P-15


      16:00
    • 13:00

      Rönnskär Railcare IF F 09 (borta) F-10


      15:00
    • 13:00

      Skellefteå FF P13 (borta) P-12


      15:00
    • 14:00

      Bollkalle herrmatch P-08


      16:00
    • 14:00

      Röbäcks IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Arbete Herrmatch + lagaktivitet P-14


      16:00
    • 14:30

      Byske FF F14 (borta) F-14


      16:30
    • 16:00

      Sandviks IK (hemma) Herr Junior


      18:00
    • 17:00

      CIF/RIF Damjun (borta) F-08


      19:00
    • 18:00

      Norsjö IF p08 (hemma) P-08


      20:00
    • 19:00

      Möte inför framtiden! Sunnanå SK


      20:30
  • 29Mån
    v.35
  • 30Tis
  • 31Ons