Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Maj 2022

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.17
    • 00:00

      Nordic top 12 cup i Umeå F-07


      19:00
    • 11:00

      Träningmatch F-10


      12:15
    • 11:45

      Träning F-08


      13:00
    • 13:00

      Arbeta på dammatch F-09


      16:00
    • 14:00

      Själevads IK (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Skellefteå FF P09 (hemma) P-08


      16:00
    • 14:30

      Träning P-15


      15:30
    • 14:30

      Träning F-15


      15:30
    • 15:30

      Föräldramöte P-08


      16:00
    • 15:30

      P08 Samlingsrum


      17:00
    • 16:00

      Mental träning P-08


      18:45
    • 17:00

      Mental träning F-08


      18:45
    • 17:30

      Mental träning P- och F-08 Samlingsrum


      20:00
  • 2Mån
    v.18
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 15:50

      Träning P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:15

      Träning Utveckling Dam


      17:30
    • 17:30

      Byske FF F 08-10 (hemma) F-09


      19:30
  • 7Lör
    • 08:45

      Clemensnäs IF P 11 (hemma) P-11


      10:45
    • 09:15

      Skellefteå FF P10 svart (hemma) P-09


      11:15
    • 09:15

      Match med P09 P-08


      11:15
    • 10:00

      Byske FF P12/13 (hemma) P-12


      12:00
    • 10:00

      Bolidens FFI F 11 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Lagaktivitet/kickoff P-13


      12:00
    • 10:00

      Lagjobb F-08


      12:00
    • 10:00

      Match Sunnanå P12-Byske P-11


      12:00
    • 11:30

      Spöland Vännäs IF (hemma) Herr Junior


      13:30
    • 13:00

      Heffnersklubbans BK (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 16:00

      Träning A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Herrlaget Samlingsrum


      19:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Bureå IF F-12 (hemma) F-12


      11:00
    • 09:00

      Bergsbyns SK F12 (hemma) F-12


      11:00
    • 09:00

      Bergsbyns SK P10 (borta) P-10


      10:30
    • 10:00

      Stämningsgården IK/ Medle SK P09 (borta) P-09


      12:00
    • 10:45

      Skellefteå FF P12 vit (borta) P-12


      12:45
    • 10:45

      Match Skellefteå FF -Sunnanå P12 P-11


      12:00
    • 11:40

      Träning F-07


      13:00
    • 11:45

      Träning F-08


      13:00
    • 12:00

      Herr Match Täfteå IK Samlingsrum


      17:00
    • 14:00

      Täfteå IK (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Älvsby IF (hemma) Utveckling Dam


      16:00
    • 14:30

      Myckle IK Medle SK Stämningsgården IK F09 (borta) F-10


      16:30
    • 14:30

      Träning P-15


      15:30
    • 14:30

      Träning F-15


      15:30
    • 16:30

      Norsjö IF (hemma) A-lag Herrar


      18:30
    • 18:15

      Bergsbyns SK P08/07 (borta) P-08


      20:15
  • 9Mån
    v.19
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:15

      Morön BK F-13 M (hemma) F-13


      10:15
    • 10:00

      Träning A-lag Damer


      11:00
    • 11:00

      Clemensnäs IF P12 vit (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Match Clemensnäs-SSK P12 P-11


      13:00
    • 11:15

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK F 10-12 (borta) F-11


      13:15
    • 12:30

      Träning A-lag Herrar


      13:30
    • 13:00

      Gammelgårdens IF (borta) Utveckling Dam


      15:00
    • 15:15

      Stämningsgården IK MIX-14 Vit (borta) P-14


      17:15
  • 15Sön
    • 08:00

      Städdag ut på Jama Mining Machine AB Utveckling Dam


      13:00
    • 09:15

      Stämningsgårdens IK P10 (hemma) P-10


      10:30
    • 10:00

      Burträsk FF 12 (borta) F-12


      12:00
      Tjärnbacka
      Serie: Flickor Div 7 Norra
      Resultat och referat
    • 10:00

      Rönnskär Railcare IF P13 (borta) P-13


      12:00
    • 10:30

      Fromhedens IF -14 (hemma) F-14


      11:30
    • 10:30

      Bureå IF P-14 (hemma) P-14


      12:30
    • 11:30

      Röbäcks IF P 05/06 (borta) Herr Junior


      13:30
    • 11:30

      Skellefteå FF P09 (hemma) P-09


      13:30
    • 11:30

      Match med P09 P-08


      13:30
    • 11:45

      Träning F-08


      13:00
    • 13:00

      Arbete SSK Damlag F-12


      17:00
    • 13:00

      Kågedalens AIF Fl 2009 (hemma) F-10


      15:00
    • 14:00

      Umedalens IF (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Röbäcks IF (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Bergsbyns SK P 12 (hemma) P-12


      16:30
    • 14:30

      Träning P-15


      15:30
    • 14:30

      Bergsbyns SK P13 (hemma) P-13


      16:30
    • 14:30

      Träning F-15


      15:30
    • 14:30

      Match SSK P12-Bergsbyn P-11


      16:30
    • 15:30

      Norsjö IF P09 (borta) P-09


      17:30
    • 15:45

      Bureå IF F-14 (hemma) F-14


      16:45
    • 16:00

      Bureå IF F-12 (borta) F-12


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:15

      Burträsk FF O8-09 (borta) F-09


      19:15
    • 18:15

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK P 07/08 (hemma) P-08


      20:15
  • 16Mån
    v.20
  • 17Tis
    • 15:30

      Teknikträning P-08


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-10


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning F-09


      16:30
    • 15:30

      Extra teknikträning P-11


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning F-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 16:30

      Träning P-15


      17:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 17:00

      Mental träning Samlingsrum


      19:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:20

      Träning F-11


      18:30
    • 17:25

      Mental träning med Krister F-07


      19:30
    • 17:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Mental Träning Utveckling Dam


      19:30
    • 19:15

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 18Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:15

      Träning P-11


      17:30
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:20

      Träning F-11


      17:30
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12


      17:30
    • 17:15

      Träning A-lag Herrar


      18:30
    • 17:15

      Träning F-10


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:45

      Träning Utveckling Dam


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 20:00

      Kågedalens AIF Fl 2007 (hemma) F-07


      22:00
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning A-lag Damer


      17:30
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:30

      Träning F-09


      17:30
    • 18:30

      Morön BK P08 (borta) P-08


      20:30
  • 21Lör
    • 08:00

      Tränarutbildning C Samlingsrum


      16:00
    • 09:00

      Ostvik IK /Drängsmark P13 (hemma) P-13


      11:00
    • 09:00

      Rönnskär Railcare IF P0809 (hemma) P-09


      11:00
    • 10:00

      Spelarutbildningsläger P-08


      11:15
    • 10:00

      Medle SK /SIK (hemma) F-11


      12:00
    • 10:45

      Bureå IF F-14 (borta) F-14


      12:45
    • 11:00

      Clemensnäs IF P12 (borta) P-12


      13:00
    • 11:30

      Tegs SK Fotboll (hemma) Herr Junior


      13:30
    • 12:00

      IK Huge Fotboll (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 14:45

      Träning P-08


      16:45
    • 16:00

      Träning A-lag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Clemensnäs IF F12 (hemma) F-12


      19:00
    • 17:00

      Burträsk FF 12 (hemma) F-12


      19:00
  • 22Sön
    • 08:45

      Lövånger-Uttersjöbäcken AIK Mix 11/12 (hemma) P-12


      10:45
    • 09:15

      Bergsbyns SK P14 (hemma) P-14


      11:15
    • 09:15

      Morön BK P-13 MB Vit (hemma) P-13


      11:15
    • 09:15

      Morön BK P10 Grön (borta) P-10


      10:30
    • 10:00

      Clemensnäs IF F14 (borta) F-14


      12:00
    • 10:00

      Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön (borta) P-14


      12:00
    • 10:15

      Bergsbyns SK F09 (hemma) F-09


      12:15
    • 10:30

      Bergsbyns SK F13 (borta) F-13


      12:30
    • 11:30

      Myckle IK P11 (borta) P-11


      13:30
    • 11:40

      Träning F-07


      13:05
    • 11:45

      Fromhedens IF 09-10 (hemma) F-10


      13:45
    • 11:45

      Träning F-08


      13:00
    • 12:00

      Herr Match Skogså IF Samlingsrum


      17:00
    • 14:00

      Skogså IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:30

      Träning P-15


      15:30
    • 14:30

      Träning F-15


      15:30
    • 15:30

      Sorsele UIF Mix 07 (borta) P-08


      17:30
    • 18:15

      Morön BK P-13 MB Grön (borta) P-13


      20:15
  • 23Mån
    v.21
  • 24Tis
    • 15:30

      Teknikträning P-08


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning P-10


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning F-09


      16:30
    • 15:30

      Extra teknikträning P-11


      16:30
    • 15:30

      Teknikträning F-10


      16:30
    • 16:30

      Träning P-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-13


      17:30
    • 16:30

      Träning P-15


      17:30
    • 16:30

      Träning F-14


      17:30
    • 16:30

      Träning P-14


      17:30
    • 16:30

      Träning F-13


      17:30
    • 16:30

      Träning F-15


      17:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:20

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:45

      Herr A Matchanalys Samlingsrum


      18:30
    • 18:00

      Träning Utveckling Dam


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 19:15

      Träning A-lag Damer


      20:15
    • 20:00

      Skellefteå FF F06/07 (borta) F-07


      22:00
    • 20:15

      Träning Herr Junior


      21:30
  • 25Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:15

      Träning P-11


      17:30
    • 16:15

      Träning P-09


      17:30
    • 16:20

      Träning F-11


      17:30
    • 16:30

      Träning P-12


      17:30
    • 16:30

      Träning F-12


      17:30
    • 17:15

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08


      18:30
    • 17:30

      Morön BK P-13 M Grön (borta) P-13


      19:30
    • 18:00

      Arbete dammatch F-10


      21:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Kågedalens AIF Pojkar 2011 (borta) P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Storfors AIK (hemma) A-lag Damer


      20:00
    • 20:00

      Morön BK Damjun (hemma) F-08


      22:00
  • 26Tor
    • Heldag

      Coop cupen F-09

    • Heldag

      Coop Cupen P-13

    • Heldag

      Coopcupen F-11

    • Heldag

      Coop cupen F-14

    • Heldag

      Arbete Coop Cupen P-08

    • 08:35

      Coop-cupen F-10


      17:00
    • 08:35

      Sunnanå SK 1 (borta) F-14


      09:05
    • 09:00

      COOP-cupen F-13


      00:00
    • 09:45

      Morön BK P-14 (hemma) F-13


      10:30
    • 10:55

      Rönnskär Railcare (borta) F-14


      11:25
    • 13:15

      Rönnskär Railcare (hemma) F-14


      14:15
    • 14:00

      Morön BK (borta) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:25

      Sunnanå SK F14 blå (hemma) F-13


      15:10
    • 14:25

      Sunnanå SK F-13 (borta) F-14


      14:55
    • 15:35

      Sunnanå SK P14 (hemma) F-13


      16:10
    • 16:10

      Morön BK P14 (borta) F-14


      16:40
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning Herr Junior


      17:45
    • 16:30

      Trångfors IF -Boden 2 (borta) Utveckling Dam


      18:30
    • 16:45

      Sunnanå SK F14 vit (hemma) F-13


      17:20
    • 16:45

      Sunnanå SK F-13 (borta) F-14


      17:15
    • 17:00

      Träning Tussyngre


      18:00
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:30
    • 19:15

      Träning Utveckling Dam


      20:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • 08:45

      Rönnskär Railcare IF P11 (hemma) P-11


      10:45
    • 09:00

      Byske FF P14 (hemma) P-14


      11:00
    • 10:00

      Myckle IK Mix14 (hemma) F-14


      12:00
    • 10:00

      Clemensnäs IF P 14 vit (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      Byske FF F14 (hemma) F-14


      13:00
    • 12:00

      Kågedalens AIF P2013 Svart (hemma) P-13


      14:00
    • 12:00

      Herr A Lagträff Samlingsrum


      14:00
    • 14:00

      Trångfors IF (borta) A-lag Damer


      15:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Kågedalens AIF P2013 Gul (borta) P-13


      02:00
    • 00:00

      Morön BK P-09 (borta) P-09


      02:00
    • 00:00

      Kågedalens AIF F13 (hemma) F-13


      02:00
    • 09:30

      Kågedalens AIF P 11/12 (hemma) P-12


      11:30
    • 10:00

      Lagarbete P-08


      18:00
    • 11:00

      Drängsmark/Ostvik IF F 11-12 (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      Malå IF Malå IF (borta) F-09


      13:00
    • 11:30

      Skellefteå FF P10 svart (borta) P-09


      13:30
    • 11:40

      Träning F-07


      13:05
    • 11:45

      Träning F-08


      13:00
    • 12:00

      Ostvik IK /Drängsmark P11/12 (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Herr Match Lira BK Samlingsrum


      17:00
    • 14:00

      Byske FF F 08-10 (borta) F-10


      16:00
    • 14:30

      Träning P-15


      15:30
    • 14:30

      Träning F-15


      15:30
    • 15:00

      Clemensnäs IF F12 (borta) F-12


      17:00
    • 16:00

      Umedalens IF Herrjun (borta) Herr Junior


      18:00
    • 16:00

      Skellefteå FF P10 Svart (hemma) P-10


      17:30
    • 18:00

      Lira BK (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 30Mån
    v.22
  • 31Tis