Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Juni 2022

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.22
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:15
    • 17:30

      Morön BK F09 (hemma) F-09


      19:30
  • 4Lör
    • Heldag

      VärldsCupen P-13

    • 10:00

      Skellefteå FF F14 (borta) F-14


      11:00
    • 10:00

      Clemensnäs IF P 14 blå (borta) P-14


      12:00
    • 10:30

      Rönnskär Railcare IF P12 (hemma) P-12


      12:30
    • 10:30

      Drängsmark/Ostvik IF F 11-12 (hemma) F-12


      12:30
    • 10:30

      Match SSK P12-Rönnskär P-11


      12:00
    • 11:45

      Ostvik/Drängsmark IK 09 (hemma) P-09


      13:45
    • 14:00

      Notvikens IK DFF (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 15:00

      Träning F-08


      17:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Världscupen Morön P-10

    • 09:00

      Skellefteå FF P14 Vit (hemma) P-14


      11:00
    • 09:30

      Morön BK F-11 M Vit (borta) F-11


      11:30
    • 10:00

      Clemensnäs IF F14 (borta) F-14


      11:00
    • 10:15

      Burträsk FF O8-09 (hemma) F-10


      12:15
    • 10:30

      Malå IF (borta) P-12


      12:30
    • 11:45

      IFK Anderstorp-Skellefteå Mix 13 (hemma) P-13


      13:45
    • 11:45

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 13 (hemma) P-13


      13:45
    • 12:00

      SK Storm 10/11/12 (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Träning A-lag Herrar


      13:00
    • 14:00

      Notvikens IK DFF 2 (hemma) Utveckling Dam


      16:00
    • 15:00

      Bolidens FFI F 12-13 (borta) F-13


      17:00
    • 15:00

      Träning F-08


      17:00
    • 18:15

      Bureå IF P-07/08/09 (hemma) P-08


      20:15
  • 6Mån
    v.23
    • 11:00

      Morön BK P-09 (borta) P-09


      13:00
    • 16:00

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 17:15

      Träning P-15


      18:15
    • 17:15

      Träning F-15


      18:15
    • 17:15

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:45
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Träning A-lag Damer


      19:15
    • 18:00

      Infjärdens SK (borta) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning Herr Junior


      19:45
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:15

      Träning Utveckling Dam


      17:45
    • 16:30

      Träning Herr Junior


      17:45
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:15

      Träning F-14


      18:15
    • 18:30

      IFK Anderstorp-Skellefteå P 12 (hemma) P-12


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      IFK Anderstorp-SSK P 12 P-11


      19:45
    • 19:30

      Norsjö IF P09 (hemma) P-09


      21:30
    • 20:00

      CIF/RIF Damjun (hemma) F-08


      22:00
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 07:00

      Examenscupen P-12


      18:00
    • 09:00

      Piteå (hemma) P-12


      10:00
    • 10:00

      Träning F-07


      11:30
    • 10:30

      Arvidsjaur (hemma) P-12


      11:30
    • 11:00

      Fromhedens IF -14 (borta) F-14


      12:00
    • 11:45

      Myckle IK p13 (hemma) P-13


      13:45
    • 11:45

      Våravslutning Tuss Junior


      14:15
    • 11:45

      Våravslutning Tussyngre


      14:15
    • 12:00

      IFK Östersund (hemma) A-lag Damer


      13:00
    • 12:00

      Herr Match Notvikens Ik Samlingsrum


      17:00
    • 12:00

      Morön BK P10 Vit (hemma) P-10


      13:30
    • 12:45

      Medle SK (hemma) F-14


      13:45
    • 12:45

      Stämningsgården IK MIX-14 Vit (hemma) P-14


      14:45
    • 13:00

      IFK Bjurfors mix 13 (borta) P-13


      15:00
    • 13:45

      Drängsmark/Ostvik IF 1 (hemma) P-14


      15:45
    • 14:00

      Skellefteå FF F12 (borta) F-12


      16:00
    • 14:00

      Notvikens IK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:15

      Luleå SK (hemma) P-12


      15:15
    • 14:30

      Match med P09 P-10


      17:00
    • 15:30

      Rönnskär Railcare IF P0809 (borta) P-09


      17:30
    • 15:45

      Fromhedens IF 09-10 (hemma) F-09


      17:45
    • 15:45

      Lira BK (hemma) P-12


      16:45
    • 17:15

      Skellefteå FF P09 (hemma) P-08


      19:15
    • 18:00

      Bergsbyns SK F09 (borta) F-10


      20:00
    • 18:00

      Kågedalens AIF Flickor 2011 (hemma) F-11


      20:00
    • 18:30

      Clemensnäs IF F13 blå (borta) F-13


      20:30
    • 18:45

      Skellefteå FF P11 (hemma) P-11


      20:45
    • 19:00

      Lira BK (borta) Utveckling Dam


      21:00
  • 13Mån
    v.24
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning Herr Junior


      17:45
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:00

      Utbildning Fotbollsskola ledare Samlingsrum


      21:00
    • 17:00

      Fotografering P-13


      17:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:45
    • 17:30

      Lagfotografering F-15


      18:00
    • 18:10

      Fotografering P-08


      18:40
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:50

      Fotografering P-12


      19:10
    • 19:00

      Byske FF F03-07 (borta) F-07


      21:00
    • 19:10

      Fotografering P-10


      19:40
    • 19:15

      Träning F-08


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:30

      Morön BK F-12 (hemma) F-12


      12:30
    • 10:30

      Kågedalens AIF 201svart (borta) P-14


      12:30
    • 10:30

      Träning A-lag Herrar


      11:30
    • 11:00

      Myckle IK F11 2 (borta) F-11


      13:00
    • 11:30

      Inför match Samlingsrum


      13:00
    • 11:45

      Skellefteå FF F12 (hemma) F-12


      13:45
    • 11:45

      Bergsbyns SK P09 (hemma) P-09


      13:45
    • 11:45

      Match med P09 P-10


      13:15
    • 12:00

      Sorsele UIF Mix -13 (borta) P-13


      14:00
    • 13:00

      Medle SK /Myckle (borta) P-11


      15:00
    • 13:00

      Medle SK (hemma) P-14


      15:00
    • 13:00

      Stämningsgården IK P13 (hemma) P-13


      15:00
    • 14:00

      Malå IF Malå IF (borta) F-10


      16:00
    • 14:00

      Byske FF F14 (hemma) F-14


      15:00
    • 14:00

      Burträsk FF (hemma) Utveckling Dam


      16:00
    • 14:45

      Träning A-lag Damer


      15:45
    • 15:00

      Clemensnäs IF P13 (hemma) P-13


      17:00
  • 19Sön
    • 11:45

      Morön BK P-09 (hemma) P-09


      13:45
    • 12:00

      Herr IFK Luleå Akademi Samlingsrum


      17:00
    • 13:00

      Alnö IF (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 13:30

      Träning F-08


      14:30
    • 14:00

      Matchvärd Herrmatch P-13


      16:00
    • 14:00

      IFK Luleå Akademi (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Sorsele UIF Flickor 11/12 (hemma) F-13


      16:30
    • 15:30

      Skellefteå FF P10 (borta) P-10


      17:00
    • 16:00

      Gimonäs Umeå IF HJ2 (hemma) Herr Junior


      18:00
    • 16:45

      Skellefteå FF P12 svart (borta) P-12


      18:45
    • 16:45

      Match SFF-SSK P-11


      18:00
    • 17:45

      Kågedalens AIF P 07/08 (hemma) P-08


      19:45
    • 18:00

      Myckle IK Medle SK Stämningsgården IK F09 (borta) F-09


      20:00
    • 18:00

      Myckle IK Mix14 (borta) F-14


      19:00
    • 18:30

      Träning F-07


      20:00
  • 20Mån
    v.25
  • 21Tis
    • 15:30

      Teknikträning P-08


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-10


      16:30
    • 15:30

      Extra teknikträning P-11


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning F-10


      16:30
    • 15:30

      Träning F-08


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning F-11


      16:30
    • 16:00

      Träning Utveckling Dam


      17:30
    • 17:15

      Träning F-13


      18:15
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:45

      Herr A Matchanalys Samlingsrum


      18:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 18:25

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:30

      Burträsk IK 08-10 (borta) P-09


      20:30
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
    • 19:15

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 19:45

      Morön BK Damjun (hemma) F-07


      21:45
    • 20:00

      Renbergsvattnets IF (hemma) A-lag Herrar


      22:00
  • 22Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning Herr Junior


      17:45
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:15

      Träning F-14


      18:15
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:00

      Burträsk IK (borta) P-13


      20:00
    • 18:30

      Kågedalens AIF Fl 2007 (borta) F-08


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Öjeby IF/Infjärdens SK (borta) Utveckling Dam


      21:00
  • 23Tor
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
      Norrvalla
      Anteckning: Ombytta o klara så fort ni kommit till Norrvalla pga tidig tid!
    • 16:15

      Träning F-07


      17:30
    • 16:15

      Träning F-10


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11


      18:45
    • 17:45

      Träning Utveckling Dam


      19:15
    • 18:15

      Träning F-13


      19:15
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
    • 18:45

      Träning Herr Junior


      20:00
    • 19:00

      Medle SK /SIK P09 (borta) P-09


      21:00
    • 19:00

      Match Norsjö (borta) P-12


      21:00
    • 19:00

      Match Norsjö-SSK P12 P-11


      20:30
    • 20:00

      Gimonäs Umeå IF (borta) A-lag Herrar


      22:00
  • 24Fre
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 09:45

      Bureå IF P-13 lag 1 (hemma) P-13


      11:45
    • 10:30

      Skellefteå FF P13 (hemma) P-12


      12:30
    • 10:30

      Match SSK P12-Skellefteå FF P-11


      12:00
    • 11:30

      Ostvik/Drängsmark IK 09 (borta) P-09


      13:30
    • 11:45

      Bolidens FFI P 12-13 (hemma) P-12


      13:45
    • 11:45

      Match SSK P12-Boliden P-11


      13:15
    • 12:00

      Morön BK F09 (borta) F-10


      14:00
    • 12:00

      Morön BK P-11 Vit (hemma) P-11


      14:00
    • 14:00

      Robertsfors IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 15:00

      Härnösands SK (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 15:00

      Dammatch F-07


      17:30
    • 16:45

      Kågedalens AIF Fl 2009 (hemma) F-09


      18:45
    • 17:30

      Morön BK F-13 MB Grön (borta) F-13


      19:30
    • 18:00

      Myckle IK F12 (borta) F-12


      20:00
    • 18:00

      Rönnskär Railcare IF F11/12 (hemma) F-11


      20:00
    • 18:15

      Bureå IF P10 (hemma) P-10


      19:45
  • 27Mån
    v.26
  • 28Tis
    • 15:30

      Teknikträning P-08


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-10


      16:30
    • 15:30

      Extra teknikträning P-11


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning F-10


      16:30
    • 15:30

      Träning F-08


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning F-11


      16:30
    • 16:00

      Träning Utveckling Dam


      17:30
    • 17:30

      Myckle IK F11 (borta) F-11


      19:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning Fotbollslekis-2016


      18:30
    • 18:00

      Träningsmatch P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:15
    • 18:25

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 18:45

      Träning P-08


      20:00
  • 29Ons
  • 30Tor