Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunnanå SK

Följ

Sunnanå SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

September 2021

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.35
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:45

      Träning P-12


      17:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F&P-14


      18:30
    • 17:30

      Stämningsgården IK (hemma) F-09


      19:30
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Vebomarks IF (borta) A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 08:00

      SSK-Dag Samlingsrum


      18:00
    • 09:45

      Kågedalens AIF /Ostvik/Drängsmark 2010 (hemma) P-10


      11:45
    • 10:00

      Stämningsgården IK F10 (borta) F-10


      11:15
    • 11:00

      Bergsbyns SK F09 (hemma) F-09


      13:00
    • 11:00

      Bolidens FFI F 06-08 (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      Match 07-08 F-08


      13:00
    • 13:00

      Malå IF P 11/12 (hemma) P-12


      15:00
    • 13:30

      Luleå SK (hemma) Sunnanå SK F17


      15:30
    • 13:30

      Morön BK 11 MB Vit (hemma) P-11


      15:30
    • 14:00

      Sunnanådagen Tussyngre


      18:00
    • 14:00

      Träning TUSS-Jörn


      18:00
    • 15:45

      Jobb på dammatch F-13


      16:30
    • 16:00

      Alnö IF (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 18:00

      Lagfest Herr Samlingsrum


      23:59
  • 5Sön
    • 08:00

      Städning Herrlaget Samlingsrum


      15:00
    • 10:00

      Bolidens FFI F 12-13 (hemma) F-12


      12:00
    • 10:15

      KAIF F08 (hemma) F-08


      12:15
    • 10:30

      Morön BK F 09 Grön (borta) F-09


      12:30
    • 10:30

      Morön BK F09 Grön - SSK F09/10 F-10


      11:45
    • 12:00

      Sandviks IK (hemma) Herr Junior


      14:00
    • 12:00

      Bureå IF P-13 (borta) P-13


      14:00
    • 13:00

      Morön BK MB 08 (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Ostvik IK 1 (hemma) P-13


      15:00
    • 13:00

      Bergsbyns SK Mix 14 F1 (borta) F&P-14


      15:00
    • 13:00

      Kågedalens AIF (borta) F-13


      14:00
    • 13:00

      Matchsammandrag grupp 3 och 4 F&P-14


      16:00
    • 13:20

      Clemensnäs IF vit (borta) F&P-14


      15:20
    • 14:00

      Morön BK P-13 MB Vit (hemma) P-13


      16:00
    • 14:00

      Clemensnäs IF vit (hemma) F&P-14


      16:00
    • 14:40

      Clemensnäs IF blå (hemma) F&P-14


      16:40
    • 15:00

      Skellefteå FF F12 (borta) F-12


      17:00
    • 15:20

      Clemensnäs IF blå (borta) F&P-14


      17:20
    • 15:40

      Bergsbyns SK Mix 14 F1 (borta) F&P-14


      17:40
    • 17:00

      Kågedalens AIF Fl 2007 (borta) F-07


      19:00
    • 17:00

      Morön BK 11 MB (borta) F-11


      19:00
    • 19:00

      Bergsbyns SK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 6Mån
    v.36
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:45

      Träning P-12


      17:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F&P-14


      18:30
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Clemensnäs IF P08/09 (borta) P-09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      19:45
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:15

      Morön BK F 09 Vit (hemma) F-09


      12:15
    • 10:15

      SSK F09/10 - Morön BK F09 Vit F-10


      11:30
    • 11:30

      Medle SK 1 (hemma) P-09


      13:30
    • 13:00

      Träning A-lag Herrar


      14:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Rönnskär Railcare IF P14/2 (borta) F&P-14


      12:00
    • 10:00

      Fromhedens IF (hemma) F-07


      12:00
    • 10:00

      Morön BK 11 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Matchsammandrag grupp 1 & 6 F&P-14


      12:00
    • 10:20

      Bolidens FFI Mix 14-15 (borta) F&P-14


      12:20
    • 10:40

      Rönnskär Railcare IF P14/2 (borta) F&P-14


      12:40
    • 11:00

      Rönnskär Railcare IF P14/1 (borta) F&P-14


      13:00
    • 11:00

      Skellefteå FF P10 Vit (borta) P-10


      13:00
    • 11:15

      Clemensnäs IF F12 (hemma) F-12


      13:15
    • 11:20

      Rönnskär Railcare IF P14/1 (borta) F&P-14


      13:20
    • 11:30

      Rönnskär Railcare IF F 10 (hemma) F-10


      12:45
    • 11:40

      Bolidens FFI Mix 14-15 (hemma) F&P-14


      13:40
    • 12:00

      Herr A - Skogså IF Samlingsrum


      14:00
    • 13:00

      Norsjö IF P 08 (borta) P-08


      15:00
    • 13:15

      Morön BK P-13 M Grön (hemma) P-13


      15:15
    • 14:00

      Älvsby IF (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Älvsby IF (hemma) Dam 2


      16:00
    • 14:00

      Skogså IF (hemma) A-lag Herrar


      16:00
    • 14:15

      Stämningsgården IK P13 (hemma) P-13


      16:15
    • 15:00

      Stämningsgården IK F08 Blå (borta) F-08


      17:00
    • 15:00

      Ostvik IK 1 (borta) P-13


      17:00
    • 15:00

      Bolidens FFI F 12-13 (borta) F-12


      17:00
    • 15:00

      Kågedalens AIF P12 (borta) P-12


      17:00
    • 15:00

      Morön BK 12 MB Grön (borta) P-12


      17:00
    • 15:00

      Myckle IK (borta) P-11


      17:00
    • 15:00

      Drängsmarks IF (borta) F-13


      16:00
    • 17:00

      Myckle IK/Medle SK F09 (borta) F-09


      19:00
    • 18:00

      Notvikens IK DFF (borta) A-lag Damer


      20:00
  • 13Mån
    v.37
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
      Electrolux Home Arena (Norrvalla)
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 16:30

      Träning F-10


      17:45
    • 16:45

      Rönnskär Railcare IF P12/1 (hemma) P-12


      17:45
    • 16:45

      Träning P-11


      17:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F&P-14


      18:30
    • 17:45

      Träning A-lag Herrar


      18:45
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Värdegrund SSK FP14 Samlingsrum


      21:00
    • 19:00

      Träning Herr Junior


      20:15
    • 19:30

      Assi (hemma) Dam 2


      21:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      Kågedalens AIF P09 (hemma) P-09


      12:00
    • 12:15

      Stämningsgården IK F08 Vit (hemma) F-08


      14:15
    • 13:00

      Avslutning F-09


      16:00
    • 13:00

      Match mot Rönnskär IF P-08


      15:00
    • 14:00

      Själevads IK (borta) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Robertsfors IK (borta) A-lag Herrar


      16:00
  • 19Sön
    • 09:30

      Kågedalens AIF F 2010 Svart (hemma) F-10


      10:45
    • 10:00

      Bergsbyns SK p-12 (hemma) P-12


      12:00
    • 11:00

      Bygdsiljums SK IFK Åkullsjön (hemma) P-12


      13:00
    • 12:00

      Umedalens IF (hemma) Herr Junior


      14:00
    • 12:00

      Kågedalens AIF Flickor 2011 (hemma) F-11


      14:00
    • 13:15

      Sorsele UF F 11/12 (hemma) F-12


      15:15
    • 13:15

      Rönnskär Railcare IF P11 (hemma) P-11


      15:15
    • 13:30

      Morön BK F-12 (borta) F-12


      15:30
    • 14:00

      Medle SK 1 (hemma) P-13


      16:00
    • 15:00

      Sunnanå SK P2013 Blå (hemma) P-13


      17:00
    • 15:00

      Ostvik IK 1 (hemma) P-09


      17:00
    • 16:00

      Bergnäsets AIK (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Bergnäsets AIK (borta) Sunnanå SK F17


      18:00
    • 16:00

      Bergnäsets AIK (borta) Dam 2


      18:00
    • 16:00

      Morön BK F07 (borta) F-07


      18:00
    • 16:00

      Bureå IF (hemma) F-13


      17:00
    • 16:00

      Match 07-08 F-08


      18:00
  • 20Mån
    v.38
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 16:15

      Träning A-lag Damer


      17:45
    • 16:30

      Träning F-09


      17:45
    • 16:30

      Träning F-10


      17:45
    • 16:45

      Skellefteå FF P09 (borta) P-09


      18:45
    • 16:45

      Träning P-11


      17:45
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F&P-14


      18:30
    • 17:45

      Träning A-lag Herrar


      19:15
    • 17:45

      Träning F-07


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 17:45

      Träning P-08


      19:00
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • Heldag

      Nordic Elite Trophy F-08

    • 10:00

      Stämningsgården IK F07 (hemma) F-07


      12:00
    • 13:00

      Avslutning F&P-14


      15:30
    • 13:45

      Bergsbyns SK F09 (hemma) F-09


      15:45
    • 13:45

      SSK F09/10 - Bergsbyns SK F09 F-10


      15:00
    • 14:00

      Dammatch F-07


      17:00
    • 15:00

      Mariehem SK (hemma) A-lag Damer


      17:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Nordic Elite Trophy F-08


      19:00
    • 13:00

      Byske FF P07-09 (hemma) P-09


      15:00
    • 13:15

      Gimonäs Umeå IF (borta) Herr Junior


      15:15
    • 14:00

      Notvikens IK DFF 2 (hemma) A-lag Damer


      16:00
    • 14:00

      Notvikens IK DFF (hemma) Sunnanå SK F17


      16:00
    • 14:00

      Notvikens IK DFF 2 (hemma) Dam 2


      16:00
    • 15:00

      Kiruna FF (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Kågedalens AIF P 0607 mix (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Kågedalens AIF Fl 2009 (borta) F-09


      17:00
  • 27Mån
    v.39
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor